Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ala ste se nalozili na Seska . Cak i da dodje, nece doci pre Avgusta tako da kulijana ...

    Comment


    • Freshko, Arsenal ima buy back klauzu, na sta ovaj tvoj strucnjak Balague nije uopste obratio paznju..

      Dva vrlo provjerena Arsenalova izvora su prenjela da Wrnger razgovara sa Cescom vec neko vrijeme preko telefona, pa ovaj quote da Fabregas nema pojma o nekom interesu iz Engleske je potpuno lazan...

      Arsenal ima 2 klauze u Fabregasovom ugovoru..

      Prva je da Arsenal ima 50% od sljedeceg Fabregasovog transfera, stoga ako Barca prihvati neku ponudu koliko god ona vrijedna bila, Arsenalu ide pola..

      Druga klauza je first refusal sa fiksnom cijenom od 20-25m funti.. sto znaci da ako neka ponuda dodje za Fabregasa onda Barca mora prvo Cesca da ponudi Arsenalu za ovu cijenu koja je fiksirana. Ako Arsenal odbije onda Arsenal ima onu 50% od transfera...

      Arsenal je za relativno male pare prodao Fabregasa, ali su zatvorili sve opcije Barceloni za neke silne pare da dobiju na Fabregasu samom otkupnom klauzom od 171 m funti, a u istom tom zatvaranju opcija Barci, Arsenal je otvorio sebi mnoge opcije...
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Niko nema proverene informacije kada su klauzule u pitanju, to sigurno znam, mozda ima, mozda nema, to samo znaju, agent, igrac i poslodavac(klub).

        Cak 50% para od transfera je bas mnogo, i previse. A ova druga je do jaja nelogicna, znaci stigne ponuda od 50m za njega, i onda Barca mora da ga proda/ponudi za upola manje Arsenalu, ako ovi hoce, a sto ne bi zeleli. Bice da ovi iz Barce ili su znali da ce on zauvek ostati u Barci, ili su bas neozbiljno prihvatili uslove transfera, za igraca koji na kraju ne prikazuje ni pola od onoga sto zna.
        Opet kazem, ne mislim da nema sve te klauzule, samo prihvatiti to sa dozom predrostroznosti.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • A sta ako neko ponudi 26m?!

          Edit: moja greska, pogresno shvatio...

          Ali realno sumnjam da su bas pristali na takve uslove.
          Last edited by Sir Giggsy; 31-05-13, 14:40.

          Comment


          • Aki brate, sta ti dodje Primorac ... Pricas o Joveti da je 100 posto Arsenalov, pricas o otkupnoj klauzuli Fabregasovog ugovora, a taj isti nikada nisi ni video. Toliko si siguran u informacije koje iznosis o Arsenalu da prosto covek ne moze da ti neveruje

            Comment


            • Prodati Fabregasa za 29m funti u vrijeme kad je se sprdao sa ligom.. Kao veznjak davao 15 golova i djelio silne asistencije.. Tada je vrijedio 50m minimum, a prodan je za 29m plus bonusi vrijedni u vrijednosti 7 m, stoga kompletna cijena 35m funti i to na rate podjeljeno na 3 godine..

              To na rate nije jos ni otplaceno u potpunosti a sada moraju jos 2 m dati zato sto su osvojili Ligu...

              Sto se tice klauza, ja sam poprilicno siguran da postoje jer Fabregas je prodan za malo novca..

              Drugo saga je trajala skoro 3 mjeseca i tada se pricalo kako je zapelo oko te buy back klauze.

              A to ako neko ponudi 50 m, Arsenal ima mogucnost da odbije, ali cijena po kojoj Arsenal moze kupiti Fabregasa ne moze biti veca od 29m jer je to cijena kojoj je Barca uzela Fabregasa Arsenalu..
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Sto se Jovetica tice tu sam ispao glup i namagarcen..

                Prvo zato sto sam mislio da ce Stevan prihvatiti uslove koje mu je Arsenal ponudio, a to je negdje oko 100k sedmicno, no to je on odbio..

                Druga stvar zasto sam namagarcen jeste da jedini interes je pokazivao Juve, te sam mislio da nije idiot da ide u drugi talijanski tim iz postovanja prema Violama, ali ocito sam pogrijesio.

                Smatram da je Joveta kvalitetan igrac koji bi bio strasan u Arsenalu, ali ne treba ga sada preplatiti..

                Ako bi trebao da biram izmedju Cesca i Jovete izabrao bi Fabregasa..

                Za Fabregasa jos nista nije sigurno, ali ako postoji mogucnoat Wenger ce je iskoristiti...
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Comment


                  • Dobro je pa aki nije navijac Junajteda, ne bih mogao da trpim njegove “pouzdane“ informacije!

                    Comment


                    • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                      Dobro je pa aki nije navijac Junajteda, ne bih mogao da trpim njegove “pouzdane“ informacije!
                      Ali sve njegove informacije mu se svode na njegove sopstvene hipoteze u koje je i sam poceo da veruje

                      Comment


                      • Informacije koje ja dobivam i jesu pouzdane samo sto ja se previse bacam na zakljucivanje te zakljucujem .

                        Interes za Jovetu je postojao, pregovaralo se sa Violama, pa sam ja zakljucio da bi to moglo biti gotovo, ali ovaj majmun zapeo za Juve jebiga..
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Sta ste navalili na coveka, optimista je Ajnstajn i lepo da navija za Arsenal, jer bi bilo dosadno bez njega.

                          Fabregas bi legao samo tako..mada ja licno ne verujem da ce doci, ali ajde, uvek treba pozitivno razmisljati. Inace, vidim da niko nije pomenuo da je Poldi pokidao za Nemce. Dva gola i asistencija..Odigrao doktorski.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Originally posted by CARTEL1970 View Post
                            Pravilo 15) Nije preporucljivo objavljivati poruke koje sadrze samo smajlije.
                            Pravila da se postuju, ubuduce ce ovakvi postovi biti brisani...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Evo vam clanak napisan 15. augusta 2011. godine, 11 dana nakon oficjelne potvrde Fabregasovog transfera u Barcelonu

                              Spoiler
                              Arsenal's sense of loss from Cesc Fabregas' departure softened by clauses in his Barcelona contract


                              Arsenal have secured both a 'buy back’ option and a 50 per cent sell-on clause if Barcelona ever decide to sell Cesc Fabregas.


                              While Barcelona believe the deal is worth no more than €40 million (£35 million),
                              Arsenal value the transfer at almost £40 million after Fabregas agreed to waive a £4 million loyalty bonus.
                              Arsenal will receive €14.5 million up front, with another €14.5 million to be paid in October.
                              A further €1 million will be released for each year of a contract that lasts until 2016.
                              Providing Fabregas wins one European Cup and two La Liga titles over the next five years, Arsenal will receive
                              a further €6 million.


                              Although Barcelona have placed a huge buy-out clause of €200 million (£176 million) in Fabregas’s contract,
                              they have agreed to give Arsenal first refusal should they eventually decide to sell.


                              If Arsenal were to refuse that option, they would still be entitled to half of Fabregas’s next transfer fee.

                              Barcelona have also waived any future option or sell-on clause for Jon Toral and Hector Bellerin, the two players
                              Arsenal have recruited this year from the European champions’ academy.
                              Although satisfied with the overall deal, Arsène Wenger believes that he was forced to sell Fabregas for a “reduced price”
                              due to his former captain’s desire to return to Barcelona.

                              “We did want to get a decent fee,” said Wenger. “That’s what I’m paid for.

                              "You cannot say because you want to get the deal done as quickly as possible:

                              'Just take him and give us what you want.’ You have to fight for your rights.

                              "What is good is that you call multi-million pound players 'cheap’.
                              Cesc went because he was desperate to play for his hometown club, where he was educated.



                              "Maybe he will come back one day to the club, you never know.”

                              http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...-contract.html


                              Znaci 11 dana nakon transfera se pricalo o first refusalu i 50% prava na sredstva od sljedeceg transfera.. To nije prica koja se pojavila prije par dana vec se pojavila odmah nakon transfera..

                              Jos uvijek nisam siguran toliko, ali prica Deana i Goeffa me podstice na razmisljanje da se tu nesto kuha, a sada vidjet cemo i sta...

                              Sto se tice ovoga sto su navrli svi na mene. Moj Wadsone jebiga sta cu takav sam kakav sam, da nisam ovakav sumnjam da bi sada se pisala 800 i neka stranica na ovoj temi
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Informacije koje ja dobivam i jesu pouzdane samo sto ja se previse bacam na zakljucivanje te zakljucujem .

                                Interes za Jovetu je postojao, pregovaralo se sa Violama, pa sam ja zakljucio da bi to moglo biti gotovo, ali ovaj majmun zapeo za Juve jebiga..
                                Nije Jovetic taj koji je zapeo za Juventus stavise on se tu najmanje pita, nego njegov menadzer Ramadani Falji koji je poznat srpskoj javnosti.To kakve licne interese on ima ne znam, ali on je taj koji vodi glavnu rec.Fudbaleri su moderni robovi.Iskreno mislio sam da necete dobiti Jovetica bas zbog njegovog menadzera posto je on imao vezu u Sitiju, a ovakav rasplet okolnosti je jos gori.

                                Comment

                                Working...
                                X