Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Mnogo se bojim tekme u petak i toga da nam nekog ne polome. Na sve su spremni a u ovoj situaciji dodatno naostreni.
    Preterujes. Uz to, PP aparati se ostaljaju za finale ;)
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      Preterujes. Uz to, PP aparati se ostaljaju za finale ;)
      Pa cemu te vec prodane fore...
      sada mozete recimo da uvedete cackanje po tastaturi za semafor pa da riktate kako vam odgovara.
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment


      • Originally posted by Duka View Post
        Da li je moguce da tako nesto mozes da napises?! otkud pojedincima toliko bezobrazluka,otkud! Cemu to..I ti kazes 'ovo samo u Srbiji moze' nisi kompetentan da zakljucujes sa takvim iskazima.Zavrsavam polemiku na ovo,samo ne mogu da vjerujem,ova drskost bre!
        FMP1: http://www.youtube.com/watch?v=MIcAh1b1On4

        FMP2: KK FMP BEOGRAD - Istorija:

        Клуб је основан 1970. у Новом Саду као КК Раднички. Клуб се кроз своју историју углавном такмичио у Српској лиги. Од 2006. до 2009. због спонзорских разлога се звао КК Раднички Инвест Инжењеринг, а у том периоду и почиње успон клуба. Први пут улази у Прву лигу у сезони 2007/08. и у њој остаје до сезоне 2009/10.[1] 2009. клуб прелази из Новог Сада у Београд и добија нови назив КК Раднички Баскет.

        Од сезоне 2011/12. се поново такмичи у Кошаркашкој лиги Србије, након што је у сезони 2010/11. у Првој Б лиги заузео 2. место и тиме обезбедио пролаз у виши ранг, а од сезоне 2011/12. носио је ново име - КК Раднички ФМП. У јануару 2013. Раднички ФМП је променио име у ФМП, а клуб је такође променио и седиште па ће утакмице играти у дворани Железник.[2]

        Nisam ja bezobrazan, nego je istina surova
        Last edited by Lion; 06-02-14, 11:43.

        Comment


        • Uradio si zamjenu teza,dugo te nije ni bilo vidim,da bi imao vremena da iskopas te crte...Ali,to sto si uradio je zamjena teza.


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Sram te bilo Prinče. Iznosiš neistine.
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • Originally posted by Duka View Post
              Uradio si zamjenu teza,dugo te nije ni bilo vidim,da bi imao vremena da iskopas te crte...Ali,to sto si uradio je zamjena teza.
              Koje teze sam zamenio ?

              Comment


              • Nemojte ovde o Zvezdi, zaista nema potrebe...

                Evo i Dule najavio da ce odmarati glavne igrace u kupu. Hvala kurcu da su se opametili.


                Berta ce verovatno zaigrati 16. marta protiv Solnoka cini mi se.
                Sa Pavlovicem je zapelo, ali to je ocekivano. Takva nam je citava sezona...

                Comment


                • Dule majku rodjenu ne bi pustio, a ne neki Radnicki Basket...
                  Igrace se sa istim zarom kao i svaki put, pa koliko se bude moglo, ovako je samo spremio alibi za neuspeh i povecao pritisak favorita kod gradskog rivala...

                  Comment


                  • Žena, majka, kraljica http://hotsport.rs/2014/02/06/kako-s...li-tabor-foto/

                    Comment


                    • Jel to zli Dule koji unistava igrace odmorio nosioce igre?

                      Pametna odluka, jebo kup. Sad odraditi najbolji moguci oporavak i da se malo sastavimo konacno.

                      Najnoviji info da se konacno dogovorise sa Sasom i da dolazi u nedelju. Uzmite sa dozom rezerve i ne cimajte se previse.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ali kakva se hajka vodi prema Duletu i Partizanu to je nehumano... razumem Delije,
                        razumem da konacno vide neko svetlo iz tunela (mada Kup ne donosi totalan izlazak ) ali imamo masu tj.
                        poplavu ovih nasih kao "razocaranih" grobara.
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • Originally posted by AIRBORNE View Post
                          Ali kakva se hajka vodi prema Duletu i Partizanu to je nehumano... razumem Delije,
                          razumem da konacno vide neko svetlo iz tunela (mada Kup ne donosi totalan izlazak ) ali imamo masu tj.
                          poplavu ovih nasih kao "razocaranih" grobara.
                          Manje-vise svake godine je on za raznorazne u januaru debela svinja a u junu Cak Noris s tim da se prosle i ove sezone bas preteruje i sramota je da se takvi predstavljaju kao Grobari. Bilo je toga i pre ali sada u mnogo vecoj meri i sto je najgore sve vise slicnih i u Pioniru.

                          Ova malerozna serija je krenula Bertinom povredom. Imam osecaj da ce isto tako sve da krene na bolje njegovim povratkom.
                          sigpic

                          Comment


                          • DV -Konferencija posle meča 07.02.2014

                            Comment


                            • http://mondo.rs/a660329/Sport/Kosark...ic-je-nas.html

                              Trebace mu malo vremena da se privikne,ali ce biti veliko pojacanje za nas tim

                              Comment


                              • Dobrodosao u voljeni klub.

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X