Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svaka ekipa koja dodje do polufinala lp ima kakvu takvu sansu!
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Svaka ekipa koja dodje do polufinala lp ima kakvu takvu sansu!
      +1
      To je sa mogucim finalom 270 minuta, i tu nema favorita. Doduse, mi u polufinale mozemo samo uz odlican zreb, i 2-3 pojacanja.
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Da bi osvojio LS moras da imas atomsku odbranu,to je dokazao svaki sampion.Arsenal nema ni priblizno dobru odbranu,

        Comment


        • To da. Nemamo odbranu i to je problem. Tako da ce nam biti potrebna neka dobra pojacanja... I to hitno ako zelimo neke dobre rezultate ...
          sigpic

          Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

          Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

          Without error there can be no brilliancy.

          Comment


          • Odbrana nije losa, ali je i dalje neuigrana, ne deluje kompaktno. Vermaelen i Koscielny previse kiksaju, Gibbs je precesto povredjen, Sagna je juce bio jezivo los. Samo je Mertesacker standardan.
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Da, da samo sam zaboravio reci da prvo treba doci do polufinala pa tek onda pricati o mogucem osvajanju. Ova ekipa arsenala ima nesto ali fali tu dijelova. Napadac definitivno jer na girouda se ne moze oslanjati cijele sezone a i umor ga je napao u zadnje dvije tekme. Zadnji vezni stijena po mogucnosti ne iz afrike ali takav tip igraca fali jer diaby je od stakla
              Defanzivac. Jedan igrac koji moze igrati i na beku i na stoperu.

              Rosicky ako se vrati kao prije povrede to je novo pojacanje sasvim sigurno i spast ce teret s cazorle. Jos uvijek mislim da ako gotze ima tu relese clauzu od 30m do aprila treba je iskoristit. Legao bi nam ko budali samar. Zasto ne iskoristiti novac od emiratesa za jednkg igraca ?
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Prvenstveno, fali DM. K'o 'lebac. I to neka zivotinja, koja moze da se bije sa Yayom, Fellainijem, treba nam cvrstine u veznom redu. Koristio bi napadac za back-up, Huntelaar mi se uklapa u pricu, jeftin je, i kontrast je Giroudu. I jedno krsteno krilo je neophodno, mi sem Gervinha nemamo pravog krilnog napadaca, posto ce Walcott ili otici, ili postati napadac. Tu bi Gotze bio najbolje resenje, ali bi licno zeleo Cabellu iz Montpeillera, momak me odusevljava.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • http://www.talksport.co.uk/sports-ne...-target-186394

                  Hocete masnu crvene ili plave boje

                  Comment


                  • Ако оде у Лондон на зиму (али ја сумњам), плафон три гола постиже до краја првенства. Арсен се дефинитивно погубио човек, шта ће му још једно дрво поред Жируа, исти су то играчу....пањеви.

                    Comment


                    • Cisto da vam javim da i mi vama spremamo poklon istog kvaliteta, Djuorou-a.
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                        Cisto da vam javim da i mi vama spremamo poklon istog kvaliteta, Djuorou-a.
                        хахаххаха...канал
                        Бокети ће код нас, какав црни Ђуру, није човек ни за Болоњу.

                        Comment


                        • Koj bre Matri,krs od igraca.
                          Kenjamo nesto kako je Venger napravio dobar potez zato sto je prodao Van Persija za 20 i nesto miliona.I sta mi imamo od tih para? Imamo Zirua koji je prosecan igrac,a dali smo vrhunskog igraca.Dali smo Songa koji nam je bio medju najboljim igracima prosle sezone.Da su nam njih dvojica ostali,uz ovaj sad tim to bi skroz drugacija situacija bila.

                          Mislim da je red da se Venger povuce sa mesta trenera,neka nam bude skaut,ili sta god vec,samo ne menadzer,kolko ja vidim,on je izlapeo mnogo.
                          СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            хахаххаха...канал
                            Бокети ће код нас, какав црни Ђуру, није човек ни за Болоњу.
                            Juce sam citao da ce biti neka razmena Djura-Matri, ne znam ko bi se vise zajebao.
                            Inace, Djuru je Napoli trazio letos, nudili su 7m, on nije hteo da ide.
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Eno nakaradni Daily Fail pise kako je Wenger za neku francusku televiziju izjavio da zeli Henrya na pozajmicu i minimum 2 igraca za stalno pored njega, takodjer je izjavio da NOVCA IMA DA SE POTROSI!
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Nista, tamo u februaru ce reci da su pokusali da dovedu 3 igraca, ali da ih je visa sila sprecila...
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X