Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma u redu je Mutivodo Gorane, neka bude da si rekao jos u januaru

    Comment


    • Martinez
      Debusi Gabriel Holding Gibbs
      Xhaka Elneny
      Ox - Zalalem - Jeff
      Lucas
      Nesto ovako mislim,al moguce da ce Ospina na golu,al voleo bi Martineza da vidim,obecava decko bas,u 2pol.Akpom i Willock da dobiju sansu..
      sigpic

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • Ovo je meni vise 4-4-2 sa Chubom i Perezom i ovim duplim pivotom Xhaka-Elneny.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Drago mi je sto smo vidjeli Dzaku, El Nenija i Pereza...makar imamo na osnovu cega da ih analiziramo...u kupu bih volio da nastavimo da koristimo drugi tim sa mozda 2-3 prvotimca...za sl mec se nadam da bi Ziru mogao od starta a da Perez bude dzoker plus Santi Dzaka veza...

            Comment


            • Btw svakim danom sve vise zalim za Bakom

              Comment


              • Perez, umesto predvidjenih tri, postigao je samo dva gola i asistenciju..

                Comment


                • Dajte neku detaljniju analizu tekme za nas koji nismo mogli da gledamo . Od Akija se vec ocekuje tradicionalna geometrija na slikama

                  Comment


                  • Xhaka je genijalan fudbaler. Tako jednostavan fudbal covjek igra
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Bog te sad će ispasti Džaka bolji od Mesija PiÅ¡em o tekmi kad se otreznim , aj uzdravlje
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Nije Messi jebiga, ali momak je fenomenalan fudbaler. Kakva mirnoca i autoritet. Ono sto nam je godinama trebalo.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Xhaka igra k'o mator, bas je gazda na terenu, nesto mu se vuce po travi.. Drzali smo loptu sve vreme, Forest nije imao sanse. Akpom me stvarno odusevljava, pravi je poach-er, uvek gde treba.

                          Comment


                          • Ta levica,taj pogled,da ih vidimo jos

                            sigpic

                            Comment


                            • Kakva je igracina Granit Xhaka.

                              Comment


                              • Analiza sinocnje tekme je skromna, s ozbizorm da sam vise u telefon gledao nego sto sam pratio tekmu.

                                Ono sto sam primjetio jeste naravno moj brat Xhaka i njegovo nevjerovatno pozicioniranje.

                                Elneny isto odlican. Stalno otvoren, stalno se krece. Motor.

                                Perez isto odlican. Cim je dao go, prodisao je i poceo bolje da igra.

                                Xhaka nudi tu dimenziju, gdje odlican defanzivno, a i opasan ofanzivno. O sutu ne treba puno rijeci trositi, ali covjek ima te dugacke, penetrirajuce lopte koje sjeku imedju linija i za brze napadace one su perfektne.

                                Posebno moram da spomenem sinocnjeg kapitena, naseg legitimnog clana rotacije Gibbsaru, koji je odigrao tekmu bez greske i posebna pohvala mu ide zato sto se nikad nije zalio sto je drugi izbor i uvijek kad dobije priliku odigra ekstra. Bas zahvalan igrac.

                                Dobra stvar je sto se cijela ekipa odmorila, a Celzi igrao 120 minuta sa dosta prvotimaca, pa cemo vidjeti na sta to lici u subotu.

                                Saburo me stavio na ignore, pa ne mogu da ga trolujem malo.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X