Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman91 View Post
    Da li Ajni ima granicu kada je u pitanju Giroud ???
    Pa gdje ce bolan na ovu gromadu od covjeka?

    Samo pokazujem da vjerujem igracima
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Administracio, otvorite mu temu GIROUD, pa da ne citamo ove bljuvotine vise.

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Sprdajte se vi samo sa Giroudom..

        Smijel ko opkladu u pusenje kurca, da Giroud sljedece sezone 20+ golova daje?
        Brate RESPECT!
        If you do not believe you can do it then you have no chance at all.

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Smijel ko opkladu u pusenje kurca, da Giroud sljedece sezone 20+ golova daje?
          Kladi se sa Kacavendom!
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Fazon opklade nije da se vidi ko je peder vec koliko sam ja ubijedjen da ce Giroud dati 20+ golova sljedece sezone..
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • S obzirom na avatar nisam bas siguran sta je fazon opklade...

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Fazon opklade nije da se vidi ko je peder vec koliko sam ja ubijedjen da ce Giroud dati 20+ golova sljedece sezone..
                Pusio on tebi ili ti njemu, na isto ti dodje...
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Računica je jasna: sve četiri pobede do kraja i igraće se Liga šampiona sledeće sezone. Ne zavise od nikoga, sve je u njihovim rukama. Il' su nindže il' su mindže!

                  Comment


                  • Nakon spekulacija oko odlaska u Chelsea, Arsene Wenger se uplasio da mu gradski rival nece uzeti jos jednog igraca ispred nosa.

                    28 miliona eura je ponudio trener Arsenala, Fiorentina je prihvatila ponudu i ocekuje se da Crnogorac predje u redove tima sa Fly Emiratesa.
                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • Ukice, obraduj me izvorom?
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • http://www.caughtoffside.com/2013/04...tevan-jovetic/

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Smijel ko opkladu u pusenje kurca, da Giroud sljedece sezone 20+ golova daje?
                          Mislim da bi u znak podrske ajnstajnu i Giroudu, ovaj ajntstajnov post svi trebali da stavimo u potpis

                          Comment


                          • http://www1.skysports.com/football/news/11670/8669388/

                            U pravu su, nije mi svejedno sto aplaudiramo Robinu, ali je on kao i ceo United to zasluzio. Treba da se to pokaze, United zasluzuje guard of honour jer su pokazali da su najbolji u PL.

                            I samo molba za Goonere, dajte malo ozbiljnije price u temi, ovo vise lici na kafanu nego na temu o Arsenalu. Hvala.
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Normalno da je ko kafana, svi vicu Giroud sranje a ja jedini mudonja protiv sviju!!

                              Salim se malo, opklada za pusenje je cisto onako, ponizavajuceg tona. Mislim ne bi ja niti bi pusio niti bi mi neko pusio, a da je musko. Cisto onako ponizavajuceg tona prakticno da mi se sagne zato sto sam bio upravu

                              Sto se Jovete tice ja odavno govorim da je to done deal, ali caughtoffside nije bas dobar izvor, ali opet ja sam ubijedjen da je to gotovo i da se ceka samo da arsenal bide u top4.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Stvarno mislis da ce Girou igrati pored Jovete?!

                                I da ono za 'senje trazi Ajnstajne bar prvo!
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X