Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Ljubo koliko je siguran dolazak Tepica? Onako u %
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • Originally posted by AIRBORNE View Post
      @Ljubo koliko je siguran dolazak Tepica? Onako u %
      1000
      sigpic

      Comment


      • Pa valjda je to done deal. Samo da ne bude ko onomad sa Vujanicem

        Sto se tice Novaka - to jos nije zvanicno, ali kapiram da cemo ga dovesti.

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post

          Sto se tice Novaka - to jos nije zvanicno, ali kapiram da cemo ga dovesti.
          Dolazi on, pitanje je samo da li uskoro, za KLS ili za sledecu sezonu. Steta velika, indijanac teski.
          sigpic

          Comment


          • Nesh znaci ne dopada ti se Novak,moram da priznam da ga nikada nisam gledao pa ne zelim da ja sad nesto sudim o njemu.
            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • Originally posted by AIRBORNE View Post
              Nesh znaci ne dopada ti se Novak,moram da priznam da ga nikada nisam gledao pa ne zelim da ja sad nesto sudim o njemu.
              Ima dobru statistiku u KLS jer moze u Vrscu da radi sta hoce. Uzima trojke sa 9 metara, boli ga kurac. A na twitteru kakve gluposti pise, bas ogranicen decko. Pritom cigan i to okoreli. Izgleda Dule vise ne gleda ko je kakav covek.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Pa valjda je to done deal. Samo da ne bude ko onomad sa Vujanicem

                Sto se tice Novaka - to jos nije zvanicno, ali kapiram da cemo ga dovesti.
                U petak igra zadnju tekmu za Vrsac i dolazi kod vas, nemas brige Ljubasine.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  U petak igra zadnju tekmu za Vrsac i dolazi kod vas, nemas brige Ljubasine.
                  To bas provereno?

                  Posle bezmozgasa u reketu, stizu nam i na bekovskim pozicijama. Dojajno skroz.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Pritom cigan i to okoreli. Izgleda Dule vise ne gleda ko je kakav covek.
                    Uvek mrzim situacije u svom zivotu a i evo sada u klubovima koje volim kada zbog kilograma mesa kolje celo tele.
                    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                    Comment


                    • Originally posted by D-Wade View Post
                      U petak igra zadnju tekmu za Vrsac i dolazi kod vas, nemas brige Ljubasine.
                      Neki kazu da dovodimo jos 2 igraca, a neki da vise niko nece doci.

                      Ma i ako dodje Novak nece imati bitnu ulogu u ekipi. Eventualno u KLS.

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post

                        Ma i ako dodje Novak nece imati bitnu ulogu u ekipi. Eventualno u KLS.
                        Realno cemu dovodjenje njega i Bezbradice? Osim da se Misku titraju jaja da bi nam dao i nekog krstenog igraca.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Ima dobru statistiku u KLS jer moze u Vrscu da radi sta hoce. Uzima trojke sa 9 metara, boli ga kurac. A na twitteru kakve gluposti pise, bas ogranicen decko. Pritom cigan i to okoreli. Izgleda Dule vise ne gleda ko je kakav covek.
                          Da,to sto je Ciganin znaci da je los covek. Znas ga licno, pa pricas? Evo ja ga poznajem i apsolutno je decko na mestu.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            To bas provereno?

                            Posle bezmozgasa u reketu, stizu nam i na bekovskim pozicijama. Dojajno skroz.
                            Koliko znam, sigurno je.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Originally posted by NebojsaNS View Post
                              Da,to sto je Ciganin znaci da je los covek. Znas ga licno, pa pricas? Evo ja ga poznajem i apsolutno je decko na mestu.
                              On nije mislio tako kako ti prevodis,predpostavljam
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Da,to sto je Ciganin znaci da je los covek. Znas ga licno, pa pricas? Evo ja ga poznajem i apsolutno je decko na mestu.
                                Nisam to rekao. To sto je cigan i sto nas ne podnosi je samo bonus a ovo za loseg coveka je upuceno Duletu koji stalno forsira tu pricu i onda dovodi dijabole tipa Musli, Gagic i sad Novak. Samo sto vi mora uvek da se osetite prozvani.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X