Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Grenier je zver, moze da se uradi trampa za Gervinha i doplatu, opasan igrac.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Zenski tim Arsenala danas osvojio 6-i FA Cup i poslednjih 8 godina. A da mi pocnemo ozbiljnije pratiti dame?
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment




      • Sasvim solidna sezona, za igraca koji je vjerovatno primio najvise batina poslije Jacka..

        Igrac kojeg branim dramaticno, kojeg vi pljujete melodramaticno, ali taj isti je sakupio bruku vaznih asistencija i izvukao kada je najvaznije bilo, protiv Norwicha. Padala je kisa, Arsenal je bio 0-1 u zaostatku. Izborio je penal i dao go za 2-1...

        Koliko ga god pljuvali on je strasno po meni odigrao, nekad je i mene nervirao, ali je odigrao koliko sam ocekivao.. Ako dodje jos jedan napadac, sa kojim bi mogao da djeluje u nekom sistemu sa 2 napadaca, mogao bi da procvjeta jos vise...
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Da je bio bolji napadac na njegovom mjestu nebi Arsenal strepio do samog kraja za ligu prvaka.Giroud je jedan prosjecan igrac kojeg je dobro imati na klupi ali nikako kao prvu opciju.
          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

          Comment


          • A mozda treba postaviti drugacije pitanje?

            Da je obrana bolja bila mozda Arsenal ne bi strepio do posljednjeg kola da li ce u Ligu prvaka?

            Giroud i drustvo su dali 72 gola u EPL, manje samo od Chelsea i Uniteda.. Ali je obrana, napravila 23 greske koje su vodile golu... 23 gola su primili nakon svojih gresaka, to je ko da sebi pucas 23 puta u stopalo...

            Daj molim te...
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by soe View Post
              Da je bio bolji napadac na njegovom mjestu nebi Arsenal strepio do samog kraja za ligu prvaka.Giroud je jedan prosjecan igrac kojeg je dobro imati na klupi ali nikako kao prvu opciju.
              Nemoj tebra da ga izazivas, ima da nadrljamo .

              Comment


              • Danasnja tura traceva: 10m za Mignoleta, za Greniera ste vec culi, a vidim i da krece tura za Capoue-a.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Wilsirice kumaro potpis


                  E da tracevi su mi vec dopizdili prstao sam novine citati zbog toga i twitter vise ne palim
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Wilsirice kumaro potpis
                    BOG!
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                      Danasnja tura traceva: 10m za Mignoleta, za Greniera ste vec culi, a vidim i da krece tura za Capoue-a.
                      Pogbu si zaboravio

                      Comment


                      • Ako ovako nastave da tracaju po novinama mi cemo na ovoj temi dogurati do hiljadite stranice prije augusta...


                        E da dobio sam onu opkladu, haver mi mora nosat brkove mjesec dana, od 1. jula do 1. augusta
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by CARTEL1970 View Post
                          Pogbu si zaboravio
                          Ma to od sinoc jos, pa i ne spominjem. A i prevelika je glupost.
                          Aki, cemu odusevljenje? Momak je izdominirao, pa sam morao da ga ispostujem
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            A mozda treba postaviti drugacije pitanje?

                            Da je obrana bolja bila mozda Arsenal ne bi strepio do posljednjeg kola da li ce u Ligu prvaka?

                            Giroud i drustvo su dali 72 gola u EPL, manje samo od Chelsea i Uniteda.. Ali je obrana, napravila 23 greske koje su vodile golu... 23 gola su primili nakon svojih gresaka, to je ko da sebi pucas 23 puta u stopalo...

                            Daj molim te...
                            Sto se tice odbrane ako cemo tom logikom samo je City primio manje golova od Arsenala i Arsenal dugo nije imao ovako dobru odbranu.
                            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                            Comment


                            • Ma vidio sam taj post jutros i nisam vjerovao.. Prvo sam kontao jesam li lud ili jos uvijek sanjam, pa sam presao da komentarisem tenis.. Sad vidim nestao je, ali mu je komentar glavni hahah
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • @soe...

                                Da samo je city primio manje golova od Arsenala, ali Arsenal je popravio taj podatak od marta pa do zadnjeg kola.. Nisam siguran, ali mislim do meca sa Tottenhamom obrana Arsenala je napravila 20 gresaka koje su direktno vodile golu.. Mislim da niti jedna iole ozbiljna ekipa nije tako sto uradila.. Hej 20 puta pogrijesiti i primiti go.. Da nije bilo tih gresaka Arsenal bi bio sada prvak, ako cemo tom logikom ;)
                                Last edited by maliajnstajn; 26-05-13, 21:16.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X