Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Huntelar i Giroud bi cinili veoma zanimljiv duo u napadu Giroud koji djeli asistencije ove sezone i Huntelar koji ih ubacuje kao na treningu
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Mene interesuje stjencuga u vezi da razbija, i onda napadac.. Pravilo u engleskoj je da nijedan tim nije bio prvak bez igraca koji je postigao preko 20 golova u toj sezoni.. Arsenalu treba takav igrac plus kamara drugih, najvise da se ima za rotacije i razbijanja protivnika.
      Ne sekiraj se brate za ovo,da u Arsenal sada dodju Falcao ili Cavani nema sanse,to planiraj drugi put
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Ma sta igraju ofanzivno, ajde ne zajebavaj, duva pozadi, nisu u stanju da zadrze loptu u svom posedu. Arteta samo vraca loptu nazad. Nema tu kao, taj Arsenal o kojem ti pricas ne postoji ove sezone, tako da necemo pricati o tome uopste. O kojoj ti brzini pricas, pa jesi gledao ti Arsenal zadnjih pet meceva uopste pa tvrdis da oni igraju brz fudbal? Kazes gol igrac, pa sta treba Arsenalu nego gol igrac? Giroud nije placen da ima asistencije, vec da trpa protivnicke mreze, sto on ne radi. Schalke igra slabo u prvenstvu, samim tim i Huntelaar ima slabiju statistiku. Nema napadaca koji ne zavisi od saigraca. Ono sto je Giroud od pocetka sezone sve promasio, Huntelaar ni mrtav ne bi, da ne spominjem u koliko utakmica je kostao Arsenal.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Originally posted by D-Wade View Post
          Ma sta igraju ofanzivno, ajde ne zajebavaj, duva pozadi, nisu u stanju da zadrze loptu u svom posedu. Arteta samo vraca loptu nazad. Nema tu kao, taj Arsenal o kojem ti pricas ne postoji ove sezone, tako da necemo pricati o tome uopste. O kojoj ti brzini pricas, pa jesi gledao ti Arsenal zadnjih pet meceva uopste pa tvrdis da oni igraju brz fudbal? Kazes gol igrac, pa sta treba Arsenalu nego gol igrac? Giroud nije placen da ima asistencije, vec da trpa protivnicke mreze, sto on ne radi. Schalke igra slabo u prvenstvu, samim tim i Huntelaar ima slabiju statistiku. Nema napadaca koji ne zavisi od saigraca. Ono sto je Giroud od pocetka sezone sve promasio, Huntelaar ni mrtav ne bi, da ne spominjem u koliko utakmica je kostao Arsenal.
          Pokusavaju da igraju, nisam rekao da igraju, potencira se uvek na sto brzoj igri, ofanzivnijoj, leprsavoj itd, sve onako kako cika Wenger zeli. Sad sto je izgubio igrace za to je druga prica. Ja samo kazem a i dalje tvrdim da se Huntelar ne uklapa u tu pricu, cini mi se da nema ni potreban radijus kretanja za filozofiju, koliko Giroud ima. Jeste Giroud masio, ne mogu da kazem, ali to je samo losa forma, sta su pricali za Suareza, losa zavrsnica itd, pa evo kako moze da reseta. E tako je ovaj resetao u nimalo lakoj Ligi 1. U poslenjih par meceva, Arsenal igra ocajno, toliko ocajno da Giroud loptu nije pipnuo, pa je Wenger mislio da je u njemu problem, pa je u LS probao sa Gervinhom kao spicem, sto je tek bilo komedija. Umorio se Santi, Arteta se raspada, a to su neki stubovi igre ove godine, sa Vilsirom koji se konacno vratio.

          Ja vidim statistiku, i vidim 5 golova u 16 meceva Huntelara, ako saigraci igraju lose, znaci samo da je mnogo zavistan od saigraca, takav tip napadaca koji nije svestran i koji ne moze sebi da iskreira neku sansu sigurno ne treba Wengeru i njegovom stilu fudbala, iako ce ga on verovatno dovesti u januaru jer im je sada potreban bilo kakav napadac, a kakav ce se pokazati, to cemo videti, ako bude bio kao Papiss prosle polusezone, ima da ti se klanjam o presvetli Wado...
          Last edited by Freshman; 09-12-12, 19:48.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Videces ti Freshko..
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Originally posted by D-Wade View Post
              Videces ti Freshko..
              Hahaha joj jesam se iskid'o na ovo Wadislave. Listam sve kilometarske postove i onda ovo na kraju.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Huntelar jos malo 30 puni a i dalje je kao klinac obican pod pritiskom, tako da se savrseno uklapa u Arsenal i njihov mentalitet iz zadnjih 4-5 godina.

                Potreban je ozbiljan napadac, neko moze da napravi neku razliku bar upola kao Robin i malo trgne tim iz sivila. Manite se Huntelara, koji svakako ima mozda jos sezonu-dve ispred sebe.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by tata Mumi View Post
                  Hahaha joj jesam se iskid'o na ovo Wadislave. Listam sve kilometarske postove i onda ovo na kraju.
                  Ne bi ja to posmatrao kao komediju, ima taj njegov post neko duboko znacenje...

                  Eto Nashko je pomenuo godine, nesto sto sam potpuno zaboravio...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment




                  • Da nije od stakla bio bi medju najboljima na svijetu na svojoj poziciji, fakat fali ovakav igrac Arsenalu
                    Last edited by maliajnstajn; 09-12-12, 22:27.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Nemam ideju ko je resenje za napad, a da kosta manje od 20m. Adrian me ne odusevljava, ostale zelje su mi nerealne, Huntelaar je kocka, vredna rizika,ako smo mogli da damo 6m za Squillacija, mozemo i za Huntelaara. Gustavo se povezuje s nama, za 12m, Maric i Akan bi mogli da daju jedan izvestaj.
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Evo odmah Luiz Gustavo

                        Prejak igrac,bas ubica na terenu,a i prema naprijed je dosta dobar.E sad mora jedno razocarenje,Bayern nikada nije prodao vaznog igraca,nikad koliko ja znam nije prodao igraca za vise od 10 miliona(a da je bio bas vazan dio tima kao sto je Brazilac,osim Owena Hargreavsa za koga je zapeo Ferige sa velikim parama,a oni su ga lako mogli zamijeniti) koliko bi sigurno kostao Luiz Gustavo tako da nema od toga nista.On u Bayernu ima svoju rolu i ovi ga nece pustiti jer su prosle godine upravo zbog nedostatka rotacije i umora vecine igraca izgubili titule u Bundesu i LS u to sam ubijedjen,tako da kazem ti sa sigurnoscu od 100% nista od njega
                        Last edited by AK47; 09-12-12, 23:27.
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Citao sam i kod Twitterasa da nam je on meta, i da je Wenger "zagrejan" za kupovinu, navodno je Gustavo nezadovoljan minutazom zbog dolaska Martineza. Tacno ili ne?
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                            Citao sam i kod Twitterasa da nam je on meta, i da je Wenger "zagrejan" za kupovinu, navodno je Gustavo nezadovoljan minutazom zbog dolaska Martineza. Tacno ili ne?
                            E vidis moguce je to,prosle sezone je npr igrao svaku tekmu,ali od dolaska dr Martineza nema tu niko sanse da se naigra,pa ni Gustavo...

                            Ono sto ja mislim je da ce tesko Bayern da ga proda,ali evo ovako ako ga vi uspijete dovesti smatraj da ste 20% jaca ekipa,ima da dominira u vezi vjeruj mi,strasan prije svega razbijac,odlicnog suta i zna decko i lopte,ne previse taman koliko treba za defanzivnog veznog,ne pravi se pametan
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Cekaj, jel box-to-box ili "cistac" klasican? Treba nam jedan fizikalac, rudar, da pakuje noge i kosti, ne da se pravi pametan.
                              Ima li neko iz PL na kog podseca?
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Доста боље партије пружао у Хофенхајму оне сезоне кад су били сензација него кад је прешао у Бајерн, али свакако квалитетан играч. Ако га баш ниси гледао, доста је сличан Видалу, тркач са сигурним пасом, агресиван....али опет Видал је Видал (колико сам пута то данас поновио)

                                Comment

                                Working...
                                X