Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hajde sacekaj utorak 3. septembar pa osudjuj tada, a ne sada molim te..
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Nek nije puno dati 8 miliona za Santosa,6 za Parka,7 za Skilacija i takvih transfera kolko hoces.
      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

      Comment


      • Na inflaciju uticu i drugi klubovi, nece svet propasti odmah, ako i Arsenal bude poceo preplacivati igrace. Govoris o ekonomiji kao da ce trenutni sistem u Britaniji ili ne znam gde eksplodirati. Hoce, ali sigurno jos ne duze vreme.

        Ja ne znam sta Wenger ceka i koga ceka, da bi doveo pojacanje. Cak je i Neville rekao u svojoj analizi pred sezonu, da je sada najbolje vreme za Arsenal da napadne vrh, da je sada pravo vreme kada su sva tri tima promenila trenere, da je sada vreme, sa svim onim pricama da ima u trezoru 100 i kusur miliona, da ima para za igrace, da napravi sjajan tim. It's too late now.

        Ljudi kritikuju klub sa pravom, pa kako to da se ambicije kluba ne povecavaju vec godinama ??? Vec godinama timu je bitno da zavrsi u top4 i to ostaje isto. Svaka cast Wengeru sto taj cilj uspesno odradjuje godinama, ali mislim da je muka svima da gledaju kako kompanija nema ni gram ambicije za titulu, a ima novca (barem tako kazu), a Wenger slepo kaze da ima tim za titulu ??? Koga lozi taj ??? Pa 'oce li shvatiti vise da navijaci nisu toliko glupi da prime tu informaciju i da klimaju glavom, govoreci da je tako, da je u pravu. A sta je sa ambicijama u Evropi ???

        Super je taj tvoj optimizam Aki, ali pitanje je, sta ti ocekujes od ovog tima Arsenala onako realno kao navijac koji prati klub 8 godina ili koliko vec ??? Da li ocekujes da ce klub konacno da pruzi drugi korak i istakne svoje ambicije koje ja ne vidim ???
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Lille ponudio Salomon Kaloua Arsenalu.
          It is not the violence that sets a man apart.
          It's the distance he's prepared to go.

          Comment


          • Originally posted by apacrow View Post
            Lille ponudio Salomon Kaloua Arsenalu.
            hahahahhahahahhaha samo im jos ta budala fali
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Jedino ako je za dz, cisto da ostanemo u fazonu
              sigpic

              Comment




              • El Arsenal ofrece 82 millones de euros al Real Madrid por los pases de Mesut Ozil, Angel Di María y Karim Benzema.
                sigpic

                #WengerOut

                “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                Come on you Gunners!

                Comment


                • Da se nadovezem na dejana

                  Little Bit Lasagne ‏@DialSquare_1886 17m
                  RT "@RealEsparta: Mirror | Brendan Rodgers confirms an offer of £40m for Luis Suárez from a Spanish club."

                  That'll be #RMFC then.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Ne mozes Ozila i Benzemu dobiti za ove pare,a da jos Di Magiu daju...
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • A uz to javljaju da je Liverpul zainteresovan za Toresa.
                      sigpic

                      #WengerOut

                      “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                      Come on you Gunners!

                      Comment


                      • Obicne gluposti.
                        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Ne mozes Ozila i Benzemu dobiti za ove pare,a da jos Di Magiu daju...
                          I ja mislim da je nemoguce, ali po onome sto je Pero godinama radio vjerovatno je moguce da ih proda svu trojicu ispod cijene. Mislim jos uvijek mislim da je nemoguce za 82m eura ih dovest svu trojicu, ali ako se gurne to na bar 80m funti onda sam poprilicno siguran da je moguce da ih Perez proda..

                          Inace i ovo eto nama Kake prvo

                          Tancredi Palmeri ‏@tancredipalmeri 9m
                          Real Madrid is ready to sell Kakà for free, according to Sky Italy. This is happening
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Al gde je to Brendan potvrdio da mi je znati?
                            sigpic

                            Comment


                            • Nema sanse,nije Real sto je nekada bio,a i ne vidim zasto da prodaju tri igraca

                              Prodao je Albiola,Calejjona i Higuaina za preko 60 miliona,a da ovu trojuci ne naplati barem 100...nema sanse

                              Plafon realno sto ce iz Reala otici su Coentrao,Kaka i Di Maria s tim da je i ovaj treci izjavio da ostaje
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Ovo sto je dejan okacio je Fudbal Mercato, sto je komedija od twitter naloga, svaki dan on napise da 50 kluba nudi 50 suma za 50 igraca, nista od toga nije tacno, mada ubodu nekad jednog.

                                Nisam nigde ozbiljan izvor video da je BR potvrdio nesto u vezi Suareza, glupost obicna...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X