Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Malo mi je nerealno da govorim o prolasku ali ocekujem pobedu kakva god da je , i naravno da se niko ne povredi ....
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • mudro zboris sinko

      Comment


      • Arsenal: Szczesny, Sagna, Vermaelen, Koscielny, Gibbs, Song, Rosicky, Oxlade-Chamberlain, Walcott, Gervinho, Van Persie.

        Substitutes: Fabianski, Djourou, Miquel, Jenkinson, Ozyakup, Chamakh, Park.

        Tako je bre tu sam sredinu hteo da vidim , evo ga i Ozyakup na klupi
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • AJMO BRE, VERUJEMO U CUDO!!!

          COME ON YOU GOONERS!!!
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Cuo sam da ce Zervinjo igrati AMC ili ti odma ispod Persija da ce Ox levo Volkot desno
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • To sam i ja cuo... Ne trazim prolaz, samo neka izginu na terenu, to mi je vise nego dovoljno.
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Verujem u cudo !
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Jedva kucam na tastaturi,srce mi kuca 300 na sat.....Idemooooooo breeeeeeeeeee
                  СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                  Comment


                  • ajmo tobdzijeeeeeeeeeeeee
                    www.balkansimracing.com/forum

                    Real cars. Real racing. Dobrodosli

                    Comment


                    • Rosicki igra utakmicu zivota!

                      Nervira me samo sudija, za sta on deli zute kartone...

                      Idemo Van Bomelu, jos jedan zuti...molim te!

                      Comment


                      • Najvise me je zao sto su igraci ostavili srce na terenu uzalud. A tako je bilo blizu.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Sta da kazem tako blizu a tako daleko, nisam nesto ocekivao pre meca ali na poluvremenu sam bio gotovo siguran da mozemo do preokreta.
                          Momci su ostavili srce na terenu i to je bitno prosto onaj tempo nije mogao da se izdrzi .Posebno su me odusevili Rosicki,Camberlejn i Scesni(kako covek istrcava na lopte da je to brutalno).
                          Sve u svemu fantastican rezultat 3 pobede za redom i to protiv Totenhema,Liverpula i Milana sa bilansom 10:3 je vise nego fantasticno sad da se fokusiramo na PL (Nadam se da su Volkot i Camberlejn dobro) i da prestignemo Totenhem

                          PROUD TO BE A GUNNER
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Trenutno je to jace od mene, pa MORAM da se setim cistog penala Mexesa nad RvP-om u Milanu, cini mi se 82. minut je bio, koji nije sviran... Da jeste, sad bi cekali Barsu u cetvrtfinalu da im sve naplatimo. Ali, nema veze, momci su razvalili danas, ovo je Arsenal u koji sam se "zaljubio", jak, ofanzivan, borben, ostar i sto je najvaznije, MOMCI IGRAJU SRCEM!
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Nema se puno toga reci, onako furiozno prvo poluvreme odigrati, ko zna sta bi bilo da je Robin zakucao na pocetku drugog...Pih, u svakom slucaju, maestralnma igra, ali nije tu bilo te doze srece u zavrsnici koja je uvek potrebna...Mada, moze se reci i da je sreca posluzila kod suta Nocerina...Zadovoljan sam, svaka cast momcima.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Danas su dokazali da mogu igrati kvalitetno. Kako kaze Wilshere19, ovo je veceras bio Arsenal u koji smo se svi "zaljubili".
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X