Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ljudi boziji jel vama sve treba crtat?

    Fakat mi idete na kurac, posebno simpatizeri i navijaci Arsenala.. Navijaci Arsenala su samo sposobni za kritikovanje igraca, odnosno sve sto jedan igrac uradi dobro ono to ne vide, vec samo lose stvari..

    Moje poredjenje Girouda, sa igracem zbog kojeg sam opce poceo navijati za Arsenal, Thierry Henry, je apsolutno nevazno u aspektu poredjenja.. Giroud je dosao u EPL ove godine iz jadne Francuske lige i vi ocekujete da taj isti Giroud uvalja 30 golova u prvoj sezoni u EPL?

    Napad za Arsenal nije bio problem, za Arsenal opcenito problem ove sezone je bila obrana, odnosno glupo primljeni golovi, tacnije 20 komada primljenih poslje gresaka individualaca ili tima..

    Giroud uopce nije los napadac, ali vi pretjerujete sa vrijedjanjem. Mogu bukvalno da kazem da se ponasate idiotski. On je uspio, dosao je do Arsenala, a vi kao i ja sjedite ispred TVa i gledamo kako on bilo dao go bilo sjedio na klupi ili nekome nogu na terenu slomio prima 60 k sedmicno i njega boli kurac, ali njega ne boli kurac. Svaku tekmu radi ko mrav da bi zasluzio tu platu. Ne igra on u prvoj postavi djabe...

    Vrijedjanje Girouda znaci i vrijedjanje Arsene Wengera, covjeka koji ga stavlja u prvi tim i koji ga je doveo...

    Sto se tice vrijedjanja tih igraca koje sam naveo..

    Da elaboriram..

    Dennis Bergkamp, doveden 1995. sezonu prije Wengera, dosao kao rekordan transfer u Arsenal. Covjek koji se bojao letjeti. Onako mrsav svi su misli da ce dobro da ga izlemaju i da ce da propadne.. Rekordni transfer koji je donio 11 golova u prvoj sezoni Arsenalu...

    Thierry Henry, dosao za 11 miliona iz Juventusa kao propalo ljevo krilo. Prebacio ga Wenger u spic i ovaj se mucio u pocetku sa brzinom lige i snagom fizickih duela, smatrali su ga flopom jedno vrijeme.. Cak je jednom prilikom izjavio da bi trebao da ponovo nauci umjetnost kako biti napadac, ali to je sve proslo kada je zavrsio sezonu impresivno sa 26 golova u svim takmicenjima...

    Robin van Persie. Dosao u Arsenal kao mladi talent. Bio povrijedjen 6 od 8 godina provedenih u klubu i u posljednoj sezoni doprinjeo klubu i pomogao mu. Ako se van Persie mogao cekati 8 godina mislim da se moze i Giroud cekati barem jednu..
    Last edited by maliajnstajn; 22-04-13, 22:56.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Ajnstajne, sve je to ok, ima smisla, kapiram sta pokusavas da kazes, ali samo jedno pitanje. Da li bilo koji od te trojice uopste smeju da idu u istu recenicu sa Giroudom u pogledu konstitucije, TEHNIKE i uopste uklapanjem u Arsenalov sistem? Giroud je covek od 1.90 i preko, target-man, solidan napadac, ima te pokusaje asistencija koji prodju jednom u 7-8 puta (najcesce su jako iritantni), dobar u odbrani i trudi se. Sve to postujem, ali momak jednostavno nije pravi za Arsenal, ili ako ti ovako manje smeta, Arsenal nije klub za Girouda.
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Po dostignucima u karijerama ova trojica ne smiju u istu recenicu sa Giroudom, mozda van Persie, ali je on veceras osvojio ligu tako da ni on ne moze... Sto se tice te visine ovoga onoga...


        Thierry Henry 188 cm
        Olivier Giroud 192 cm

        Tehnicki nije potkovan za Arsenal, ali njegovi pokusaju se baziraju na tome da gura lopte igracima koji idu naprijed, nesto je Gary Nevile govorio o tome. On ima Cazorlu koji zeli loptu da primi u noge, ima Jacka koji ne zna sta hoce, tacnije gdje zeli loptu da dobije, u prostor ili u noge. Ima Rosickog i Walcotta koji zele lotpte u prostor, ali oni su dobro zatvoreni tako da te asistencije ili idu Cazorli ili Wilshere-u.

        Protiv Norwicha je dramaticno spustio loptu Podolskom.

        Jos uvijek on nema hemiju sa ostalim igracima, polako to dolazi nakon jedne sezone i odradjene kompletne predsezone.. Ako dodje napadac koji ce igrati poluspica biti zavidne tehnike i naturalnog finisha, Giroud i on ce da se sprdaju ako se uklope...
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • U nekom mom "svetu", visoki igraci su tromi i spori, zato sam to naveo. Mislim da i sam znas razliku izmedju brzine kod Titija i Girouda. Jackova pozicija u timu je trenutno pogresna, mora on na klasicnog veznog, jeste da bi ja voleo da on bude 10-ka (volim tu poziciju u fudbalu, tu su igrali najveci smekeri ), ali je covek klasican veznjak, tako da njemu lopta u prostor nije neophodna (mada je to do njega, i to se lako resi na treninzima). Santi je najcesce zatvoren, uvek gledaju da mu odseku pas, tako da covek sam sve kreira. Elem, otisli smo od teme. Pricam o asistencijama petom, dizanje lopte, u prostor u kaznenom i slicno... Ja to ne volim, neozbiljno je, to treba da se ostavi majstorima, Giroud je tu da postize golove.
          Vidi, sa Jovetom bi napravili paklen dvojac, ali se tu otvara pitanje kako uklopiti Santija i Jacka, odrzati istu formaciju (sto ne treba da se radi, ovo je formacija podredjena jos Cescu, tako da je "stara" 2 sezone), ko da igra zadnjeg veznog, dosta stvari je u igri...
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Evo odmah cu ti reci moje zamisli za sljedecu sezonu


            Dovesti zvijerskog desnog beka, dovesti jednog Minotaura za stopera kojeg ce se prepast svi kad ga vide, dovest jednu planinu na zadnjeg veznog koja ce da lomi noge, dovest napadaca, citaj Jovetu ili nekog sa naturalnim finshom i dovesti iskusnog golmana od preko 30 godina, ali ne i Valdeza, da pravi konkurenciju Woji i da mu daje savjete..

            U spicu Olivier, iza njega, na desetci Joveta ili taj neki spic brutalni sa naturalnim finshom i strasnom tehnikom. Ljevo Santi sa free role, desno Walcott, ako se bude zajebavo OX, ako se obojica budu zajebavali prodat ih obojicu...

            Centralni vezni Jack i jedna stjena pored njega da maltretira ove sto budu pokusali maltretirat Jacka. Nazad, desni bek koji zaista zna centrirat u sesnaesterac. Minotaur od stopera, Kos/Verma zavisno od forme i ljevo Gibbo sa kojim treba poraditi na defanzivi ako Santi ima free role. I golman naravno Woja..
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • http://northlondonisred.co.uk/what-h...e-for-arsenal/

              Ajnstajne, ocekujem reputaciju zbog ovog teksta.

              Manje-vise se slazem sa pojacanjima, samo bi ja voleo jos jedno krilo. Treba nam tu rezerva, osetljiva je pozicija krila, ako ne ide prvom izboru, gubimo veliku "kartu" u napadu. Neki Belhanda, recimo.
              Ako je do imena, otprilike nesto ovako: Julio Cesar, Corchia (Aurier), Dragovic, neki crnac za DM (Wanyama, Capoue ili Diame, rizikovao bi), Belhanda i Joveta. Skromno, znam.
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • It is utterly insane to want your team to be a player light going into the last stretch with their Champions League spot mathematically out of their hands.

                What sort of clown wants to see us fail? Do people really think that by missing out on the Champions League that all of these “shit” players will leave the club? Do they think they’ll be replaced with Falcao, Hummels and Götze? If so I suggest those people stop smoking crack/popping pills/tabbing acid and throw their copies of FIFA and Football Manager in the bin because clearly their brains are addled.
                Upravo o cemu ja pricam

                Giroud may not be the world-class striker that was dreamed of but 17 goals and 13 assists in 45 games in his first season in England is pretty damned good by any reasonable standard. If those standards are beneath some people I would suggest those people have ironically be spoiled by the players and style of football brought to the club by the man they most likely want to be sacked.

                Giroud isn’t Van Persie and he isn’t Bergkamp or Henry but aside from the man we call King he has had a better first season in the league than the other two and better than the last great physical striker import from France, Didier Drogba, who terrorised us on a regular basis.
                Ovaj mi lik cita misli


                Olivier may never be as good as these players and may never be a 30 goal a season striker but he is a quality player and deserves a little respect for what he has achieved in his first season in the so-called best league in the world. The step up from Ligue 1 to the EPL is a big one and not everyone can make it but he looks to have done so.

                Arsenal may well buy another striker in the summer and there may be some truth in claims that Giroud isn’t good enough to be the first choice striker at Arsenal to take us forward and win trophies again. However, we should be judging him in May, 2014, not January, February, March, April, May etc etc 2013.

                Giroud may not be the striker some hoped for but he is the one we have and deserves a little respect and a lot of support. Come next May he may well be the hottest striker in the league and if his first season in England was just him warming up, I for one cannot wait to see what he can do next.
                Napokon neko dovoljno pametan da kaze na engleskom ono sto ja govorim ovdje na forumu vec 6 mjeseci... I ko me slusa? Niko, sem mog brata Wilshirice i mozda Gangrene i Wadsona. Ali gang me ljuti u posljednje vrijeme, a Wadson nedje nesto nema ga
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Мало да вас развеселим у овом тужном дану за све клубове ПЛ осим за Јунајтед

                  Sky Sport izvjestava da je Arsenal zainteresovan za Juventusove napadace (Alessandro Matri, Fabio Quagliarella i Sebastian Giovinco).

                  I Gazzetta izvjestava da je Arsenal kontaktirao Juventus da provjeri dostupnost Matria i Fabia...

                  Comment


                  • Brqjkula zvani bobmas
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Ako me ikada budu banovali na ovom forumu, to ce biti zbog ajnstajna i njegovog Girouda.

                      Comment


                      • Kao da nemam oci pa mi on nesto objasnjava,Giorud ima i predobar ucinak ali kad ga vidim na terenu zlo mi je trudi se on i sve ali nije to to.Da ne bude da pljujem samo Girouda moram spomenut i Walcotta koji je dno od igraca a nesto se ufuro izvodi prekide glumi neku zvijezdu,Ramseya je suvisno i spominjati on je zaluto u fudbal.Kad pogledam ovaj roster pomislim svaka cast Wengeru sa kakvim se specijalcima bori za ligu prvaka ali opet sa druge strane on ih je sam i odabrao.
                        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                        Comment


                        • http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski...suje-za-Bajern

                          Sta sad? ili, nisam se nesto ni nadao...
                          Last edited by Ves; 23-04-13, 09:08.
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Iskreno nikad ja Gecea nisam ni video kod nas prosto nemamo mi te finansije tojest imamo ali ne dajemo da njega dovedemo A to sto je potpisao za Bajern ako je uopste potpisao me je iznenadilo i to dosta :/
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Sad bas nesto gledam,Bayern je u poslednjih 37 meceva izgubio samo 1.Pogodite od koga
                              sigpic

                              Comment


                              • A, sta se ovo pise da ce Sanja u Monako?
                                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                                Comment

                                Working...
                                X