Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Pereza ste svi jednom gledali ...da pogodim i ti si protiv Barcelone?
    To sam i prvi put rekao, a i jedini sam rekao da sam ga gledao protiv Barce na Camp Nou i nikad vise. Prvi put kad sam cuo ime, morao sam da guglam, ali sam se sjetio ko je kad sam vidio klipove.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Ja nisam ni jednom
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Originally posted by Lord Gangara View Post
        Ja nisam ni jednom
        Gledao ja klipove malo onih fanova Arsenala i svi ga gledali protiv Barcelone,jednom
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Zar ima neko da gleda utakmice spanske lige kada ne igraju Real ili Barcelona?

          Ima li ista od najboljeg igraca Liverpoola?

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Gledao ja klipove malo onih fanova Arsenala i svi ga gledali protiv Barcelone,jednom
            Dobro je sto su svi gledali tu jednu jedinu tekmu gde je ovaj bas pokidao, a zamisli da su gledali neku gde se isti nije istakao ... bilo bi odmah Vengerica je ovo, Vengerica je ono . Mocna je stvar ta intuicija Akane, mocna

            Comment


            • Moj jedan drugar kaze da je Caka limitiran na samo jednu nogu, da je trom i spor i da nam nista posebno nece doneti osim tih pasova
              Last edited by krele90; 31-08-16, 23:49.

              Comment


              • Za koga navija drugar?
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Prvi put u poslednjih par godina mislim da je Arsenal jedan od glavnih favorita za titulu. Sastavili ste odlican tim, popunjen na svim pozicijama, odbrana odlicna, sredina odlicna, napad dosta zavisi od Volkota i ovog Pereza, jer ce oni biti ti koji igraju uz trio Sancez/Ozil/Giroud + imate jednog od boljih trenera sveta koji je svakako potcenjen i nipodastavan, a covek je napravio od Arsenala jedan od najjacih finansijskih klubova na svetu koji igra svake godine LS, a kakav tim je imao par sezona tipa one kada ste izgubili 8:2 od Uniteda. Svakako odma iza Citya u rangu Chelsea.

                  Comment


                  • Samo da opet ne bude "bolnica" na Emirates-u ovo je ozbiljan pretendent.

                    Što reko Aki "popunili su rupe".
                    DALE 1992-2020
                    NIKAD ZABORAVLJEN

                    Comment




                    • Puno zanimljivih stvari..

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Za koga navija drugar?
                        Pa Arsenal naravno.

                        Dosta ce zavisiti od povreda kao i svake sezone, ako budemo spremni i kompletni mogla bi biti ovo nasa. A i spomenucu jos jednom 2013-4, 2014-3, 2015-2. Došlo vreme da stvari dodju na svoje mesto

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post


                          Juce s drugom u neku pricu i dodjosmo do Xhake. Kaze jebo te on, ispsovali smo mu cijelo porodicno stablo kad nam je zavalio on golcinu. Brat je ja mislim bio na ovoj tekmi
                          Lahko mu je kad smo bili bez golmana .
                          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                          Comment


                          • Ja koliko vidim na golu stoji neki čovek u svetlo zelenoj garnituri , da nije to slučajno golman ili neko od redara zaboravio gde da stoji ?
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by soe View Post
                              Lahko mu je kad smo bili bez golmana .
                              Soe o tebi bi mogla da se napise knjiga - "Eso lažni fan Juventusa i veliki simpatizer Vengera" !

                              Comment


                              • Ja sam davno držao u potpisu da je on vele izdajnik mene niko nije slušao
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X