Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam tad poceo pratiti Arsenal bas u doba Henrya,Berkampa,Vieira, no tad sam tek o poceo pratiti fudbal i Premijer ligu. A koliko % simpatizera Celsija ih je pratilo pre Abramovic ere? Najiskrenije?
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Originally posted by Topdzija View Post
      Ja sam tad poceo pratiti Arsenal bas u doba Henrya,Berkampa,Vieira, no tad sam tek o poceo pratiti fudbal i Premijer ligu. A koliko % simpatizera Celsija ih je pratilo pre Abramovic ere? Najiskrenije?
      Zivota mi gotivio majstore prije njega...volio sam Zolu i Poyeta isto kao danas Lamparda i Terrya,ali slazem se da vecina ljudi ide za uspjesima sto je i logicno...
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Todor Nedelev is joining Mainz in January on a three-and-a-half year deal.
        Arsenal poceo da gubi transfere i od Mainza.
        It is not the violence that sets a man apart.
        It's the distance he's prepared to go.

        Comment


        • RED AND WHITE! @AFCREST

          SSN just confirms that Levy delaying the Bale deal so that Arsenal don't get Di Maria before the NLD as it will give them momentum
          Smradovi.
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Originally posted by apacrow View Post
            Arsenal poceo da gubi transfere i od Mainza.
            Jel' stvarno mislite da bi da je imao ponudu od Arsenala otišao u Majnc?

            A uz to, za njega je kao bio zainteresovan i Totenhem, ali to nema veze
            sigpic

            #WengerOut

            “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

            Come on you Gunners!

            Comment


            • Navodno je izricito hteo da ide u Nemacku. Zbog toga su i otpali Arsenal i T'ham.
              It is not the violence that sets a man apart.
              It's the distance he's prepared to go.

              Comment


              • Pravi test je u nedjelju, vidjecemo sta ova ekipa može. Ima li Kos pravo nastupa sada?

                Comment


                • Hoce neko opkladu u avatar za tekmu u nedelju ?

                  Comment


                  • Originally posted by Denisx View Post
                    Pravi test je u nedjelju, vidjecemo sta ova ekipa može. Ima li Kos pravo nastupa sada?
                    Mislim da je Koscielny imao samo 1 mec suspenzije.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Nemoj biti cinik i pesimista. Vec mi je dosta svih vas ko fol navijaca, sve cinik do cinika. Ako si navijac navijaj sa elanom i euforijom, a ne pesimizmom i cinizmom. Kao sto potpis momka odozgo kaze, a i Dennis Bergkamp famozno prije mnogo godina . Izvolite biti bar malo vise vjerni klubu za koji navijate i menadzeru tog kluba.. Na ovakav nacin mozete pravo da odjebete da navijate za klubove kao sto su Man City i slicno.. Gloryhunters
                      Nisam pesimista,nego realno govorim. A zbog slijepaca kao sto si ti i slicni koji su kao pokvareni sat koji uvijek pokazuje isto vrijeme, Wenger je jos uvijek u klubu i necemo osvojiti trofej jos dugo vremena. Ja sam bio takav kao ti, vjerovao sam Wengeru,vjerovao sam da ce se promijeniti nesto, dok nisam progledao.Danas se ljudi sprdaju sa Arsenalom, umjesto da ga strahopostuju kao nekada.

                      Comment


                      • http://talksport.com/football/inside...ar-13083057940

                        http://talksport.com/football/arsena...ir-13083057936

                        Mascherano,Wilshere i Santi...zvuci odlicno kad bi se desilo,ali sumnjam da ce ga oni dati
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          http://talksport.com/football/inside...ar-13083057940

                          http://talksport.com/football/arsena...ir-13083057936

                          Mascherano,Wilshere i Santi...zvuci odlicno kad bi se desilo,ali sumnjam da ce ga oni dati
                          bogami teško, Maskerano kod Tate standardan, ne bi ga dao nizašta na svijetu

                          a i onako smo kritični na toj poziciji, tj. poziciji koju popunjava Javier u Barseloni

                          Comment


                          • AW-“There is a technical risk when you buy more than three players." Znaci Sanogo,Flamooney i Bandera,to su 3.

                            http://havearsenalspentanymoneyyet.com/

                            Comment


                            • Ja ne moram nista gledat. Ja sam u zadnjih 7 godina pogledao otprilike 80% svih tekmi koje je Arsenal odigrao, ja znam zasto ja navijam za ovaj klub i kad sam poceo da ih simpatisem. Prije 10 godina u eri Henrya i nepobjedivih. Onda sam ih pomalo pratio, a onda pomno poceo kada sam dobio odobrenje i mogucnost neograniceno da surfam netom. Otprilike prije 6-7 godina. Tada su vec prodali bruku igraca i shvato sam zasto..

                              Ja ovaj klub pratim zbog nacina prema kojem se odnose prema sportu, onda igri na terenu. Ja zelim vidjeti nekog menadzera koji ce sa teretom stadiona i rasprodajom najboljih igraca svake sezone doprinjeti barem 80% onoga sto je Wenger doprinjeo. Uvijek je izvlacio Arsenal da bude u LP timovima u Engleskoj sto nije nimalo lak posao.

                              Cinizam prema onom menadzeru zato sto ne trosi je idiotski. Izvinite ali jeste. Covjek jest zasro prelazni drama sa Suarezom ali ja sam uvijeren da ce to da ispravi do utorka. On ako odbija da plati igraca 10m vise samo zato sto ovaj drugi klub tako hoce ja ga podrzavam u tome. Ja za razliku od nekih znam u kakvom svijetu zivim. Platiti 10m preko neke valuacije apsolutno je idiotski. To je isto ko da hoces hljeb da kupis i onda ti onaj tamo kaze plati 10 eura hljeb od 1 eur samo zato sto ja mislim da moj hljeb vrijedi 10 eura, a ne 1euro. Krenuti sa preplacivanjem i napravit ces takvu inflaciju i na kraju krizu, sto je prakticno neizbjezno trenutno...
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Zar je moguce da su svi igraci na trzistu precijenjeni pa nikoga nismo kupili. Zar bi ikada kupili Flamooney da nije besplatan i da mu nije plata 30000 funti. Koristice ponovo Bendtnera, zato sto ga nije uspio prodati,a znamo zasto ga nije uspio prodati.

                                Comment

                                Working...
                                X