Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by soe View Post
    Ja sam negdje vidio da traze i Tascija,realno kad bi dosli npr. Gustavo,Tasci i Gamez to bi bila solidna pojacanja za skromne pare a i vrlo su realna.
    A ko je taj Tasci? Prvi put cujem za njega.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Originally posted by Topdzija View Post
      A ko je taj Tasci? Prvi put cujem za njega.
      Igrac Stuttgarta, nekad reprezentativac Njemacke. Prosle sezone od njemacki klubova sam najvise gledao Stuttgart, igra na poziciji stopera i kapiten je ekipe. Puno se ocekivalo od njega, ali nista specijalno nije napravio i mislim da nije kalibar Arsenala. Stuttgart nije u situaciji da dize cijenu i mogli bi ga za male pare dovesti.

      Ako nije neki drugi Tasci

      Comment


      • prošle godine Barselona se interesovala za Tasci-ja

        evo baš gledam na transfermarkt-u, procijenjen na 9 miliona evra

        Comment


        • AW : "Sanogo will surprise you, because your expectation doesn’t look to be high. He will not surprise me because my expectation is very high. He’s a top class striker. "
          'There is still one month to go. We are working very hard to strengthen our squad.'
          "I don't want to speak about Suarez, because that is between Liverpool and Arsenal. We will completely respect what Liverpool wants to do. We want to (sign the player) if it is feasible in an amicable way.

          "I am a great believer you have to keep as much confidentiality as possible, which is quite difficult in the modern world.

          "But we work very hard, not only on the case you name, but on other different cases."
          Last edited by Funkerman; 02-08-13, 16:17.

          Comment


          • Arsenal have around €80m in transfer funds available to them this summer, and sections of the club's support have grown restless that no big-name arrivals have come through the door of the Emirates Stadium so far.

            "If you say we're under pressure to spend money, yes we are," Wenger added.

            "But I feel more under pressure to spend the money in the right way and that's what I'll try to do. We want to spend it if it strengthens our team. Just spending the money is not a quality.

            "Spending the money, buying the right players, that's a quality, of course.

            "If you can give me names who are better than the players we have currently, I am ready to talk about it."
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Pa Wadsone nece reci, ko Mancini odma u startu moj tim je kurac k treba mi para za transfere, vec na ovaj nacin dize samopouzdanje igracima i skida teret sa njih i opet prebacuje svu krivnju na sebe ako pogrijesi...

              Takav je on i to se nece promjeniti. On je svejstan cime raspolaze i sta mu treba, ali nece reci u novine svima svoje slabosti i sta mu treba da ih prekrije. Onovako kaze na ima najjaci tim na svijetu, bez mana na papiru i odmah moze da radi u tajnosti na popunjavanju tih malih rupica

              Inace ova sedmica je trebala kao da bude najbucnija po pitanju transfera za Arsenal, ispade ona bome najtisa od kako pratimo prelazni hahhaha
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Pa Wadsone nece reci, ko Mancini odma u startu moj tim je kurac k treba mi para za transfere, vec na ovaj nacin dize samopouzdanje igracima i skida teret sa njih i opet prebacuje svu krivnju na sebe ako pogrijesi...

                Takav je on i to se nece promjeniti. On je svejstan cime raspolaze i sta mu treba, ali nece reci u novine svima svoje slabosti i sta mu treba da ih prekrije. Onovako kaze na ima najjaci tim na svijetu, bez mana na papiru i odmah moze da radi u tajnosti na popunjavanju tih malih rupica

                Inace ova sedmica je trebala kao da bude najbucnija po pitanju transfera za Arsenal, ispade ona bome najtisa od kako pratimo prelazni hahhaha
                pa sam si u prethodnoj rečenici rekao da to Arsen sve odrađuje u tajnosti....

                Comment


                • Originally posted by DelBoy View Post
                  pa sam si u prethodnoj rečenici rekao da to Arsen sve odrađuje u tajnosti....
                  Duhovito...

                  haj kume skontaj sta sam mislio i brate prati sta sam pisao prije. Vjerovalo se da ce sedmica kada se vrate sa turneje da ce mozda doci bar jedan igrac. Ta sama cinjenica otvara vrata mnogim sepkulacijama...
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Duhovito...

                    haj kume skontaj sta sam mislio i brate prati sta sam pisao prije. Vjerovalo se da ce sedmica kada se vrate sa turneje da ce mozda doci bar jedan igrac. Ta sama cinjenica otvara vrata mnogim sepkulacijama...
                    sorry ako si se našao uvrijeđen, nije mi bila namjera

                    Comment


                    • Mah, dobro ne dodiruju mene uvrede, al ne volim kad me neko indirektno zivcira

                      Realno plano sam radi onih svih provokacija zbog Sulje, pa sam sad sav puko hahha

                      Izvini ti sto sam ja planuo..


                      A back to the topic:

                      Mark Lawernson, mislim da je tako prezime, kaze da ocekuje ipak da vidi Sulju u Arsenalu do kraja prelaznog roka..

                      Opet, me jebite u zdrav mozak, sve ove spekulacije, zavrsit cu u ludari radi Arsenala
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Ma cuj skidati pritisak, nemoj me zaebavati Aki. Udri stoku bre, ako nema rezultata, nema plate.

                        Trebao je da kaze da gleda trziste kako bi nasao odgovarajuce pojacanje, a ne, recite mi boljeg igraca od onih koji su meni starteri. Jedino je tesko naci boljeg od Jack-a i Santi-a, a da moze da se dovede. Doduse, Santi vs Willian, nisam bas siguran da je Santi bolji.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Ma brate, medije za to boli kurac. Vjeruj mi. Sinoc sam procitao fin clanak na tu temu njegova odnosa sa novinarima..

                          Za svakoga nadje vremen i odgovori, ali u vecini slucajeva ne kaze potpunu istinu. Nikada nije prebacivao igracima sto su podbacili, vec je sebe krivio..

                          Evo ti poraz od Bredforda, Wenger izbacio tim s 7-8 prvotimaca protiv trece ligasa da igraju i ovi levati izgube. Jel to mozda njegova krivica sto Gervinho, fala kurcu otisao za rim, promasi sa 20 cm od praznog gola. I onda poslje meca kaze Wenger, njegova greska..

                          Nece on sada da uzdrma ekipu bezveze, unutar tima zna se ko bi mogao doci, naravno da svi znaju ko su mete unutar kluba, a pogotovo igraci su upuceni u to, on ove hrabri javno da su jaki, dok sta znas mozda im jebe mater svaki dan zato sto je lopta skocila 4 puta umjesto tri puta kod suta ili pasa
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Na današnji dan pre 14 godina, Tjeri Anri je postao igrač Arsenala, za koji će odigrati 258 utakmica i postići 175 pogotka.

                            Originally posted by Brajkula
                            Veruj meni, radi kako hoćeš

                            Brajkula, 2014. N.E

                            Comment


                            • #‎Arsenal‬ Starting XI: Fabianski, Jenkinson, Koscielny, Mertesacker, Gibbs, Ramsey, Wilshere, Rosicky, Gnabry, Podolski, Giroud
                              #Arsenal Subs: Martinez, Sagna, Miquel, Arteta, Zelalem, Oxlade-Chamberlain, Walcott, Akpom
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Ko je kapiten?

                                Btw Aneke otisao na pozajmicu.
                                http://www.arsenal.com/news/news-arc...xandra-on-loan
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X