Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment






    • Veliki sam Partizanovac i pomoći ću klubu koliko god treba, a ako bude potrebno i produžiću ugovor”, istakao je Pavlović.


      Comment


      • "Recimo, već se povredio igrač koji mi je bio izuzetno važan, Dragan Milosavljević. Ne daj bože da takvih slučajeva bude još. Želja mi je da on dođe na Kopaonik, kada budemo tamo na bazičnim pripremama. Makar na dan-dva. Želim da bude deo atmosfere koju ćemo da kreiramo, jer je to u svakom pogledu zaslužio"
        Sale nacionale!
        sigpic

        Comment


        • Cova je siguran da pobedjujemo Spance,eh kada bi se on skinuo,da pokaze Spancima kako se igra kosarka

          Comment


          • Tepa se vraca protiv Zalgirisa, ali Kinsi ne.

            Steta, mogli smo da dobijemo...

            Comment


            • Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Mnogo jaka slika, jedino sto mu ovaj duel sa Durantom nije ostao u lepom secanju, cini mi se da ga je bacio jednim crossoverom na zadnjicu
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Ovaj Žalgiris se naložio kao da im nešto znači pobjeda od 20+
                  Zato sam uvijek mrzio mečeve protiv ovih sovjeta.

                  Comment


                  • Al zato na b92 po direktivi, nakupilo se heroja iz predgradja... Koliko su to bolesni ljudi.
                    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                    Comment











                    • Comment


                      • Večeras dobijamo Siroki 100 posto!

                        Comment


                        • Uh, dobro je da smo dobili ovo, mnogo vazna pobeda.

                          Odlican debi Pavlovica.

                          Sut za tri - ocaj, Dalo nam dao jedinu trojku, a onda pogodio dvojku sa poludistance i tako prelomio mec. Bogdan 0/7 za tri.


                          Last edited by Mr. Wolf; 16-02-14, 18:39.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Skoro pun Pionir je docekao Sasu Pavlovica. Odavno nisam video takvu atmosferu na aba utakmici...
                            Lose smo odigrali, ali smo ipak uspeli da izvucemo pobedu.

                            Bogdana bas nije htelo, ali nema veze.
                            Sasa me odusevio Bas se vidi da zna da igra kosarke i da je na jednom totalno drugom nivou u odnosu na ostale igrace. Uvek je na skoku, dobar u odbrani, u napadu je izmislio par asistencija za nase centre, ume da poentira na razlicite nacine. Veoma pametno igra.
                            Nisam ocekivao da ovako dobro odigra prvu tekmu. Svaka mu cast
                            Pored njega bih pohvalio Milutinova koji je delovao dosta brze nego inace, a bio je dobar u skoku i u napadu.
                            A moram da spomenem i Dallo-a koji je postigao 5 kljucnih poena. Bravo mali!

                            Kinsey je bas nedostajao.

                            Nije lose sve u svemu

                            Comment


                            • @Ljubo
                              Kako ti se cinio Sasha onako u smislu da li ce sada da puca uzlazno sa igrom ili je ipak ovu tekmu odigrao na svezinu i na napaljenost jer ipak ostvario je svoj san - igra za najbolji klub Evrope ?

                              Ja sam ga gledao i cini mi se ovo prvo

                              Covece sta ti je zivot, odigras veci deo karijere u NBA sa Lebronom... Garnetom... i ostalim alama kosarke,
                              zbrines svoju porodicu u egzistencialnom smislu a treses se i useres u gace od treme kada pristupas PARTIZAN-u

                              Ako napisem Partizan = Institucija, vredjam Partizan
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • Sasa je fantasticno odigrao utakmicu. Posebno me odusevio u odbrani, lupio dve banane, ukrao nekoliko lopti, presekao nekoliko pasova, zasmetao na dosta suteva - sjajno. Sa njim cemo sigurno uspeti da nadoknadimo Dragancetov izostanak. Jos kad se bude uklopio u ekipu...ima sve da prsti.

                                Ono sto me raduje jeste uzlazna forma svih centara. Jeste ovo Siroki, ali treba napraviti onoliki broj skokova, pogotovo u napadu. Ako bi nastavili da dominiraju u skoku i uz po 6-7 poena za svakoga od njih ja bi bio prezadovoljan.

                                Tepic dobar u odbrani, ali opet jako los u napadu. Iskren da budem, pocinjem da se brinem i sve manje verujem da ce uspeti da se vrati na neki visi nivo.

                                Bogdan je premoren, vidi se na njegovom licu. Uz to, preveliki je broj uzastopnih utakmica koje je zavrsio sa preko 20 poena tako da je jedna losa tekma morala da se dogodi kad-tad.

                                Voleo bih da vidim Aranitovica 10-ak minuta na nekoj utakmici ABA lige. Mislim da decko moze trenutno vise da da ekipi od Daloa i Andrica.

                                Sve u svemu, bitno je da smo prekinuli niz poraza i da sada imamo dve pobede vise od Buducnosti. Jos ako bi sutra Miloje sa svojim mladim ratnicima dobio Cibose, bilo bi to savrseno kolo ABA lige za nas, bez obzira na poraz FMP-a od Cedevite.
                                Last edited by Batman; 16-02-14, 21:09.

                                Comment

                                Working...
                                X