Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Makar igramo sad 11 na 11 posto je Ox ostao na klupi,vala k....

    sigpic

    Comment


    • Ox kad je izlazio protiv Pariza smijao se. Kaznjen je vjerovatno zbog toga.

      Nije bitno koliko klupa kosta, bitno je da ne igra sa drugim najjacim veznjakom u ekipi.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Dajte neki dobar link, sa malo boljom slikom da ne koci samo.

        Comment


        • http://streamsarena.eu/events/201609...e-stream-3.php

          Comment


          • au kakva asistencija iwobia
            MESSI 10

            Comment


            • Xhaka majstor

              Coq bio dobar, Walcott isto tako. Ekipa proigrala, ali sta recei za majstora Iwobia. Igra mali fenomenalno.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • https://m.facebook.com/story.php?sto...=7&__tn__=%2As

                Comment


                • Čembers opet na klupi kod Karanke.
                  sigpic

                  #WengerOut

                  “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                  Come on you Gunners!

                  Comment


                  • Pogledao sam samo drugo poluvreme, tako da ne mogu suditi i kritikovati, konacno zasluzena pobeda. Onaj penal za Hull prestrogo dosudjen, nije bilo kontakta, Cech je tako nesiguran u poslednje vreme, mozda bi Ospina vise trebao sansi da dobija.

                    Iwobi me odusevljava, koliko inteligentnije, zrelije, jednostavnije igra za razliku od Ox-a i Walcotta, mada i Theo je bio sasvim pristojan.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Da ne bude da sam ja pljuvac, moram pohvaliti Coqa danas. Igrao je ono sto treba da igra i nije glumio Mesuta. Radio je ono sto zna da radi i radio je to dobro, na kraju ni zuti nije dobio. Odlicna tekma.

                      Ja cu pljuvati igraca, kada izmislja toplu vodu i ne radi ono sto zna da radi i zbog toga timska igra pati.

                      Takodjer drago mi je da je Wenger napokon poceo malo da vrti formaciju unutar tekme. Ubacio Elnenya i prebacio na 4-3-3 i zatvorio tekmu. Iako je penal pao nakon ulaska Elnenya, to je greska Mustafija ja milsim bila, ali generalno lopte do kraja tekme Hull nije vidio.

                      Zasto ne probati takvu formaciju protiv jacih ekipa, sa Mesutom na krilu u free roli u napadu, a u dobrani da se vraca nazad. Sasvim ok bi bili balansirani i naprijed i nazad i ekstra.

                      Sad igramo protiv naseg dragog Lorda, a onda protiv Contea i tada bi se i Remzika mogao vratiti. E onda idu glavobolje za Wengera kako i sta da radi sa Remzikom i Xhakom.

                      Xhaka danas na terenu pokazao zasto je vrhunski potencijal, ali i vec sada vrhunski fudbaler. Podsjeca mnogo na Xabia, a igra veoma cistu igru, vrhunsko pozicioniranje i plus ima onu sutinu, zavuko je vrhunski. Prednost ce to biti kada se bude igralo protiv bunkera, ne smijes ga pustiti bez presinga na 30m inace bi te mogao kazniti.

                      Takodjer na 5 bodova smo od Pepa, a do sad smo igrali veoma los fudbal. Danas i protiv Watforda je bilo igre koja obecava, ali generalno jos uvijek nije kliknula ekipa, a znamo svi da ce se potrefiti jedan period kada ce ekipa kliknuti i da ce se uvezati 5-6 pobjeda i tu mora neka prednost da se stvori. Nadam se da ce ekipa kliknuti do novembra, a do taad nemam nikakvih problema da se pobjede uzimaju na suho zalaganje na terenu i individualni kvalitet.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Iwobi meni odavno omiljen medju igracima Arsenala.
                        Samo neka cepa deckonja.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Vidi ovo https://streamable.com/agpo

                          Comment


                          • Koliko je meni krivo sto je Gnabry otisao to je show. Momak je sa 16 godina dosao i pokazao nenormalan talenat. Dobio bi sigurno tekmi ove sezone, al jebiga. Nadam se samo da ima buy back klauzula da ne bude scenario Pogba
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Ivobi potvrdio ono sto sam i govorio da mora da igra pre oba Lolkota, ali na zalost ocekujem vec protiv Celzija da ce Ivobi biti na klupi kako bi se opravdala onolika plata Lolkota1 koju mu klub daje. Na osnovu reakcije Kazorle i same izmene, da se zakljuciti zbog koga Dzaka ne igra. Protiv Celzija mora u vezi trojka Dzaka Kokelan Ozil, jer u suprotnom prolazimo kao protiv PSZ, samo sto Kosta nece da masi ono sto je masio Kavani

                              Comment


                              • Kolko god cudno zvucalo, lolkot je bolji defanzivno od Iwobia.

                                Kasnije mozda napisem sto.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X