Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Veceras startujemo u Evrokupu protiv Albe iz Berlina u 20h(prenos na SK1). Apsolutni smo autsajderi, kako veceras tako i u grupi. Na gostovanjima se moze desiti da ne pretstavljamo ama bas nikakvu pretnju, bar kako trenutno situacija stoji, mada valja sacekati da vidimo da li cemo dovesti nekoga u reketu. Ocekujem samo borbu ovih mladih igraca i da rastu iz meca u mec. Ziveo Partizan.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Niko ne gleda?
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Niko ne gleda?
        Prati se i zateze over uvek kad igra KKP ove sezone

        Comment


        • Ja bato gledam
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Muta je jedan tužan, stari, umorni čovek. U penziji je ali mu to niko nije rekao.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Mi ne igramo odbranu, ali ovo uopšte.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Au koja je ovo divljina ,odbrane bez u napadu sve privatnici,pa kod koga dodje zapali trojku

                Comment


                • Originally posted by 61563 View Post
                  Au koja je ovo divljina ,odbrane bez u napadu sve privatnici,pa kod koga dodje zapali trojku
                  111 poena i 26 razlike potpuno opravdavaju takav način igre
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Ne valja vam Muslin jer se steka, ne valja vam Muta jer igra napadacki, pa kakav smo to narod!

                    Comment


                    • Muta je cirkusant, a ne trener i sa njim nema rezultata (osim ako mu se ne obezbedi budzet kao u najboljim godinama u Kragujevcu). Jedino sto ume je da nabije statistiku svojim najboljim igracima, najcesce plemejkerima, ali to ima i drugu stranu, a to je neigranje odbrane.
                      U Kragujevcu su Pavkovic i Simon, pa Capin i Markovic, pa White, ranije Lee imali brutalne brojke, ali odbrana i skok nisu postojali.
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • Originally posted by canarian View Post
                        Muta je cirkusant, a ne trener i sa njim nema rezultata (osim ako mu se ne obezbedi budzet kao u najboljim godinama u Kragujevcu). Jedino sto ume je da nabije statistiku svojim najboljim igracima, najcesce plemejkerima, ali to ima i drugu stranu, a to je neigranje odbrane.
                        U Kragujevcu su Pavkovic i Simon, pa Capin i Markovic, pa White, ranije Lee imali brutalne brojke, ali odbrana i skok nisu postojali.
                        Mutine najbolje godine su bile mnogooo pre, ali svejedno mlad si pa ne znaš da je bio i prvak Jugoslavije. Reći za trofejnog trenera i osvajača zlatnih medalja sa mladjim selekcijama da je cirkuzant je baš onako ruzno.

                        Comment


                        • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                          Mutine najbolje godine su bile mnogooo pre, ali svejedno mlad si pa ne znaš da je bio i prvak Jugoslavije. Reći za trofejnog trenera i osvajača zlatnih medalja sa mladjim selekcijama da je cirkuzant je baš onako ruzno.
                          Bas me briga sta je za tebe ruzno. Svako ko je pratio njegove timove u poslednje vreme ce se sloziti sa mojim upisom.
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • Valter me neodoljivo podseca na onog Aleksandra iz Stare pazove.

                            Comment


                            • cestitam novog preCednika
                              sad stize Samardo, plus jos 1-2 pojacanja

                              Comment


                              • Originally posted by djuras View Post
                                cestitam novog preCednika
                                sad stize Samardo, plus jos 1-2 pojacanja
                                Šta li će onda da bude sa razvijanjem mladih talenata?[emoji23]
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X