Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Remzi je sveopsti miljenik, ne moze on na klupu

    Comment


    • Kakvi bre da Wengerica Remziku stavi na klupu to je sajens fikšn što bi rekla omladina Brate j***š mi sve ako ga ne stavi na levog beka ove godine
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Xhaka-Remzika veza se crta.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Sajens fikšn Ajnštajne , Le Coq je zacementiran u prvoj
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Mozda mu je Santi sad miljenik namber uno ne znam,odavno nije bilo da ne znamo ko ce sredinu,ko krilo ko napadaca igrati,neka druga vremena u arsenalu
            sigpic

            Comment


            • Da dok, ne daj Bože, povrede ne počnu da kroje sastav.
              sigpic

              #WengerOut

              “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

              Come on you Gunners!

              Comment


              • Meni se ne svidja to sto u vezi imamo toliko igraca, a nijednog recimo Rabiota, ili tako nekog visokog igraca. Fali taj vid raznovrsnosti

                Comment


                • Originally posted by Prince View Post
                  Meni se ne svidja to sto u vezi imamo toliko igraca, a nijednog recimo Rabiota, ili tako nekog visokog igraca. Fali taj vid raznovrsnosti
                  Momcino nije ti ovo kosarka. Kad su visoki ljudi znali igrati fudbal?

                  Comment


                  • Originally posted by Samuraj View Post
                    Momcino nije ti ovo kosarka. Kad su visoki ljudi znali igrati fudbal?
                    Patrik Viera, Emanuel Pettit, Thierry Henry.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by Samuraj View Post
                      Momcino nije ti ovo kosarka. Kad su visoki ljudi znali igrati fudbal?
                      Nista ne znaju.

                      Jaja, Matic, Ibra, Vidal, Buskec, Patrik i slicni. Sve cuskija do cuskije.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment




                      • sigpic

                        Comment


                        • Poneki se izuzetak nadje.

                          Ako je Petit visok onda je i Xhaka. A nisam znao da Vidal spada u ovu skupinu. Narastao naglo izgleda.

                          Comment


                          • Originally posted by Samuraj View Post
                            Gleda li neko klub sa periferije Manchestera? Ovako bi i Arsenal izgledao da ga preuzme Simeone.
                            Mozda i gore...ja ne znam sto ljudi mrze Simeonea...zovite onda Bilica, vidis da gube ali jbg imaju tu ljepotu, svaku utakmicu po 5-6golova...stvarno ste Vengerovi botovi...

                            Comment


                            • Originally posted by Prince View Post
                              Meni se ne svidja to sto u vezi imamo toliko igraca, a nijednog recimo Rabiota, ili tako nekog visokog igraca. Fali taj vid raznovrsnosti
                              A kad je Akan govorio za legitimnog clana rotacije da je pravi igrac onda si odbijao

                              Rabiot odigrao milion utakmica zadnje dvije godine,a mladic
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                A kad je Akan govorio za legitimnog clana rotacije da je pravi igrac onda si odbijao

                                Rabiot odigrao milion utakmica zadnje dvije godine,a mladic
                                Nisam ja osporavao njega kao igraca, bila je potpuno druga polemika u pitanju ako se dobro secam. Ti si pisao da je on tada legitimni clan rotacije, a ja sam ti pisao da bi rezervu trebalo zvati rezervom . Znaci bio je sporan termin, a ne igrac

                                Comment

                                Working...
                                X