Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zenit je nudio 300000 evra samo ne znam kada je to ponudio ovog leta, a mislim da mu je Redja Emilija nudila 250000 evra ili drugi italijanski tim.Ovde prima skoro nekih 100000 manje nego sto bi u Italiji i koliko sam cuo za njega je uskocio sponzor.

    Comment


    • Pa jeste, ali on je jos po zavrsetku sezone rekao da zeli da igra ili u spanskoj ili turskoj ligi, tako da...

      Bilo kako bilo, najvaznije da smo ga na kraju dobili mi.

      Comment


      • Теги, Марш на Дрину, Кићановић помиње Човића, Џикића мучи што не може да се гудра а да га неко не смара...

        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • https://youtu.be/Rho581EfDdg

          Vesa Petrovic legenda Partizana!
          https://www.youtube.com/c/krkipfc

          Comment


          • Prodje jos jedan ponedeljak, Vajta nema

            Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

            Comment


            • Mislim da vise nece biti novih igraca u ekipi. Jos je i pre Ubicinog potpisa Dzile rekao da nema para (za centra), sto znaci da je to to sto se tice bekovskih/krilnih pozicija.

              Treba i ovo sto smo doveli uklopiti posto trenutno uopste ne igramo dobro. Ako bi sada i Vajt dosao, trebalo bi nam bar jos mesec dana...

              Comment


              • Prelazni rok za Partizan se zavrsava najkasnije pre pocetka Superlige.Mada licno mislim da ekipa koja pocne u martu se nece menjati do kraja sezone.

                Naci ce se jedan ili dva stranca do tada, pojavice se donator kao sada za Novicu.
                Last edited by Ricma; 27-09-16, 16:31.

                Comment


                • Zezam se ja zbog Vajta zbog ovih insajdera sto lupaju. Ne odnosi se to na vas sa foruma,nego na ove odakle ste uzeli

                  Comment


                  • Preksinoc kod Tegija sam cuo da je Rakicevic potpisao, ali ga jos uvek nema. U prevodu, verovatno je Covke umesao svoje prstice...

                    No nebitno. Veceras pocinjemo sezonu braco Partizanovci. Neka sila bude sa nama!!!

                    P.S. Ako nabasate na neki dobar strim ne ustrucavajte se da napisete poruku.

                    Comment


                    • GOTOVO BRE!!! KRAJ!!! KRAJ!!! KRAJ!!! KRAJ!!!

                      Hvala Bogu da nas vise ne bije baksuz, DOSTA JE BILO! Prosle godine smo izgubili od Metalca na samom kraju i to u prvom kolu. Od one proklete Smitove trojke nas bije baksuz na svakom koraku, valjda je tome dosao KRAJ!

                      E sad, posle kuvanja da se spustim na zemlju. Ka-ta-stro-fal-ni smo! Cini se da kako vreme prolazi, sve smo losiji. Nas najbolji i jedini igrac koji je nesto pokazao na ovoj utakmici je Branislav Ratkovica. Rovit covek je odigrao maestralno u najbitnijim trenucima iako je Ubicin flouter presudio. Nadam se samo da se nije ozbiljnije povredio na kraju.

                      Comment


                      • Najbolji potezi od veceras, nije ih bilo mnogo

                        https://youtu.be/Cw0nY-uL7SU
                        https://www.youtube.com/c/krkipfc

                        Comment


                        • Ratkovica brat, jedini kosarkas u timu...ostalo uzas.
                          Bice bolje valjda.

                          Comment


                          • Mornar nije bas totalni raspad od ekipe, mogu oni da budu neugodni, medjutim, mi smo sinoc bili ocajni. Steta sto Ratkovica vuce povredu, vidi se da covek zna kosarku. Hecer nije los, ali je vise poenter nego organizator igre. Robinson je totalni promasaj. Marinkovic bi trebalo na kraju godine da leti iz ekipe, jednostavno decko je za KLS ili neku ligu tipa Belgija, Poljska, u najboljem slucaju Italija. Novica daleko od zeljene forme, ali covek ima srce i pogodio je kada je bilo najgore. Bircevic, Majstorovic, Lukovic ispod-prosecni. Vrabac na momente ok, ali nije to to. Andric i Pot slab doprinos. Kada se sve ovo uzme u obzir, dobro smo prosli.

                            Mnogo je vazno da pocnemo sezonu pobedom. Kada se izgubi utakmica na jedan poen ili jednu loptu, to lose utice na samopouzdanje. A da ne pominjem da posle moramo da trazimo pobede protiv najjacih ekipa da bi povratili izgubljeno i da bi se vratili u trku za plej of. Bitno je da se pobedjuju slabije ekipe a protiv najjacih sta se uradi, uradi se. Treba racunati na pobedu i protiv MZT-a bez obzira sto su i oni takodje jako neugodni na svom terenu. Probili smo led, nadam se da cemo biti bar malo slobodniji u narednim utakmicama.

                            Comment


                            • Mornar sem ako se ne raspadne, nece da bude ispod 10. mesta.Stavise predvidjam im tu neku sredinu tabele.Imaju solidan budzet, ali nece dugo da potraju zato sto su politicki projekat.Ovako odmah mogu da kazem da su od njih slabiji FMP, Zadar, Karpos i Igokea koju su razbili pre neki dan u Baru.

                              Comment


                              • Zadar je po meni sasvim ok ekipa i dok im se u roster vrate povrijedjeni a posebno se tu ceka Basic bice oni ekipa za 5-8 mjesta ubijedjen sam
                                Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                                Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                                Comment

                                Working...
                                X