Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Arsenal's top 10 most valuable players according to
    transfermarkt.com
    1. Jack Wilshere €28m
    2. Santi Cazorla €25m
    3. Theo Walcott €25m
    4. Lucas Podolski €23m
    5. Thomas Vermaelen €18m
    6. Per Mertesacker €16m
    7. Alex OX Chamberlaine €15m
    8. Wojciech Szczesny €15m
    9. Olivier Giroud €15m
    10. Laurent Koscielny €15m

    Vilserica brat na prvom mestu! Ne znam jel neko kacio.. ako jeste, nek nas Vilser obrise
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Ekstra bi bio dolazak Fellaini-a. Nadam se da njegov eventualni dolazak ne znaci odustajanje od Grenier-a.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Originally posted by DelBoy View Post
        daj ljudi smirite se malo, nama ni iz džepa a ni u džep...ja mislim da se Wenger uopšte ne pita koliko će trošiti za pojačanja a i kolika se visina plate daje pojedinom igraču, znači uprava kluba to sve rješava, oni jednostavno kažu Vengeru imaš toliko za pojačanja i to je to, kao on sada ne bi volio da može trošiti ogromnu lovu pa biti u samom vrhu evropskog (svjetskog) fudbala...ja vjerujem Akiju za ono što je navodio za sponzore i to sve ostalo, ali te pare jednostavno ili nekud "odlutaju" ili ovi iz uprave neće da troše....

        ja samo još da kažem, u redu navijati za klub, ali nijedan klub sa zapada nije vrijedan nečijeg nerviranja, a posebno nerviranja ljudi sa ovih prostora, obrću oni ogromnu lovu....opušteno posmatrajte situaciju
        Da Venger voli da trosi, otisao bi u Real ili PSZ.

        Comment


        • Originally posted by CARTEL1970 View Post
          Da Venger voli da trosi, otisao bi u Real ili PSZ.
          ja ne znam koliku Venger ima platu, ali on je profesionalac, stavke iz ugovora su ispoštovane od strane uprave prema Vengeru tako da on nema razloga za odlazak...sada ja ne znam, toliko dugo je u Arsenalu, vjerivatno hoće da ostane upamćen a ne da šeta svake druge godine od kluba do kluba....

          Comment


          • Ima profesor masne pare u Arsenalu,ogroman novac zaradjuje
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Већ је одавно познато да Венгер прави звезде, он их не купује. Један од најбољих тренера икада!

              Comment


              • Originally posted by DelBoy View Post
                ja ne znam koliku Venger ima platu, ali on je profesionalac, stavke iz ugovora su ispoštovane od strane uprave prema Vengeru tako da on nema razloga za odlazak...sada ja ne znam, toliko dugo je u Arsenalu, vjerivatno hoće da ostane upamćen a ne da šeta svake druge godine od kluba do kluba....
                130 000 evra nedeljno. Kako nema razloga kada si upravo rekao da bi Venger sigurno voleo da trosi...

                Comment


                • Originally posted by CARTEL1970 View Post
                  130 000 evra nedeljno. Kako nema razloga kada si upravo rekao da bi Venger sigurno voleo da trosi...
                  Ima 11 miliona godisnje,tako da ta tvoja cifra mi se bas i ne uklapa
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Ima 11 miliona godisnje,tako da ta tvoja cifra mi se bas i ne uklapa
                    Uuu ti ga preterao . Jedino nisam siguran da li je rec o evrima ili funtama, ali info je proverena.

                    Comment


                    • Originally posted by CARTEL1970 View Post
                      130 000 evra nedeljno. Kako nema razloga kada si upravo rekao da bi Venger sigurno voleo da trosi...
                      to što sam rekao odnosilo se isključivo na Arsenal, znači da sada uprava kluba dadne u ruke Vengeru 120 miliona za pojačanja, jel ti misliš da bi on dovodio djecu iz Barsine škole (jedan primjer, naravno da dolaze i iz drugih klubova) ili bi pokušao sa dovođenjem TOP igrača odnosno igrača koji su već formirani tj. već dokazana klasa...on je prihvatio politiku kluba, ponavljam uprava poštuje ugovor, njemu dobro, dokazuje da je odličan trener s obzirom na to kakve igrače stvara ali problem je u tome da kada ti igrači "izrastu" u klasu onda bivaju prodani....navijači ga prosto obožavaju, kažem tip trenera koji hoće da ostane upamćen a ne da se šeta...hipotetički da sam na njegovom mjestu ja bih bio presrećan da sam u takvoj poziciji kao on , uglavnom ovo je moje mišljenje situacije u Arsenalu a svako ima različite uglove gledanja

                      Comment


                      • Originally posted by DelBoy View Post
                        to što sam rekao odnosilo se isključivo na Arsenal, znači da sada uprava kluba dadne u ruke Vengeru 120 miliona za pojačanja, jel ti misliš da bi on dovodio djecu iz Barsine škole (jedan primjer, naravno da dolaze i iz drugih klubova) ili bi pokušao sa dovođenjem TOP igrača odnosno igrača koji su već formirani tj. već dokazana klasa...on je prihvatio politiku kluba, ponavljam uprava poštuje ugovor, njemu dobro, dokazuje da je odličan trener s obzirom na to kakve igrače stvara ali problem je u tome da kada ti igrači "izrastu" u klasu onda bivaju prodani....navijači ga prosto obožavaju, kažem tip trenera koji hoće da ostane upamćen a ne da se šeta...hipotetički da sam na njegovom mjestu ja bih bio presrećan da sam u takvoj poziciji kao on , uglavnom ovo je moje mišljenje situacije u Arsenalu a svako ima različite uglove gledanja
                        Tebra, ne znas dovoljno o Arsenalu i sada iznosis tu neke hipoteze. Pre Vengera politika kluba nije bila da se dovode klinci i da se od njih prave zvezde, to je filozofija koju je Venger izgradio u klubu, a ne prihvatio od kluba. On je diplomirani ekonomista, a ne tamo neki Mancini koga ce da boli uvo sto seici preplacuju igrace. Trosi racionalno novac kluba, ima rezultate i zbog toga je i toliko dugo u klubu. Da je hteo da vodi bogatiji klub dugorocno, on bi prihvatio ponudu PSZ-a ili Bajerna od pre par sezona.

                        Comment


                        • Asistent u Marseille-u potvrdio da su zainteresovani za Gervinha.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                            Asistent u Marseille-u potvrdio da su zainteresovani za Gervinha.
                            Arsene doda nesto para i uzme Ayew-a.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Jedva cekam da vidim ledja toj spodobi,rijetko iritantan igrac.
                              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                              Comment


                              • Mora doci zamena, sem ako Ryo ili Gnabry ne dobiju priliku.
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X