Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nabrajate razbijace i niko da navede supermocnog doktora Toure-a. Toure gospodin covek, mislim, nije realno pojacanje, ali kada vec pominjete Vidal-a, ovaj nosi trojicu na sebi i asistira Dzeki za gol na Bernabeu.

    Bayern nece prodati Gustava, mogu da se kladim, prosle sezone su izduvali zbog slabe rotacije i Schweini kada je zapao u kanal nisu imali zamenu za njega, tako da u promilima vidim sanse da se dovede Gustavo. Pre se moze Gundogan oteti Dortmund-u nego vezni Bayern-u.

    Npr. proda Arsenal Artetu, dovede mog brata Benat-a i na konju su.

    Beñat Etxebarria, doktor fudbala, ko ne zna o kome pricam, neka pogleda par klipova majstora iz Betis-a.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphoto...92445121_n.jpg evo vam jedna zanimljiva slicica
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • @akane

        Verujem samo da Gustavo nece da napusti Bajern na zimu, nece odmah da digne ruke od svog mesta u timu.Na leto je sve moguce.A i potreban im je za rotaciju, nece samo Svajnstajger i Martinez da igraju.A i slobodno mogu reci da je do povrede Gustavo bio bolji od Svajnstajgera.

        Ne kazem da je Martinez los, daleko od toga stavise on i Gustavo su mi delovali bolji kao tandem na terenu nego Martinez-Svajnstajger koji nikako da pronadje pravu formu.

        Poenta mog posta je to da je Gustavo punoi znacio ekipi i ako ne nadje svoje mesto u prvih 11 u prolecnom delu sezone, moguce je da ce menjati sredinu.Nisam imao nameru da osporavam kvalitete Martineza.
        Last edited by Ricma; 10-12-12, 16:35.

        Comment


        • Originally posted by Maric91 View Post
          @akane

          Verujem samo da Gustavo nece da napusti Bajern na zimu, nece odmah da digne ruke od svog mesta u timu.Na leto je sve moguce.A i potreban im je za rotaciju, nece samo Svajnstajger i Martinez da igraju.A i slobodno mogu reci da je do povrede Gustavo bio bolji od Svajnstajgera.

          Ne kazem da je Martinez los, daleko od toga stavise on i Gustavo su mi delovali bolji kao tandem na terenu nego Martinez-Svajnstajger koji nikako da pronadje pravu formu.

          Poenta mog posta je to da je Gustavo punoi znacio ekipi i ako ne nadje svoje mesto u prvih 11 u prolecnom delu sezone, moguce je da ce menjati sredinu.Nisam imao nameru da osporavam kvalitete Martineza.
          Politički korektan post, nema šta.
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Ma treba Arsenal dovest ovog van Wolfswinkela,pravi igrac.
            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

            Comment


            • Originally posted by Maric91 View Post
              @akane

              Verujem samo da Gustavo nece da napusti Bajern na zimu, nece odmah da digne ruke od svog mesta u timu.Na leto je sve moguce.A i potreban im je za rotaciju, nece samo Svajnstajger i Martinez da igraju.A i slobodno mogu reci da je do povrede Gustavo bio bolji od Svajnstajgera.

              Ne kazem da je Martinez los, daleko od toga stavise on i Gustavo su mi delovali bolji kao tandem na terenu nego Martinez-Svajnstajger koji nikako da pronadje pravu formu.

              Poenta mog posta je to da je Gustavo punoi znacio ekipi i ako ne nadje svoje mesto u prvih 11 u prolecnom delu sezone, moguce je da ce menjati sredinu.Nisam imao nameru da osporavam kvalitete Martineza.
              Mogao si da procitas u mojim prijasnjim postovima da sam ja to sve vec rekao za Gustava,sve sto si ti ovdje spomenuo i ja sam pa sam mislio da se ne slazes s tim i navodis neke nove argumente.U sustini slazemo se,ako nisi procitao moje postove onda razumijem zasto si ovo napisao,ali ja sam zaista to sve rekao,cak sam podvukao da sam uvjeren da je Bayernu Gustavo vise nego potreban i da nema sanse da ga puste;)

              @Wadice,nije Toure bas taj tip igraca,mislim razumijem ja sta si ti htio da kazes,ali Toure moze da igra i glavnog(centralnog) veznog igraca i malo je drugaciji od ovih,on moze kada nema Silve(sto je cesto slucaj ove i prosle sezone) da nesto i sam iskreira i da igra u vezi sa dva kopaca (Barry i Rodwell) dok ova trojica(Gustavo,Vidal i Khedira to realno i ne mogu).Mislim jesu Vidal i Khedira igrali svasta u karijeri,od poluspica(Sami) do beka sto je cesto igrao Vidal za Cile i Bayer.Nisam ja rekao zadnji vezni nego sam namjerno rekao ta vrsta igraca

              @Ajkulice-Brajkulice,ne moze De Rossi s njima,on je veci genije.Daleko je mirniji s loptom i skroz mi je drugaciji tip igraca.Mozda malo sporiji,ali istinski ratnik i dosta veci znalac od ove trojice.Pa igrao lani za Romu stopera kada je trebao(ova trojica nisu toliko mirni i stabilni da se bas proba s njima tu,mozda moze Vidal,ali mozda).Pa covjek igrao protiv Spanije u grupnoj fazi Eura libera i izdominirao ruzno,moze igrati covjek sta hoces,sve zna i ja mu se divim

              Pricao sam o toj vrsti igraca,a tu su mi bas jaki Vidal,Sami i Gustavo
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Dovodimo bosanskog talenta Miralema...
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Prvi put da cujemo o nesto o Diabyu nakon 100 godina

                  Frajer nije povrijedjen vec mu pokusavaju ojacati ova tanka vlakna u misicima Onolki covjek, a tako slab

                  “I can tell you he has been everywhere in the world to be assessed”, said Wenger.
                  “There is an explanation. He is quick, strong, has good stamina, good resistance to repeat, but his muscle strength is not good enough to deal with that. Sometimes little fibres go in his muscles, this is basically his problem”.


                  Physio staff at London Colney have put Diaby on a regular training programme which has seen the former Auxerre man spend much of the past few months building up his fitness in the gym.
                  26-year-old Diaby is likely to be involved in a Arsenal Under-21s match towards the end of December, although the club have yet to decide on arranging a a ‘less competitive’ behind-closed-doors friendly for the Frenchman instead.


                  Read more: http://goonertalk.com/2012/12/09/dia...#ixzz2EhMEdcrl
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Danas ocekujem pobedu uz neki kombinovani sastav. Imamo prenos na Areni Sport 4. Ovaj kup MORAMO osvojiti !
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Sastav ce biti jak, igrace vecina prvotimaca, Wenger je ozbiljno ovo shvatio. Pretpostavljam da Jack nece igrati, a da ce Eisfeld dobiti priliku (konacno).
                      Demba Ba ne zeli da produzi ugovor sa Njukom, i bice prodat u prvoj nedelji prelaznog roka, ili nama, ili Liverpoolu. Interesovanje za Huntelaara postoji, ali je transfer daleko od gotovog.
                      Mirror objavio da Arsene hoce Nanija kao zamenu za Walcotta, 20m.
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                        Sastav ce biti jak, igrace vecina prvotimaca, Wenger je ozbiljno ovo shvatio. Pretpostavljam da Jack nece igrati, a da ce Eisfeld dobiti priliku (konacno).
                        Demba Ba ne zeli da produzi ugovor sa Njukom, i bice prodat u prvoj nedelji prelaznog roka, ili nama, ili Liverpoolu. Interesovanje za Huntelaara postoji, ali je transfer daleko od gotovog.
                        Mirror objavio da Arsene hoce Nanija kao zamenu za Walcotta, 20m.
                        Procitao sam i ja to za Nanija. Sta reci, verujem da bi nam Nani dobro dosao, ali nece Wenger pljunuti 20 miliona za njega. Hocu Dembu Bu !
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Na tviteru se prica da je dogovor oko Huntelara skoro pa sklopljen ali pitanje je da li nam treba ? Ja mislim da da...

                          A Ako Nani dodje to bi bilo super. Jos i Demba Ba... Au . Bilo bi i vise nego odlicno zaista. Ali da li je sve to zaista moguce ?
                          sigpic

                          Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                          Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                          Without error there can be no brilliancy.

                          Comment


                          • Ако Венгер понуди плату Нанију коју је овај тражио од Фергусона, онда се ја самоубијем
                            Мада са друге стране питање је шта ће Нани да тражи од свог новог клуба, тј. које услове....у неким комбинацијама је и Јуве, а ја искрено не бих волео да видим њега код нас, стварно не видим где је његово место у овом Јувентусу који гура 3-5-2. Али са друге стране вама би значио јер ви игаре са тим офанзивним крилима, бољи је од сваког вашег крила која тренутно поседујете.

                            Comment


                            • Cuo sam da prvenstveno Venger njega hoce zbog toga sto Volkot ide... A ako zaista ode Volkot onda bi nam Nani dobro dosao... I bio bi preko potreban.
                              sigpic

                              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                              Without error there can be no brilliancy.

                              Comment


                              • Ma nema sanse da Wenger plati Nanija.Dovesce Henrya i mozda jos jednog igraca,ne treba se zavaravat nekim imenima Wenger je to ipak.
                                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                                Comment

                                Working...
                                X