Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nemoj biti blesav Maricu, jesu fudbaleri robovi u danasnje vreme, ali i on se tu pita nesto i bira klub, nije robot pobogu...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Po zakonima FIFA-e igraci ne smiju pregovarati o ugovoru dok maticni klub to ne dozvoli.. Posto je Joveta odbio 100 k sedmicno od Arsenala, znaci da su Viole pregovarale i svim mojim onim pizdarijama kako je Jovetic Arsenalo bilo istine, a to sto je Joveta sumanut pa odbio u Engleskoj 100 k sedmicno to je druga stvar.. Sada u Italiji ako dobije i 70k sedmicno poslje poreza nek se udara u dupe
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by Freshman91 View Post
        Nemoj biti blesav Maricu, jesu fudbaleri robovi u danasnje vreme, ali i on se tu pita nesto i bira klub, nije robot pobogu...
        Kako kaze Falji tako ce i biti.

        Comment


        • Poslednji put kazem nemo' Akija da mi dirate pocecu da ujedam Jbg za Jovetu je donekle pogodio , poslali smo ponudu Fiorentina prihvatila to sto on nece jbg niko nije mogao da pretpostavi A za Seska ce tek da vidimo
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Ma prodace Alkantaru i samim tim Sesk nigde ne ide!

            A Tijago ide u crveni deo Mancestera!

            Comment


            • Geoff Arsenal ‏@GeoffArsenal 2h

              Afc have a buy back clause set at 25m. If he comes back to the PL this summer it will only be to London and namely Arsenal. Interesting.
              Za Freshkaru mracnoga
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Je l' to Julio Cesar novi igrac Arsenala? Procitao sam na par stranica da je navodno potpisao i da ce zaradjivati 65k nedeljno.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • I ja sam procitao za Cesara.. Valjda ce potvrda doci poslje tekme Brazil Engleska, pa cemo da vidimo iako nisam nesto siguran pretjerano...

                  U daljim vjestima, Fresko ne mozes na finansijskog maga Wengera pa onda na finansijskog maga mene, jednostavno ne moze to tako

                  Znaci sad ono nelogicno do jaja ti postane logicno..

                  Ako neko ponudi 50 m za Fabregasa, Barca ga mora prvo ponuditi Arsenalu za ovih 25m, ako Arsenal odbije onda se aktivira ona klauza 50% sell on fee i Arsenal od tih 50 m dobije 25m.. Magicni svijet jebanja Barcelone u zdrav mozak
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Ajstajne, a sta ako Barsa uzme tih 50 milki i fiktivno raskine ugovor sa Fabregasom da bi ovaj potpisao za taj klub sto je dao kintu ?

                    Comment


                    • Originally posted by CARTEL1970 View Post
                      Ajstajne, a sta ako Barsa uzme tih 50 milki i fiktivno raskine ugovor sa Fabregasom da bi ovaj potpisao za taj klub sto je dao kintu ?

                      To je apsolutno nemoguce..

                      Ne znam kako neko moze ovakvu glupost izvaliti, al eto daj da ti objasnim...

                      Ako Barca raskine ugovor sa Fabregasom onda je on slobodan da predje gdje on zeli kao slobodan igrac..

                      Fiktivno raskidanje ugovora ne postoji, postoji u malverzacijama, ali Barca nije u stanju da napravi takvu malverzaciju jer bi se suocila sa kaznom izbacivanja i LP i vjerovatno izbacivanje u zadnji rang takmicenja Spanske lige. Arsenal prakticno ima 50% vlasnista Fabregasa, a moze ga otkupiti za 25m ako zeli..

                      Bilo kako bilo Barcelona je u podredjenom polozaju sto se Fabregasa tice...

                      Posto je veliki mag Sandro Rosel rekao da Fabregas ne vrijedi 40m onda kada ga je Barca uzimala, pa cim su ga potpisali stavili mu 175m otkupnu klauzu, sada im Wenger laganini moze jebat mater jednim potezom- da pljune 25 milki na sto
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Koji sam ja racku ucio na faksu o fiktivnim raskidima ugovorima kada ajstajn kaze da takve stvari ne postoje i da je to glupost o.O
                        Last edited by Lion; 01-06-13, 11:15.

                        Comment


                        • Originally posted by CARTEL1970 View Post
                          Koji sam ja racku ucio na faksu o fiktivnim ugovorima kada ajstajn kaze da oni ne postoje o.O
                          Postoje oni kume, ali to su ti ugovori bazirani na rukovanju i rijeci nekoga..

                          Fiktivno, ako mislim na isto, to je izmisljeno nesto..

                          Stoga fiktivni ugovor u ovom slucaju ne postoji, pogotovo u fudbalu ne postoje..

                          Ne moze se poslovati na osnovu rukovanja ili necije rijeci, dok to nije na papiru..

                          Edit:

                          Ti pravo ili ekonomiju studiras?
                          Last edited by maliajnstajn; 01-06-13, 11:17.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Meni samo nije jasno sto bi Cesc napustao uopste Barsu ?
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Pa bas je zbog toga fiktivni raskid dok ovaj ne potpise za ugovoreni klub . Pravo.
                              Last edited by Lion; 01-06-13, 11:32.

                              Comment


                              • Originally posted by Mr.M View Post
                                Meni samo nije jasno sto bi Cesc napustao uopste Barsu ?
                                Pa mozda zato sto ne igra

                                Comment

                                Working...
                                X