Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mocni Yaya Sanogo, ubica!

    Brat je pre tri kola dao pet golova na jednom mecu.

    Car!

    EDIT: Ipak nije bilo pre tri kola, vec prvog februara, tako da je proslo malo vise vremena.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Originally posted by D-Wade View Post
      Mocni Yaya Sanogo, ubica!

      Brat je pre tri kola dao pet golova na jednom mecu.

      Car!
      Igram sa Realom u FM, vodio Partizan, 2:2 na JNA 75. minut a na Bernabeu isto bilo 2:2 u prvom mecu. Jaja se tek oporavio od povrede i bio mi na klupi. Scepo dao tad 2 komada i ubacujem Jaju umesto Fiera u 75. minutu, na kraju dobijem 5:2, dao 3 komada posprdao Real. Obozavam lika iako nisam ni video kako igra inace.
      sigpic

      Comment


      • Prosle sezone je Arsenal vezao dosta pobeda tu oko mog rodjendana, nadam se da ce biti tako i ove sezone. Bas dan pred rodjendan mislim da su dobili Everton. A opet igraju sa Evertonom u martu.
        Eto od Arsenala za rodjendanski poklon zelim pobede tu oko 22. marta(kada mi pada rodjendan). Ne trazim puno.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • FM ne grijesi
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Dobar je Yaya, jak kao bik. Bilo bi zanimljivo videti ga u Arsenalu.

            Sledece sezone, Yaya i Campbell salju Giroud-a na pozajmicu.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Originally posted by D-Wade View Post
              Dobar je Yaya, jak kao bik. Bilo bi zanimljivo videti ga u Arsenalu.

              Sledece sezone, Yaya i Campbell salju Giroud-a na pozajmicu.
              Hos ti batina?
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Dajte Campbellu radnu dozvolu da decko pokaze koliko zna.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  Dobar je Yaya, jak kao bik. Bilo bi zanimljivo videti ga u Arsenalu.

                  Sledece sezone, Yaya i Campbell salju Giroud-a na pozajmicu.
                  Cuda ce da rade u EL sljedece sezone
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • http://www1.skysports.com/football/news/11670/8545968/

                    Nadam se da ce se vratiti.

                    http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/21706968

                    Steta za Benika, mada sa 20 godina bi dobio priliku da je toliki talenat.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Cuda ce da rade u EL sljedece sezone
                      Ne baksuziraj Akane...
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Cuda ce da rade u EL sljedece sezone
                        Valjda nece ko Chelsea,al' dobro jaka je Steaua.
                        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                        Comment


                        • Oftopik ali upravo sam vam prodao Sejmusa Kolmena za 44mil evra na PES-u (Master liga)

                          Like a boss!
                          sigpic

                          Comment


                          • Nije brate offtopic, ja igram Become a Legend, igram poluspica i ubedljivo sam najbolji strelac, a imam 14 asistencija, 3 vise od drugoplasiranog Casemira iz Cityja. Naravno, u Arsenalu sam.
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Ja igram sa Junajtedom i skoro svi igraci mi imaju bolesne ocene kao sto je neko kacio (ajnstajn) svoj tim - oko 100 ili vise. Kolman ima 101, desni bek, ali je vecita zamena Rafaelu. I stavim ga na transfer listu i niko ga nece cele godine i zaboravim na to, kad tek eto ti Arsenala 44mil, vazi baki idi. Uzeli ste mi Janga, ja vama Oksa. Dosao vam je i Cabi Alonso, Niang itd... nista losi, nekad treci, nekad drugi
                              sigpic

                              Comment


                              • Arsenal to be sensationally raided once more by Barcelona!
                                There has been some reports which could worry many Arsenal fans once more, as the Sun have claimed that Barcelona are lining up a big money move to try and prise captain Thomas Vermaelen from the Emirates.

                                The Spanish giants want a centre-back who fits their style of building attacks from the back.

                                Barca know Carles Puyol, 34, and Eric Abidal, 33, are coming to the end of their glittering careers. (The Sun)

                                Vermaelen hasn’t been in the best of form this season, but he is still considered an invaluable member of the squad and would be a massive loss if Barca make a firm £15 million offer for the ace.
                                Ma idemo pocelo je -.-
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X