Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Samuraj View Post
    Otkud ti ovaj podatak?

    Chelsea ima sastav za sredinu tabele. To smo vidjeli prosle sezone. A koga su doveli? Samo Kantea?
    Mislis Kontea? Prosto mi nevjerovatno da tamnoputog igraca nazivas pravim imenom, odnosno prezimenom. Mislim svaka cast, veliki napredak, ali zaista nevjerovatno.
    sigpic

    Comment




    • tema svih tema

      Comment


      • sigpic

        Comment




        • Stigao

          Comment


          • Tanka je linija između 'Wenger OUT' i 'Osvajamo titulu lagano' stanja kod navijača Arsenala, pretanka možda

            Ali da, i po meni jesu kandidati za titulu, ništa manje od Čelzija i klubova iz Mančestera, završili su drugi iza Lestera prošle godine, doveli još tog štopera i napadača, sve su dobili šta su htjeli, nema opravdanja da ne napadnu titulu (nije ga bilo ni prošlih godina ali ajd).

            Comment


            • Originally posted by BorisUnited99 View Post
              Tanka je linija između 'Wenger OUT' i 'Osvajamo titulu lagano' stanja kod navijača Arsenala, pretanka možda

              Ali da, i po meni jesu kandidati za titulu, ništa manje od Čelzija i klubova iz Mančestera, završili su drugi iza Lestera prošle godine, doveli još tog štopera i napadača, sve su dobili šta su htjeli, nema opravdanja da ne napadnu titulu (nije ga bilo ni prošlih godina ali ajd).
              Nisi baš precizan. Napašće Arsenal i ove godine titulu, nema sumnje, stalno to i rade, preciznije je da si rekao "nema opravdanja da ne osvoje titulu" i ostalo u zagradi.

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Mislis Kontea? Prosto mi nevjerovatno da tamnoputog igraca nazivas pravim imenom, odnosno prezimenom. Mislim svaka cast, veliki napredak, ali zaista nevjerovatno.
                Izvini ako sam te uvrijedio bio. Nisam znao da imamo pripadnike crne rase na forumu inace bi bio oprezniji sa izjavama.

                Comment


                • Nema problema man.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Samuraj View Post
                    Izvini ako sam te uvrijedio bio. Nisam znao da imamo pripadnike crne rase na forumu inace bi bio oprezniji sa izjavama.
                    Ima brat Limar, pocrnio od vinjaka
                    DALE 1992-2020
                    NIKAD ZABORAVLJEN

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Nema problema man.
                      Drago mi je.

                      Pozdrav.

                      Comment


                      • Po meni je Arsenal treci favorit za titulu iza dva Mancestera, mozda taman koliko i Celzi ako ne i manje. Top4 ne smije da dodje u pitanje kako god da znaju i umiju. Ova pojacanja su dobra ali nisu vrhunska, tj ono sto treba za titulu. Makar ja tako mislim, ostali sanjari tripletari i ostali neka odmore malo, dosta sam ih se naslusao u ovih 10 godina i vise

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Nisi baš precizan. Napašće Arsenal i ove godine titulu, nema sumnje, stalno to i rade, preciznije je da si rekao "nema opravdanja da ne osvoje titulu" i ostalo u zagradi.
                          Napadnu je do februara, posle toga zna se desi raspad. Pobijede Lester u nadoknadi i konačno pomislim 'Arsenal konačno osvaja' oni odu na Old Traford protiv Junajteda kojem pola tima čine djeca iz akademije i izgube, Sančeza Varela stavi u džep.
                          Mislim na napad u smislu kao što je Totenhem se borio sa Lesterom i poklekao tamo 3 kola pred kraj, a ne u 27. kolu.
                          Ove sezone sve imaju što im je falilo, Venger je doveo tog štopera i napadača, imaju i više opcija na klupi, za razliku od Murinja, Gvardiole i Kontea koji će ići na titulu ali i top 3 bi im bio ok za prvu sezonu, Arsenal ima istog trenera 20 godina, sve pozicije sada rješene, ne vidim prepreku.

                          Comment


                          • Originally posted by Jax Teller View Post
                            Ima brat Limar, pocrnio od vinjaka
                            Pocrveneo. Onako braonkast, znas koje je boje vinjak?!

                            PS: Nemoj da se vredjamo sada kada si izgubio u Fantaziju :vinjacicsmajli:
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Originally posted by l1m4r View Post
                              Pocrveneo. Onako braonkast, znas koje je boje vinjak?!

                              PS: Nemoj da se vredjamo sada kada si izgubio u Fantaziju :vinjacicsmajli:
                              Cuj znam li koje je boje, pa znam ga ko zlu paru

                              Vec sam se zabrino sto nema prozivanja
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment




                              • Mislite li da je slucajno ova majica crvene boje ?

                                Comment

                                Working...
                                X