Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pozdravio bih ja dolazak Chilwella. Samo, on ako i dodje, nece niko otici zbog toga. Sto se Gibsa tice, ne trebam se ponavljati, on moze i hoce.

    Jasna je stvar da su za Arsenalov stil igre bekovske pozicije od izuzetne vaznosti, jer nam prije svega krila ne funkcionisu kao klasicna krila vec vise "Roben" nacin napadanja, gdje bi trebalo da lijevonogi igrac igra desno a desnjak lijevo, gdje oni sijeku teren ulazeci u sredinu sa krila i kombinujuci tu sa saigracima kakav dugi pas, pas u prostor ili idu u solo akciju ako se otvori prostor. Tu bekovi ulaze u prostor iza, te pokusavaju probiti ili napraviti centarsut.

    E sad, odavno mi ovako igramo, bilo sa 3-1 u napadu ili 3-3 kao ranije sto se igralo sa Arsavinom/Zervinjom i Volkotom kao krilnim napadacima. Problem je sto mi odavno nemamo bekove tog kalibra da odrade ogroman posao i naprijed i u odbrani. Poslije mnogo vremena, rekao bih jos od Esli Kola, dobili smo jednog Belerina, koji je vrhunski igrac i radi upravo ono sto sam gore opisao. Mozda jos malo stabilnosti u odbrani, ali to ce doci sa iskustvom. Na drugoj strani Monreal igra onako kako igra ekipa. Vidi se tu progres kod defanzivnih zadataka, i centarsuteve je popravio, ali od njega se ne moze ocekivati nesto vise od toga. Malo kad cete vidjeti Monreala da ide u prodor ili pokusava nesto konkretnije od ociglednog. Gibs ima to u sebi, ali Gibs ne igra na tom nivou, ponajvise zbog toga sto ne igra. Konkurencija na njega ne utice dobro i to se vidi. Nama treba Alaba, ali njega necemo vidjeti u Arsenalovom dresu.
    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment




    • sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Ajde da pobedimo danas!

          Comment


          • Comment


            • Last edited by Jack; 24-01-16, 12:25.
              sigpic

              Comment


              • U jebote, a jos doma igramo. Ako on ne starta imat cemo Sanchez show. A ti mater, nisam imao dobar osjecaj, ali ako Olivije ne bude u startnoj dobijamo

                Comment



                • Comment


                  • Prijao bi i Oliviju odmor,slabo ga je imao...

                    Mozda nesto ovako ako je oporavljen u fulu Alexis....

                    ..........................Cech
                    Bellerin-Mertesacker-Gabriel-Monreal
                    ...............Ramsey-Flamini
                    ...........Campbell-Özil-Sanchez
                    ..........................Teo

                    Sad ako je Ziru ok,on na CF ,Elneny verov.opet klupa,pa ga ocekujem protiv Barnlija sigurno da startuje...
                    Bitna utakm.bas bi valjala pobeda,samo igraci da budu motivisani od 1min.da ih ugasimo,ako budu ono bezvoljni kao sto umeju ,cao onda sa 3 boda,,,,,ajmo tih 17h konacno
                    sigpic

                    Comment


                    • Aleksi dat par Red Bullova i cokoladu da pojede pa ga pustit na Chelsea. Da vidis onda kome baka crnu vunu prede.

                      Comment


                      • Utakmica u 5, a ujutru u 8 imam ispit.. Pritisak 300 sa 200

                        Comment


                        • Ako je povrijedjen nece ga rizikovati sigurno.

                          Cisto sumnjam da ce Alexis startati. Mozda krene sa Oxom na krilu. Theo spic. Generalno ce da upropastiti odbranu Celzija brzinom ako bude spic.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Meni nikad i nikakav ispit (a pogotovo ne onaj u pola godine) nije bio prepreka da gledam utakmicu koja je dan ranije. Da sam toliko vrijedan da učim čak toliko da ne mogu odvojiti 2 sata za utakmicu, već bi to gradivo imao naučeno sedmicu ranije, a ne dan pred ispit.

                            Ja ne bih sa Alexisom riskirao, pogotovo iz razloga što će u tom slučaju Joel na klupu (a ne Walcott). Iako je Alexis zvijer ne vjerujem da u ovako teškoj utakmici možemo puno dobiti od igrača koji nije igrao 2 mjeseca ukoliko krene od prve minute. S druge strane, žrtva bi bio igrač koji je možda trenutno najraspoloženiji u napadačkom sektoru ekipe.
                            sigpic

                            Comment


                            • Gledacu ja utakmicu svakako, ispit jeste spreman jer ga ucim od druge nedelje oktobra, ali znacaj oba dogadjaja mi nabija tenziju
                              Last edited by Dimitrije; 24-01-16, 13:20.

                              Comment


                              • Jel ima neko vremena da mi s vremena na vreme javi kako igramo i ko je bolji? Necu moci da gledam tekmu a hocu da budem u toku
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X