Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aki ocekujem da odletis u London i da kazes Wengeru da banderi prosledi 4 miliona da ode levat, inace ga valja trpiti jos par godina. Ne daj Boze da zaigra levat.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Ma nece on odigrat vise ni stotinke u arsenalovom dresu, jebem mu mater egoistocnu...

      Nedaj Boze samo da ja idem u London, pa mater im jebem od onih 70 m budzeta bi napravio 700m, jebem ih nesposobne i jos bi doveo koga hocu. Uzeo bi Bejla Florentinu

      Pare kad su u potanju ja sam budala ja cu radit 24/7 ako treba za dobre pare, asto se tice biznisa i ulaganja tu sam bolji nego Florentino, gradzevinac Perez, svaka mu cast kakva je to gromada od poslovnog covjeka
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • "@timpayton: @markpougatch £180m cash reserves at Arsenal now. More than the other 19 clubs added together. Never seen a bank account score a goal..."
        Grob te jebo 180m imaju ljudi kesa

        Pa fakat ako ne dovedu bar jednog igraca, bar za 1m bit cu razocaran krajnje. Realno jos uvijek mi puca kurac za pojacanja, ali ovoliko love na gomili da stoji je meni suludo. Ne znam sto ljudi ne dodaju jos 100m i ne kupe Spurse i posalju Balea na pozajmicu ?
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Sigurno da sve te pare nisu za transfere, to je ono sto bi nas narod rekao za "pomozi Boze"... Mada u Arsenalu je trenutno stanje kada su pojacanja u pitanju "sacuvaj Boze"...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Па доће вам 2-3 играча, зар сумЉаш у Венгера?
            Које позиције су вам слабе?
            Лево крило и десни бек?

            Comment


            • Mah muka mi je vise od njih, njihovog bankovnog racuna i ljudi koji rade na transferima...
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Hoće li sportklub prenostit Emirates kup?

                  Comment


                  • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                    sjajno
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Denisx View Post
                      Hoće li sportklub prenostit Emirates kup?
                      Arena Sport će prenositi Emirates Cup

                      Comment


                      • Izgleda da nudimo za Eriksena iz Ajaxa(ako ne dovedemo Bernarda, a od toga vrv nista).

                        http://www.givemesport.com/364967-ar...an-eriksen-bid
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Videh i ja za Eriksena danas,veliki talenat,rado bih ga prihvatio,ali muka mi od spekulacija,sad cemo jos malo doci do tacke da ce nam biti drago ako Samak ostane cisto da ne ostanemo na 2 napadaca ,od cega drugi tek treba da se adaptira itd.
                          sigpic

                          Comment


                          • AW: „Imamo dosta mladih igrača od kojih očekujem da napreduju. Tu pre svih mislim na Ščećnog, Dženkinskona i Oksled-Čemberlejna. Bićemo neuporedivo jači nego prošle sezone, u kojoj smo ponovo izborili mesto koje vodi u Ligu šampiona.
                            Ne kažem da smo favoriti za titulu, ali verujem da možemo da je osvojimo.“

                            Ista prica se vrti godinama.
                            sigpic

                            Comment


                            • Bild kao prenio da bi Gustavo vrlo brzo mogao u Arsenal... evo ga jos jedna prica u nizu, sad se nadajmo da je ova za razliku od ostalih istinita
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Ja sam negdje vidio da traze i Tascija,realno kad bi dosli npr. Gustavo,Tasci i Gamez to bi bila solidna pojacanja za skromne pare a i vrlo su realna.
                                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                                Comment

                                Working...
                                X