Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bendtner View Post
    Danas zvanicno ponudjen ugovor Anriju,nadam se da ce sto pre da potpise da sa jos vise uzivanja pratim Arsenal.Ako dodje bice nas i za prvu utakmicu protiv Milana,a to bi nam mnogo znacilo,da postigne jedna het trik u Milanu do dosta
    Nazlost ako dodje, nece moci da nosi svoju famoznu 14-icu .

    Bice mi zanimljiv Anri u dresu Arsenala bez tog broja. Ne znam ni sta je slobodno... 9-ka mozda?
    sigpic

    Comment


    • Uf samo da dođe sad dok je ovo prazničko ludilo dok ekipe najviše kiksiraju ...
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Originally posted by KingEric7 View Post
        Nazlost ako dodje, nece moci da nosi svoju famoznu 14-icu .

        Bice mi zanimljiv Anri u dresu Arsenala bez tog broja. Ne znam ni sta je slobodno... 9-ka mozda?
        9-ku nosi Park Chu Young. Uzece on 12-ku(to je nosio i u Francuskoj reprezentaciji).

        Nista od Pata, on je izjavio da zeli u PSG. Jos jedan kog je poneo novac.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • http://www.mondo.rs/s229147/Sport/Anri_dva_meseca_u_Arsenalu.html

          Comment


          • Potvrđeno idemo matora 4 4 2 sa Persijem i Anrijem u špicu
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Originally posted by Gangrena View Post
              Potvrđeno idemo matora 4 4 2 sa Persijem i Anrijem u špicu
              Ja mislim da cemo nastaviti 4-3-3. Po bokovima Walcott i RVP, a u samom spicu Thierry Henry.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Dosta sam zapostavio komentarisanje Arsenala na ovom sajtu,ali od danas cu se vratiti!!!!Ovo je uz finale lige sampina koje smo igrali protiv Barse 2006 najlepsi dan u mom zivotu,konacno sam doceko da da se vrati moj ubedljivo najomiljeni igrac u moj najdrazi klub!!!Thierry Henry!!!Jedva cekam da odigra "prvu" utakmicu u novoj godini!!!Najlepsi poklon za novu godinu

                Comment


                • Originally posted by Topdzija View Post
                  Ja mislim da cemo nastaviti 4-3-3. Po bokovima Walcott i RVP, a u samom spicu Thierry Henry.
                  Teško izvodljivo
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Ja mislim da ce na vase veliko razocaranje on ipak prvih par meceva poceti sa klupe a kad Zervinjo ode na ANC videcemo. Licno bih voleo da startuje sto pre.
                    sigpic

                    Comment


                    • Po meni onaj Zervinjo je promasaj,sta on promasuje pa to je strasno...

                      Comment


                      • Uzivajte navijaci Arsenala. Imate priliku da gledate legendu kluba ponovo u dresu omiljenog vam kluba.

                        Sta bih ja dao da se Beks vrati, makar i na jednu utakmicu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Sad jos da dovedemo jednog centralnog veznog,i jednog levog i desnog beka i juris na neki trofej

                          http://www.arsenal.com/assets/_files...ning2_9879.jpg
                          Samo da zamene brojeve xD jedna je broj 14 u Arsenalu!!!!!
                          Last edited by M-POT; 30-12-11, 13:35.

                          Comment


                          • Ajde Teo pozajmi čoveku 14 na 2 meseca
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Jedva cekam taj osecaj kad ga vidim da ulazi u igru,kad mu ceo stadion ustane,aplaudira...
                              СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                              Comment


                              • http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski...ze-na-Stamford Sramota ! Naša ! Tamo će mu konkurencija biti Džon Teri, David Luiz i Ivanović, a kod nas bi to bili Pera, Vermalen, Kosilni i Djura. Znam ja da je teško u timu imati 3 kvalitetna štopera, a Vermalenu i Kosilnom nemam šta zamjeriti. Međutim, oni će sad imati 4 !
                                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                                Comment

                                Working...
                                X