Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mozda bi se i uradilo da Danilovic nije cekao do avgusta da podnese ostavku. Izgubili smo leto.
    sigpic

    Comment


    • Nije moglo bez pokrica, a i ovaj je trazio garancije za pleja(plata je vec bila dogovorena jos pre dve nedelje), za par dana bi trebalo da se otkrije ime sponzora.Videcemo o kom pleju se radi, mislim da nisu mogli pre toga da rese ovaj problem.

      Edit: Bas to, Danilovic je trebao ranije da podnese ostavku.

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Naravno da ga ne boli, ali moralo je ovo i ranije da se uradi.
        Bas smo propustili lepu priliku da iskoristimo prelagan pocetak sezone...bojim se da je malo kasno za neke vise ciljeve.
        Ako uz ovog Amera dodje kvalitetan plej, uz kasnije pridruzivanje Murica, moze da se pripreti. Sa tom dvojicom/trojicom igraca se poklapaju kockice (Vanji se skida teret vodje ekipe sa ledja, Cvetkovic i Vitkovac ce odigrati prave uloge jer ipak nisu sposobni da budu nosioci igre i mislim da ce se puno bolje snaci kao bekapovi nego kao starteri, Andjusic ce uz Andrica da istisne Milutinovica iz kombinacije jer mislim da je covek potpuno nepotreban). Uz to se nadam da ce Perovic uhvatiti kakvu-takvu formu i uz talentovanog Koprivicu kao bekapa moze to da bude sasvim ok ekipa.

        Ako dodjemo do svoje igre, onda zreb nije bitan. Racunaj da sigurno gubimo od Cedevite, Buducnosti i verovatno Zvezde dok bi ostalo uz dobru igru i malo srece moglo da se dobija i kod kuce i na strani, jer je ove godine ABA liga dosta dosta losija nego prethodnih.

        Mislim da je Partizan rizikovao sa svim ovim pojacanjima, mozda i iz razloga sto ljudi ne prihvataju ideju da se zrtvuje sezona. Da je tako onda bi veliku vecinu ekipe cinili klinci i ne bi se dovodili stariji igraci i Amerikanci. Videcemo da li ce se ovaj rizik isplatiti.

        Jos jednom bi se zahvalio ovim ljudima u klubu na pozrtvovanju i sto su nam omogucili da verujemo u bolje sutra.

        Comment


        • Originally posted by Batman View Post
          Ako uz ovog Amera dodje kvalitetan plej, uz kasnije pridruzivanje Murica, moze da se pripreti. Sa tom dvojicom/trojicom igraca se poklapaju kockice (Vanji se skida teret vodje ekipe sa ledja, Cvetkovic i Vitkovac ce odigrati prave uloge jer ipak nisu sposobni da budu nosioci igre i mislim da ce se puno bolje snaci kao bekapovi nego kao starteri, Andjusic ce uz Andrica da istisne Milutinovica iz kombinacije jer mislim da je covek potpuno nepotreban). Uz to se nadam da ce Perovic uhvatiti kakvu-takvu formu i uz talentovanog Koprivicu kao bekapa moze to da bude sasvim ok ekipa.

          Ako dodjemo do svoje igre, onda zreb nije bitan. Racunaj da sigurno gubimo od Cedevite, Buducnosti i verovatno Zvezde dok bi ostalo uz dobru igru i malo srece moglo da se dobija i kod kuce i na strani, jer je ove godine ABA liga dosta dosta losija nego prethodnih.

          Mislim da je Partizan rizikovao sa svim ovim pojacanjima, mozda i iz razloga sto ljudi ne prihvataju ideju da se zrtvuje sezona. Da je tako onda bi veliku vecinu ekipe cinili klinci i ne bi se dovodili stariji igraci i Amerikanci. Videcemo da li ce se ovaj rizik isplatiti.

          Jos jednom bi se zahvalio ovim ljudima u klubu na pozrtvovanju i sto su nam omogucili da verujemo u bolje sutra.
          I Jones i novi plej moraju da se dokazu. To sto je crn ne znaci da je dobar u basketu

          Milutinovic je za mene velika sramota kluba. Ono je uzas na sta decko lici.

          Koprivica mi za sada ne odaje utisak da je talentovan, a Perovic da ce se vratiti na neki stari nivo.
          Mislim da je Djumara tu najbolji (a decko je uzasan ).

          Mislim ne zelim da bude da pljujem, ali mnogo je ovo lose...I to mi nije problem, ma neka i 3 sezone budu ovakve, ali moraju da se ciste dugovi i da klub napreduje na svim nivoima.

          Situacija izgleda lose, ali moglo je da bude i mnogo mnogo gore pa ne mogu ni da kukam. Ono sto zelim je da napokon imamo bar 10 koliko toliko sposobnih igraca u rotaciji, koji ce da grizu i koje ce trener znati da rotira kao Dule kada je imao dobre ekipe.

          Optimista sam kada je neko dugorocno stanje u pitanju, a pesimista sto se tice ove sezone.

          Comment




          • Bryce Cotton

            Comment


            • Originally posted by Ricma View Post


              Bryce Cotton
              Uveliko se prica za njim, ako je taj onda smo na konju Strasan igrac je

              Dzouns stigao danas u BG

              Comment


              • Ne znam sada sa kim se sve pregovara, ali vise sam prizeljkivao igraca koji vise asistira nego sto sutira, izmedju ostalog kako bi nam centri postali upotrebljivi.Daj sta das, ovaj igrac bi bio premija.

                Za Kevina se prvo pricalo da nece da igra zbog papira, pa zatim stiglo da ce ipak da zaigra.Cak i ako se to desi ocekujem limitiranu minutazu tipa 10-15 minuta, premalo vremena da bi se upoznao sa ekipom i akcijama.

                Comment


                • Ako ovo izgubimo bolje da ne bacaju pare na pleja...

                  Comment


                  • Bice ovo tesno do kraja.

                    U kurac vise sa bacanjima.

                    Comment


                    • Ocajno vodenje ekipe Bozica... Oni izasli iz bonusa 8 minuta pre kraja cetvrtine a mi sutiramo li sutiramo

                      Comment


                      • Aranitovic je veceras jedini koji ima muda, nikome ne pada na pamet da probija odbranu nego samo sut.

                        Skeptican sam po pitanju zavrsnice.
                        Last edited by Ricma; 24-10-15, 19:37.

                        Comment


                        • Originally posted by Ricma View Post

                          Skeptican sam po pitanju zavrsnice.
                          Kada imamo Cveleta koji odlucuje...

                          Comment


                          • Da je zbog njega , manje bih se brinuo.Vise me je brinulo sto do sada nije nista postigao, a jedino Aranitovic igra nesto.Da nema Cveleta, skor bi bio 0-6.

                            Generalno treba da brine sto niko u ovom sastavu sem njega(i mozda Andjusica) ne moze da resi mec.
                            Last edited by Ricma; 24-10-15, 19:45.

                            Comment


                            • Pa o tome ti pricam Kad je doslo vreme da nam Cvele odlucuje svaku utakmicu...

                              Nista ne igramo, prelose je ovo, samo sut i sut..

                              Comment


                              • E jebem ti sve sta pogodi aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aa

                                Comment

                                Working...
                                X