Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Gang odlican AVATAR

    Inace dosadan vikend bez Arsenala
    Hvala , Inace meni nije bilo dosadno ovo gazenje kokosaka mi je bilo i vise nego zanimljivo a sam nacin na koji su popusili je jos bolji
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Ocekujem mali dip u formi sada, ipak su izgubili dobijenu utakmicu. Imali su kontrolu i sve i 2 gluposti kostale su ih svega, neka su. Hvala LFC-u
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Ocekujem mali dip u formi sada, ipak su izgubili dobijenu utakmicu. Imali su kontrolu i sve i 2 gluposti kostale su ih svega, neka su. Hvala LFC-u
        Iskreno nisam ocekivao da ih Liverpul dobije jeste na Enfildu i sve ali nekako nisam verovao.Hvala im na svemu naravno ovo nam i vise nego pomaze
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Realno je da utakmica u Bayernu lomi sezonu za Arsenal. Ako proizvedu cudo onda ce samopouzdanje biti sky high. Ako pruze strasnu partiju, a ne prodju opet ce biti samopouzdanje na zavidnom nivou. Ali ako se obrukaju onda mi je tesko reci sta sljedi poslije...
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Hvala LFC-u, mnogo nam je vazno ovo. Nadam se da ce malo da se kokoske spuste na zemlju, ali je vazno da i mi odigramo kako valja ovo do kraja. Prvo da se odigra taj mec s Bayernom, znam da ne prolazimo, ali eto, nek se istrce. Posle je vazno, da se kuci dobije Everton kako znaju i umeju.
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Meni je jako vazna tekma s Bayernom Prvo kladio sam se s djevojkom, koja(vidi cuda) navija za Bayern A drugo mislim da je vazno za samopouzdanje da se pruzi strasna partija u Minhenu
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Meni je jako vazna tekma s Bayernom Prvo kladio sam se s djevojkom, koja(vidi cuda) navija za Bayern A drugo mislim da je vazno za samopouzdanje da se pruzi strasna partija u Minhenu
                Valjda se nisi kladio u raskid ako Arsenal ispadne!? mada nikada ne znas
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Pa dobro toliko lud nisam hahahah
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Pazi bilo je par postova gde su se mnogi zapitali! Od tebe svasta mozemo da ocekujemo
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Dobro jesam lud, al bas toliko nisam. Opklada je takve prirode da ko god dobije bit ce mu dobro, ostalo vam ne smijem reci
                      Last edited by maliajnstajn; 10-03-13, 21:31.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Kakva li je nagrada ako/kada Arsenal ispadne, ako prodje, razume se..
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Originally posted by D-Wade View Post
                          Kakva li je nagrada ako/kada Arsenal ispadne, ako prodje, razume se..
                          Ja nisam nista rekao
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Nije meni vise za Arsenal, sad navijam da prodjemo zbog Ajnstajna!
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Kakav sam ja motivator ouuuu

                              Trebo bi ici pomoci Wengeru malo

                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Posalji im mail, objasni situaciju, prolazimo lagano
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X