Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Chambers na pozajmici u Fulhamu. Po meni greska, ostajemo na Sokratisu i Mustafiju, istrosenom Koscielnom i neiskusnom Holdingu. Bolje da je Holding isao... Osim ako stvarno planiraju Vidu da dovedu onda mi je razumljiva pozajmica.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • Ocemo Boatenga da dovedemo u trci smo sa PSG, ne znam odakle nam para, a i Dembele je na listi želja. Mozda se Kronke opameti pa počne da ulaze nesto, ne znam sta znaci ova kupovina deonica od Usmanova, nisam bas ekspert za ekonomiju [emoji23]

        Comment


        • Boateng izgleda tražena roba. Ali , ako je već odbio United ne znam zašto bi se opredelio za Arsenal. Jedino ako mu suprugu privlači zov Londona.
          Hoćete i Vidu.

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
          Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 08-08-18, 12:07.

          Comment


          • Originally posted by Jack View Post
            Odlicno. Bio sam se prepao da bi ga stvarno mogli dati u razmjeni za Dembelea.

            Comment


            • Pa potrebnije je krilo poput Dembelea, nego li Ramzi. Dzaka i Toreira mogu da pokriju pozicije iza Ozila u 4231 formaciji.

              Comment


              • Krilo je krilo. Moze se bez njega. Ali Dzaka i Toreira sredina je ok za 7-8 poziciju na tabeli.

                Comment


                • Originally posted by Princoni. View Post
                  Pa potrebnije je krilo poput Dembelea, nego li Ramzi. Dzaka i Toreira mogu da pokriju pozicije iza Ozila u 4231 formaciji.
                  Nikada nije pametno dati boljeg igraca za losijeg samo jer nam je pozicija losijeg potrebnija. Ramsey je sigurno medju tri najbolja igraca nam trenutno.

                  Neka puste malog Nelsona da igra. Mozda postane od njega bolji igrac od Dembelea.

                  Comment


                  • Originally posted by Lord Samuraj View Post
                    Nikada nije pametno dati boljeg igraca za losijeg samo jer nam je pozicija losijeg potrebnija. Ramsey je sigurno medju tri najbolja igraca nam trenutno.

                    Neka puste malog Nelsona da igra. Mozda postane od njega bolji igrac od Dembelea.
                    Besmisleno je porediti igrace potpuno razlicitog profila koji igraju razlicite pozicije. Dembele je bio brutalan u tandemu sa Aubom. Jedan je bio najbolji asistent lige, drugi najbolji strelac.

                    Comment


                    • Da li je realno da smo propustili dovesti turcina Çağlar Söyüncü, zavrsio u Lesteru za 20 miliona tako su i Mekvajera ispod radara doveli prosle godine, odlična transfer politika.
                      Nas prelazni rok svakako sasvim solidan, pogotovo u odnosu na spurse i junajted nase glavne konkurente za top 4

                      Comment


                      • http://sportklub.rs/Fudbal/Premier-L...-otpusten.html

                        Comment


                        • Ipak mali cupavi u prvi tim...
                          I to bez Lakazeta
                          Last edited by seskfabregas; 12-08-18, 15:04.

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Velika pojačanja Leno, Lihštajner i Toreira odlukom Emerija kreću sa klupe.

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Bolje nista ne komentarisati.

                                Comment

                                Working...
                                X