Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www1.skysports.com/football/n...us-says-father

    Nije valjda lud da ode kod Brajkule

    Comment


    • Ma nas je Pipita, nema Juve para za njega, a i okrenuli su se Joveticu.
      @Soe, Zouma je vrhunski potencijal, mnogo jak igrac, a ima tek 18 godina.
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Originally posted by PRINCE View Post
        http://www1.skysports.com/football/n...us-says-father

        Nije valjda lud da ode kod Brajkule
        И ја молим Бога да пре дође Јовета, ако ћемо искрено

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          И ја молим Бога да пре дође Јовета, ако ћемо искрено
          Pricali smo ti i ja o tome, Joveta se vise crta za vas, a Pipita je za nas, uprkos mom odusevljenju Jovetom.
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment




          • Ovaj tvit uzmite s dozom rezerve, jos nisam siguran da je tacan:
            "SSN: Arsenal also privately confident of completing Marouane Fellaini deal."
            Radio Cadena YSKL ‏@radioyskl 12m

            Real Madrid y Arsenal acuerdan traspaso de Gonzálo Higuaín en €30 millones. Programan su revisión medica para mañana. / SM
            Ne znam koliko je ovaj radio pouzdan. Batice?
            EDIT: Ovaj radio prvi objavio za prelazak Navasa u City.
            Last edited by Wilshere_10; 23-06-13, 16:29.
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Cadena Ser ne gresi, opusti se batice. Spanski Sky Sports.;)

              Spominje se Papa kao pojacanje na poziciji stopera, covek koji prati Schalke za nemacki Sky rekao kako je Arsenal spreman da plati 13 miliona funti, sada koliko je istina je pitanje. Mozda mu samo cenu dizu zbog LFC-a.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Znaci Pipita je skoro tu,idemo sad dovedite Fellainija.
                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                Comment



                • "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • DC ‏@DLDN22 47m
                    Higuain can't be that good, can't even get a game ahead of Soldado for Spain


                    Joey Gooner ‏@SwiftyCommissh 5m
                    @DLDN22 u sure?? I swear higuain's Argentinian?

                    DC ‏@DLDN22 3m
                    “@SwiftyCommissh: @DLDN22 u sure?? I swear higuain's Argentinian?”

                    Nah Spanish man trust me. Speaks Spanish
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Pravi borac u svakom smislu te reci,covek koji nikad ne odustaje,igraca kojeg mnogi osporavaju,po meni nema veceg borca od njega,covek koji uvek najvise pretrci,covek koji se bori svim srcem cak i kad igra protiv treceligasa jedan jedinihttp://youtu.be/-1JU8zlcSGI

                      Comment


                      • Par informacija vezanih za Arsenal:

                        - Aršavinu će Zenit najvjerovatnije ponuditi ugovor

                        - Neki izvori tvrde da će Higuain danas na medicinske preglede u Arsenal

                        - Hanover i Hambur zainteresovani za Đurin potpis

                        - Na jednom mjestu sam pročitao da smo i za Belhandu poslali ponudu

                        - Navodno je Roma zainteresovana za Cezara, iako to nema nikakvog smisla, njima baš ne treba golman

                        - I naravno pretjerivanje kad je u pitanju Arsenal, koje je ovaj prelazni rok veće nego ikada ( i to govori nešto ) : navodno Profa hoće Runija u paru sa Higuainom i ponudio mu je 220,000 sedmično
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Na osnovu cega si zakljucio da Romi nije potreban golman?

                          Comment


                          • Originally posted by PRINCE View Post
                            Na osnovu cega si zakljucio da Romi nije potreban golman?
                            Moja greska. Nisam znao da je Stekelenburk presao u Fulam. Znam da se on nesto zalio u jednom trenutku kako mu je besmisleno da pored njega Roma kupuje golmana kad su uzimali nekog, pa sam pomislio kako bi tek sad bio apsurd uzimati nekog. Ne znam tu pricu u potpunosti i ne zanima me mnogo. Dakle ok, Romi ipak treba golman.
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • S Lemanovog sajta. Ludak bio, ludak ostao. Obožavam ga.

                              Comment


                              • Jeremy Wilson ‏@JWTelegraph 5h

                                On Higuain to arsenal, deal agreed in principle with player and club. But Real stalling on signing it off b4 new manager's in place
                                Navodno se sutra predstavljaju Blanc i Carlo, tad cemo i mi nas deo zavrsiti. Izgleda da stize i Jedvaj iz Dinama, 7m funti, odrao nas Mamic temeljno.
                                Sanogo dao gol iz penala protiv SAD.
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X