Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Citao sam da Adrian ima u ugovoru klauzulu od 14m... sad nisam siguran dal su bili evri ili funte u pitanju!

    Comment


    • Ima 16 miliona klauzulu, ali Adrian nije napadac, vise poluspic ili krilo, nesto kao Podolski.

      Sto se ove sezone tice, igra ocajno, samo jedan gol dao..
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Originally posted by D-Wade View Post
        Ima 16 miliona klauzulu, ali Adrian nije napadac, vise poluspic ili krilo, nesto kao Podolski.

        Sto se ove sezone tice, igra ocajno, samo jedan gol dao..
        Ma sto je najgore on ne igra,igraju Arda,Diego Costa,Koke i Radamel...on vecinom ne igra jer je u losoj formi
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Kako ne razumes, bolje on sto ne igra, nego Huntelaar koji da 48 golova, ali jebiga, drvo je on.

          Ne moze da igra pored velicina kao sto su Giroud i Chamakh.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Igra ocajno zato sto brat Radamel igra ko lud

            Inace treba Arsenalu kamara igraca, a sto se tice Diamea, ako je bilo interesa vise ga nema.. Po prvim navodima se povrijedio na 3 mjeseca. Cak i igraci koji se povezuju s Arsenalom povrijedjuju se

            EDIT: ja mislim da nam treba huntelar, mozda on izgleda kao drvo, ali je ubojit pred golom
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Jbg, nisam imao prilike da ga gledam toliko tako da ne mogu da mu sudim.

              Zaista ne znam koga bi mogao Venger da dovede, pogotovo na zimu a da ne odresi kesu. Tj mogao bi on da nadje nekog igraca za razumnu svotu novca ali mislim da ne bi preterano doprineo ekipi.
              Tako da je na Vengeru da se dokaze i pokaze.

              Comment


              • Kada bi Arsenal mogao da dovede Benat-a, Bog da ih vidi. Bio bi najjace pojacanje u PL-u sigurno, kakva je to zivotinja, jos bi mogao doci za smesne pare(gledajuci odnos cena-kvalitet).

                Neka Wenger pogleda dalje malo od Francuske. Valjda ce Campbell naredne sezone moci dobiti radnu dozvolu, da brat igra za Arsenal, razbija u Primeri ove sezone.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Igra ocajno zato sto brat Radamel igra ko lud

                  Inace treba Arsenalu kamara igraca, a sto se tice Diamea, ako je bilo interesa vise ga nema.. Po prvim navodima se povrijedio na 3 mjeseca. Cak i igraci koji se povezuju s Arsenalom povrijedjuju se

                  EDIT: ja mislim da nam treba huntelar, mozda on izgleda kao drvo, ali je ubojit pred golom
                  Pa i nema ti to neke veze,mozda nisi upoznat ali nema on veze sa Radamelom,on je prosle sezone igrao jako dobro zajedno sa Falcaom,ali je ove sezone izletio iz tima jer su Koke i Diego Costa koji su mu konkurencija bolji od njega,daleko bolji
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Pa i nema ti to neke veze,mozda nisi upoznat ali nema on veze sa Radamelom,on je prosle sezone igrao jako dobro zajedno sa Falcaom,ali je ove sezone izletio iz tima jer su Koke i Diego Costa koji su mu konkurencija bolji od njega,daleko bolji
                    Realno, ove sezone ne pratim toliko Primeru kao prosle, ali znam da se momak krece brze od Girouda, da moze primiti loptu in between lines(sto bi englezi rekli) i moze predriblati... toliko sam ja njega vidio prosle sezone i to je to.. Mislim da bi doprinjeo nesto Arsenalu, ali bez jos jednog World Class napadaca Arsenalu ne moze pomoci niko
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by D-Wade View Post
                      Freshko, ajde nemoj se sprdati, Giroud bolji fit pa gol ne moze da utrpa. Huntelaar je dokazan napadac u ligi u kojoj se igra dosta brzi fudbal nego u Engleskoj, lakse ce se on uklopiti u Arsenal nego sto bi Giroud ikada mogao, da ne kazem da je Huntelaar klasa za Giroud-a. Da je drvo, ne bi dao 48 golova
                      Zar cemo opet o njemu ??? Pa kako nije drvo jbt lebac, i Gomez je drvo pa je trpao kako je stigao, mada slazem se da Huntelar zna nesto sa loptom, nije onaj tipican igrac koji samo ceka loptu pred prazan gol.
                      Giroud po onome sto sam ja video u Ligi 1 je dosta agilniji, brzi, tehnicki potkovaniji od Huntelara, sad sto ovde igra kao posran je druga prica, mada sam od pocetka govorio da nije dobar fit za Arsenal, nece to biti ni Huntelar, shvati to Wado. Wenger igra brz fudbal, sa puno dodavanja i ucestvovanja u igri, kako ocekujes od Huntelara da se ukopi u sve to ??? Nije on takav tip igraca, procice kao Chamakh. Istina, par puta sam gledao, ove sezone ucestvuje u igri, nije vise drvo klasicno,ali i dalje je to daleko od tipa napadaca kakav treba Arsenalu.

                      Adrian nije napadac, krilo ili SS, spic nikako, ali vrlo dobar igrac.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Realno, ove sezone ne pratim toliko Primeru kao prosle, ali znam da se momak krece brze od Girouda, da moze primiti loptu in between lines(sto bi englezi rekli) i moze predriblati... toliko sam ja njega vidio prosle sezone i to je to.. Mislim da bi doprinjeo nesto Arsenalu, ali bez jos jednog World Class napadaca Arsenalu ne moze pomoci niko
                        Sve to stoji sto si rekao,ali zavisi sta ti kontas da bi taj Adrian igrao,nije ti on spic da igra umjesto Girouda,ali mozda neka kombinacija kao ona sa Gervinhom moze da prodje...

                        Ja ne bih nikad doveo igraca za te pare na mjestu Wengera u januaru + totalno je van forme,preopasno
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Freshko batice, Arsenal ne igra brzi fudbal od Nemaca, o tome necemo ni zapocinjati. Kao prvo, nemaju vezne igrace koji bi mogli tako da igraju, vidis da Arteta igra DM-a, sto nema veze sa zivotom. Francuska i Nemacka nije isto, dati 22-25 golova tamo i dati 29 golova u Bundesligi nije isto. Huntelaar je bio najbolji strelac u LE, ove sezone u LS na 5 meceva ima 4 gola. Covek koji toliko cesto daje golove se ne odbija, pa i ne bio prvi napadac, jer za 10 miliona koliko bi ga Arsenal platio, boljeg napadaca i boljeg igraca ne moze naci, nema sanse. Bolji od Giorud-a bi sigurno bio, evo mozemo da se kladimo, ako Huntelaar dodje u Arsenal da ce biti klasa u odnosu na Giroud-a.

                          Benat ako bi dosao, mada tesko, hoce njega jaci klubovi od Arsenala. Strasan vezni igrac, genijalac. Cudi me da ga Bilbao nije uzeo kao zamenu za Martinez-a. Covek bi cuda radio zajedno sa Jack-om i Santi-em. Tada bi i Arteta mogao da se vrati na mesto centralnog veznog..
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Ja ne bih nikad doveo igraca za te pare na mjestu Wengera u januaru + totalno je van forme,preopasno
                            Nije Wenger lud, ako da kintu za njega to ce biti manje od 10m, koliko i vredi Adrian otprilike, pogotovo ako pogledamo formu istog...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Mene interesuje stjencuga u vezi da razbija, i onda napadac.. Pravilo u engleskoj je da nijedan tim nije bio prvak bez igraca koji je postigao preko 20 golova u toj sezoni.. Arsenalu treba takav igrac plus kamara drugih, najvise da se ima za rotacije i razbijanja protivnika.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by D-Wade View Post
                                Freshko batice, Arsenal ne igra brzi fudbal od Nemaca, o tome necemo ni zapocinjati. Kao prvo, nemaju vezne igrace koji bi mogli tako da igraju, vidis da Arteta igra DM-a, sto nema veze sa zivotom. Francuska i Nemacka nije isto, dati 22-25 golova tamo i dati 29 golova u Bundesligi nije isto. Huntelaar je bio najbolji strelac u LE, ove sezone u LS na 5 meceva ima 4 gola. Covek koji toliko cesto daje golove se ne odbija, pa i ne bio prvi napadac, jer za 10 miliona koliko bi ga Arsenal platio, boljeg napadaca i boljeg igraca ne moze naci, nema sanse. Bolji od Giorud-a bi sigurno bio, evo mozemo da se kladimo, ako Huntelaar dodje u Arsenal da ce biti klasa u odnosu na Giroud-a.

                                Benat ako bi dosao, mada tesko, hoce njega jaci klubovi od Arsenala. Strasan vezni igrac, genijalac. Cudi me da ga Bilbao nije uzeo kao zamenu za Martinez-a. Covek bi cuda radio zajedno sa Jack-om i Santi-em. Tada bi i Arteta mogao da se vrati na mesto centralnog veznog..
                                Ma daj, koliko to brzi fudbal igraju Nemci ?? Pa cak i da igraju, pas igra ne pije vodu, filozofija igre Arsenala i Schalkea se bitno razlikuje. Kako nemaju vezne igrace za to ??? Pa sada si naveo tipican primer, toliko Arsenal igra ofanzivno da im jedan ofanzivni igrac Arteta igra na poziciji zadnjeg veznog, Wilshere igra zadnjeg veznog, o cemu mi pricamo, pa koliko se tu potencira na brzoj igri ??
                                Liga 1 i Bundes nije isto, jaci je Bundes po kvalitetu naravno, ali potcenjivati Ligu 1 je jako lose, to je jedna vrlo kompetitivna liga, sa dosta kvalitetnih igraca i timova, ove godine pogotovo, i u tu grupu ne ukljucujem PSZ, oni su posebni. Giroud je bio jako pokretan, agilan, dosta je ucestvovao u igri Montpellera, pa covek imao 12 asistencija, dovoljno govori o njemu kao igracu koliko voli da ucestvuje u igri za razliku od Huntelara koji je klasican gol igrac.

                                Sto se statistike tice, na 6 meceva ima 4 gola, ali Giroud ima na 5 meceva 4 asistencije i jedan gol, opet prisutno ucestvovanje u igri. A pogledaj ligu, zasto nisi spomenuo formu Huntelara ??? 5 golova na 16 meceva, Giroud 4 gola na 15 meceva, od toga 5 puta ulazio sa klupe, Klaas nijednom. Ne razlikuju se toliko, a PL je kao jaca liga.
                                Last edited by Freshman; 09-12-12, 19:33.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X