Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nazalost Vanja ce da postane jos jedan prosecan ABA liga igrac,nista vise od toga.

    Comment


    • Originally posted by JHarden View Post
      Nazalost Vanja ce da postane jos jedan prosecan ABA liga igrac,nista vise od toga.
      Nisi valjda mislio da ce da eksplodira pod trenerskom palicom Pere Bozica

      Comment


      • Ok, jasno je kao dan, da je po svemu vidjenom, ovaj pokusaj sa Bozicem kao glavnim trenerom, epic fail. Neka istera celu sezonu, a onda sledece traziti ozbiljnijeg trenera, ako nas pre toga ne ugase.

        Derbi k'o derbi, nema tu zaljenja na sudije, kvalitetniji su ljudi i ovo je realno, mada sam ocekivao i vise da nas ubiju, ali nas je isao i sut, tacnije ovog malog Aranitovica, koji je jednom dobio korektnu sansu, onomad protiv FMP-a, i posle ne znam zasto je stavljen u drugi plan, bez sansi, a sasvim fine fizicke predispozicije, ok sut, i najvise kod igraca sto volim, kada ide na prodor cesce. A i ovaj K. Jones ce biti ogromno pojacanje.

        Inace, sramotan pocetak samog meca i onakvo nepostovanje jedne legende mi nije jasno, uzasavam se nase publike i navijaca, cast izuzecima.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by Freshman View Post
          Ok, jasno je kao dan, da je po svemu vidjenom, ovaj pokusaj sa Bozicem kao glavnim trenerom, epic fail. Neka istera celu sezonu, a onda sledece traziti ozbiljnijeg trenera, ako nas pre toga ne ugase.
          Slazem se. Mislim ustvari da je to bio i plan od samog pocetka, da se u sezoni koja je "unapred izgubljena" ustedi na treneru i usput da se vidi moze li Bozic jednoga dana da vodi neku jacu ekipu ili ne. Neka izgura ovu sezonu a posle da se pokusa da se dovedu Miloje, Muta ili Dzile.

          Originally posted by Freshman View Post
          Derbi k'o derbi, nema tu zaljenja na sudije, kvalitetniji su ljudi i ovo je realno, mada sam ocekivao i vise da nas ubiju, ali nas je isao i sut, tacnije ovog malog Aranitovica, koji je jednom dobio korektnu sansu, onomad protiv FMP-a, i posle ne znam zasto je stavljen u drugi plan, bez sansi, a sasvim fine fizicke predispozicije, ok sut, i najvise kod igraca sto volim, kada ide na prodor cesce. A i ovaj K. Jones ce biti ogromno pojacanje.
          I sa ovim se slazem, samo sto bi dodao da zaista nema potrebe da u ovakvoj situaciji sudije guraju Zvezdu. Cak i posle prve cetvrtine se znalo da ce Zvezda lako dobiti mec, ali govnar Belosevic mora da se pokaze u svom svetlu. Sa mnogim stvarima koje je Dule javno govorio se ne slazem, ali sto se pomenutog sudije tice, svaka mu je bila na mestu.

          Dzons zna da igra i to se vidi. Ima solidan sut za cetvorku i ima dovoljnu masu za centra tako da moze lepo da se iskoristi. Za Petra zaista ne znam sta treba da se desi pa da se decku da sansa. Mislim da on moze uz adekvatan rad i minutazu da bude veoma ozbiljan igrac za godinu/dve. Momak opaljuje daleke trojke ko od sale, svaka mu pogadja dno mrezice. Protiv FMP-a je pokazao da vredi, posle mu vise nije data sansa. Igrao je malo protiv Igosa i opet za kratko vreme ubacio 10 poena. Sinoc opet solidna partija...Mislim da decko zasluzuje mesto pre svih bekova u ekipi racunajuci i plejmejkere.

          Originally posted by Freshman View Post
          Inace, sramotan pocetak samog meca i onakvo nepostovanje jedne legende mi nije jasno, uzasavam se nase publike i navijaca, cast izuzecima.
          Ovde je svaki komentar suvisan. Stvarno smo stoka nevaspitana.
          Last edited by Batman; 04-11-15, 12:22.

          Comment


          • Dzamar Vilson je stavio paraf na ugovor, debitovace u sledecem kolu protiv Zadra.Rekao bih da ce da deli minutazu sa Cveletom.

            Comment




            • Comment


              • Andric baskuz, ponovo se povredio i odustvovace neko vreme.Mislim da je opet u pitanju stopalo.Ova pobeda nece da znaci puno ako ne pobede Zadar u gostima.KJ je zver, bukvalno je sam resio utakmicu.Sa njim smo dobili sigurne poene i dosta vise smo postizali poene iz reketa nego sto smo do sada.Vanja se probudio, Vrabac je konacno bio koristan mada pravio je i one neke greske ali je zaustavio raspucanog Kuka.Dugo ovako sudije nisu dizale tenzije sa cudnim odlukama, smesno koliko su neke sitnice isle u korist Buducnosti.

                Comment


                • Pitam se, sto je nama muceni Dallo igrao pored zivog Aranitovica. Zna da se zaleti i kontam da to DUle nije voleo kod njega, ali i slabiji od ovog bi bio bolji od naseg crnje prosle sezone.

                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by colke995 View Post
                    Pitam se, sto je nama muceni Dallo igrao pored zivog Aranitovica. Zna da se zaleti i kontam da to DUle nije voleo kod njega, ali i slabiji od ovog bi bio bolji od naseg crnje prosle sezone.
                    Ne znam zasto ga je Dule forsirao pored Aranitovica. Da se sa Petrom radilo sve ove godine, sada bi bio ozbiljan igrac. Ali dobro, ko radi taj i gresi.

                    Dobar ovaj crnja, tako olako ubacuje one polu-horoge da je to neverovatno, bez obzira sto ga cuvaju visociji igraci. Ako Vanja nastavi ovako, ako se novi plej uklopi, mozemo da se nadamo bar eurokupu, mada mislim da nije kasno ni za F4 pod uslovom da nas sreca posluzi i da "poludimo" na terenu u nastavku sezone.

                    Jako je lep osecaj kada se pobedi vodeca ekipa lige, pa makar to bila i raspala ABA liga.

                    Mislim da je vreme da KONACNO pobedimo Zadar u gostima posle toliko vremena.

                    Comment


                    • Realnost je borba za Eurocup, pa onda dogodine da se napada EL.
                      Nadam se da nasi vise nisu ludi pa da ne igraju EC.

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Realnost je borba za Eurocup, pa onda dogodine da se napada EL.
                        Nadam se da nasi vise nisu ludi pa da ne igraju EC.
                        Najveca greska sezone. Samo da je Danilovic brze odsetao, sve bi bilo top, ali i ovako mi je ok. Samo zdravo, jako i do samog kraja.
                        sigpic

                        Comment


                        • Што се тиче црње и ових његових поена после игре леђима...
                          Прво, све иде на исту фору, ови што су га чували из Будућности су ретко глупи па нису то извалили. Залети се на леву страну, окрене на десну и баци тај полу хорог. Мислим, није да мислим да не зна ништа него само да га је на овој текми прилично срало. Кад му дође крштен чувар, мислим да неће ништа поштено урадити.
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Nadam se da nasi vise nisu ludi pa da ne igraju EC.
                            Nisu oni ni sada bili ludi, nego se klub finansijski raspadao (i jos uvek se raspada).

                            Originally posted by Пипи Ромањоли #10 View Post
                            Што се тиче црње и ових његових поена после игре леђима...
                            Прво, све иде на исту фору, ови што су га чували из Будућности су ретко глупи па нису то извалили. Залети се на леву страну, окрене на десну и баци тај полу хорог. Мислим, није да мислим да не зна ништа него само да га је на овој текми прилично срало. Кад му дође крштен чувар, мислим да неће ништа поштено урадити.
                            I Pekovic ima samo jednu jedinu foru, a to je guranje ledjima, okret u desnu stranu i polu-horog pa to niko ne moze da brani. Probaj da nadjes neku akciju gde je isao na levu, mozda nekada, ali jako retko. Ovaj crnja ima jako telo, to je njegova prednost i bice tesko svakome ko ga bude cuvao.

                            Comment


                            • Е до јаја ако је тако.
                              Баш да видимо...
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • Paz' da ce da mu dodje krsten cuvar u ABA ligi.

                                Comment

                                Working...
                                X