Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo za Rodgersa ja sam vidio kod DialSquare-a koji je pouzdan poprilicno, al izgleda da se zajebo, ne mogu ni ja za Rodgersa da nadjem..
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Ovo za Rodgersa ja sam vidio kod DialSquare-a koji je pouzdan poprilicno, al izgleda da se zajebo, ne mogu ni ja za Rodgersa da nadjem..
      Ali to nije od DialSquare-a, vec je on retweetovao od ovog nepoznatog spanca, nije se on zajebao, vec taj spanac, lupio nevidjenu glupost. Od LFC izvora niko nije cuo za to...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Hm 1 od 50 https://twitter.com/Futbol_Mercado
        sigpic

        #WengerOut

        “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

        Come on you Gunners!

        Comment


        • Originally posted by Dejan78 View Post
          Nemoj njih pratiti covece, nista ne znaju, kao kad bi ja napravio nalog i nalupao se k'o nezdrav.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Ocekujem novu bombu veceras oko keca da izleti u javnost po pitanju Arsenala i to ocekujem i sutra u isto vrijeme, a onda u nedelju vec ce jebiga VECA tema biti ubijanja boga u pilicima
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Ocekujem novu bombu veceras oko keca da izleti u javnost po pitanju Arsenala i to ocekujem i sutra u isto vrijeme, a onda u nedelju vec ce jebiga VECA tema biti ubijanja boga u pilicima
              Jack Sear ‏@JackSear 1m
              Mirror saying Arsenal want Draxler, hahaha. Good luck with that! They're wasting their time with that.
              Kad bolje razmislim, onaj Nemac koji se pominjao za 40m, prvo sam mislio da nije Draxler, jer mu je klauzula 45m. Ali onda rekoh, mozda Arsenal nudi 40m funti, a da je klauzula Draxlera, 45m evra.

              Wenger bi se sa ovim pojacanjem debelo izvukao, a Aki bi dobio tu opkladu sa Maricem...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment





              • Kao sto rekoh bomba

                Freshko, evo sad citam nikad zadovoljni navijaci Arsenala. "Kako sad moze da nudi 40 m za jebenog devetnaestogodisnjaka "

                Nikad zadovoljni

                EDIT:

                Evo ga Telegraph

                Julian Draxler and Kaka are Arsene Wenger's latest targets as Arsenal step up efforts to sign new players !!

                |Telegraph|
                Last edited by maliajnstajn; 30-08-13, 22:54.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by Freshman91 View Post
                  Kad bolje razmislim, onaj Nemac koji se pominjao za 40m, prvo sam mislio da nije Draxler, jer mu je klauzula 45m. Ali onda rekoh, mozda Arsenal nudi 40m funti, a da je klauzula Draxlera, 45m evra.

                  Wenger bi se sa ovim pojacanjem debelo izvukao, a Aki bi dobio tu opkladu sa Maricem...
                  Neki dan predsjednik Salkea rekao da moze da ide ukoliko stigne ponuda kao za Bejla, 70+ miliona. O tome bi vec razmislio. Pitanje je postoji li klauzula.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ne postoji klauzula, tj ne vise, istekla je negde sredinom avgusta tvrde Nemci. Tako da ipak nema sanse za njega...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Pa i za Felainija je istekla klauzula pa možda pređe u MUtd,

                      Inače u ovom tekstu stoji da S04 traži 60m funti....
                      sigpic

                      #WengerOut

                      “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                      Come on you Gunners!

                      Comment


                      • Da, ali za 2 miliona vise u vr' glave, Salke za Drakslera trazi 25 miliona vise od klauzule. A i to je pitanje bi li prihvatili.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Dejan78 View Post
                          Pa i za Felainija je istekla klauzula pa možda pređe u MUtd,

                          Inače u ovom tekstu stoji da S04 traži 60m funti....
                          Pa bas zato sto je istekla nije povoljno po Arsenal niti po bilo koji drugi klub, jer sada Schalke moze traziti i 100m, nisu vise limitirani na 45m. Zato mi sada ipak deluje nemoguce...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Moguće jeste, ali je malo verovatno
                            sigpic

                            #WengerOut

                            “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                            Come on you Gunners!

                            Comment


                            • Poldi i Pero ce da odrade posao ako zatreba
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Jutros su vec mediji u Nemackoj preneli da se dolaskom KPB u Schalke otvorio
                                prostor za odlazak Draxlera na Ostrvo, samo je pitanje ko ce koliko ponuditi.

                                Videcemo.
                                It is not the violence that sets a man apart.
                                It's the distance he's prepared to go.

                                Comment

                                Working...
                                X