Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uf jebote, dobro smo na kraju dobili koliko smo se pogubili + sudije

    Ovo smo samo hteli. Borba!

    Dzile
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Prvo podignes ekipu posle -30 da odigras egal tekmu. Tu tekmu izgubis trojkom od tablu sa 9 metara i opet posle 2 dana podignes ekipu da odigra jos bolje. Samo pravom treneru ekipa raste u toku plej-of serije, bravo Dzile!
      sigpic

      Comment


      • I svaka cast Vilijamsu na onim poenima pocetkom trece cetvrtine, to nas je pokrenulo, bilo bi dobro kad bi ga zadrzali.

        Comment


        • Kakvi specijalci ovi sa pistaljkamasve im jebem , a sta nam sve sviraju pa ovo je nemoguce, sljedecu ih zapaliti do poluvremena ako samo pomisle da sude ovako
          Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

          Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

          Comment


          • I da, jedan za Novicu
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Dobar je Dzile. Nije ni blizu Vujosevica, niti ce ikad biti...ali ima i mnogo prednosti u odnosu na njega. Ja sam za to da mu se da nekoliko godina da napravi neki sistem. Samo morace da mu obezbede kakav takav budzet i mir u kuci. Pekovicu trgni se.

              Ostavio bih za sledecu sezonu: Cvele backup play, Vanja, Vrabac, Andric (?), Williams obavezno, Jones mi se ne svidja kao igrac ali boljeg tesko da cemo naci, Novica ako se malo zategne i recimo Koprivica za treceg centra koji ce pet puta da udari Milutinova da ovaj ne moze zicer da ubode.

              Znaci doveo bih pleja, beka, trojku, peticu. Ali sva cetvorica moraju biti dobri igraci.
              Posto kapiram da ce i Williams i Jones i Novica da idu, onda vec ne znam kako dovesti 7,8 igraca...

              Bice zanimljivo leto u svakom slucaju.

              Comment


              • Kljucno je da odu Dzamar, Mlekce, Muric i Djumic a ostalo u zavisnosti od toga da li i ko zeli da ostane i sta mozemo da dovedemo.

                Keva bih ostavio ako Dzile nema neku zver sa koledza jer para za bolje nemamo.
                sigpic

                Comment


                • https://youtu.be/bBlQysR5vCk

                  Pokušaj najveće pljačke u istoriji srpske košarke!
                  https://www.youtube.com/c/krkipfc

                  Comment


                  • Ovo sta Dzile radi nije normalno. Nije mi samo jasno kako je najpre uspeo da digne ekipu posle 30 razlike u prvoj utakmici, pa onda jos i posle onakvog poraza u poslednjoj sekundi. Stvarno je covek kosarkaski Bog.

                    Mislim da sledecu gubimo, ali svakako se treba pobiti na nerenu pa sta bude.

                    Sto se tice sledece sezone, imacemo puno problema. Bez obzira sto ce finansije biti koliko-toliko bolje, mi prakticno treba da dovedemo 10 igraca i da pritom budemo konkurentni u evrokupu, da nas ne cisti ko stigne. Veliki problem predstavlja to sto nemamo kvalitetne klince koji bi mogli bar izmene da igraju. Imamo samo Vanju, koji nista posebno nije pokazao ovih par sezona i Vrabca koji ima "stofa", ali mora jos mnogo da radi. Svi ostali, ili su tu oko proseka ili sigurno napustaju klub.

                    Voleo bi da Cvele ostane kao rezervni plej, a kao prvi bi mogao onaj mali Rakicevic iz Metalca. Bice ono strasan igrac. Voleo bi da vidim u Partizanu i ranije pominjanog Majstorovica, mozda malog Jaramaza iz Mege...

                    Comment


                    • Veceras opet samo borba, kao u frugoj i trecoj i sta god da sedogodi, samo borbu hocemo
                      Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                      Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                      Comment


                      • previse promaseni slobodni bacajna duri 8 od 23 .. za sad kinsey nas terorise ali nema predaja ide borba do kraja
                        Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                        Comment


                        • Nikad gori pocetak, ocekivalo se po -40, na poraz od ispadanja iz ABA ali Dzile je spasio obraz klubu u ovih 6 meseci. Sad je do Pekmena, u Dziletov skauting ne sumnjam.
                          sigpic

                          Comment


                          • https://youtu.be/TsoGYUkw11w

                            Novice GROBARCINO

                            Svaka cast momcima i Dziletu na borbi!!!

                            Nema jace ljubavi

                            Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                            Comment


                            • Novica!
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment




                              • Dao bih jednu titulu, da sam bio juce na kraju kad se ovo desavalo, zavidim ljudima. Ovo se ne moze kupiti!!!

                                KK Partizan- EMOCIJA.

                                Comment

                                Working...
                                X