Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mannone - solidan kao i uvek, nije mogao nista kod golova
    Jenkinson - neprimetan
    Mertesacker - po meni je bio najbolji u odbrani danas, par puta je uklizavao i odlicno blokirao sut
    Vermaelen - prosecan
    Andre Santos - skroz mi je nesiguran na poziciji beka, mnogo mi je bolje kada gledam Gibbsa na toj poziciji.
    Coquellin - solidan, po meni je bio najbolji u veznom redu
    Arteta - par puta je gubio loptu na sredini, i on je dosta lose odigrao
    Cazorla - opala forma, mada verujem da ce se on dici
    Podolski - imao prodor po levoj strani, ostalo nista posebno
    Ramsey - prvi put cu reci da je bio ocajan(a kad ja koji sam ga uvek branio kazem da je tako, onda je tako)
    Gervinho - mogao bih za njega napisati kilometarski komentar, ali cu samo napisati KLUPA !

    Ne znam samo zasto toliko cekaju da vrse izmene kada vide da ne ide. Ako se ne varam Giroud je usao tek negde posle 70-og minuta. . A Arshavin i Gnabry posle 80-og.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Danas Wenger nije mogao uticati na izmjene.. Nije mogao drzati Half-time team talk, nije mogao odredjivati kada ce neko biti ubacen.. Sve te je bilo na bouldu.. Njegove odluke su bile za izmjene
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Danas Wenger nije mogao uticati na izmjene.. Nije mogao drzati Half-time team talk, nije mogao odredjivati kada ce neko biti ubacen.. Sve te je bilo na bouldu.. Njegove odluke su bile za izmjene
        Brate njegova jedina odluka treba da bude da Ramsey nikad ne pocne utakmicu,uvijek imas bolje rjesenje...Giroud isto tako kakav god da je bolje da igra umjesto onog navijenog retarda Gervinha
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Brate njegova jedina odluka treba da bude da Ramsey nikad ne pocne utakmicu,uvijek imas bolje rjesenje...Giroud isto tako kakav god da je bolje da igra umjesto onog navijenog retarda Gervinha
          U tome se slazemo... Walcott i Gibbs bi trebali imati fitness test pred utakmicu sa qprom... Nadam im se obojici... Jer ono sporo izgleda
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Hvalio sam ih i dizao u nebesa kad su Liverpoolu pokazali sta je kontra, i kad su samleli Sotuthampton, i kad su se vratili protiv Cekicara, tako da cu isto tako da sad opletem...
            Kako ih nije sramota da se 90 minuta zajebavaju po terenu i ne naparave nijednu jedinu sansu?! 75 minuta nismo imali sut na gol, ALOOOOOOOOOOOOOOOO, sut na gol?!
            Da ne gresim dusu, stoperi i Cazorla u prvom su jedini bili nesto iznad dna, koje smo dotakli (ili postoji jos vece sranje u koje mozemo da se uvalimo? Recimo, jos jednom 8-2 protiv Uniteda, oni nas spremno cekaju, taman da nas RvP zapisa), i sto je najgore, ne vidi se nacin da se iscupamo. Vezni red nam je goli kurac, kreativnost kao da smo mentalno zaostali, niko se ne krece. Odbrana tu i tamo, nije strasno kako zna da bude, ako se gleda sve sem levog beka. Tu se krije problem od otprilike 100 kilograma zive vage, prasence Andre Santos. Momak je nesposoban da potrci, ne daj Boze da prodje, a zadnji put je uputio centarsut greskom, hteo je da sutira, daleke 2007. godine.
            Napad je neprimetan, delujemo kao neka zver bez zuba i kandzi, bezopasni smo, jedino smo opasni po nas gol. Gervinho je zajeb'o zanimanje, trebao je fudbal na pesku, ili bilo gde gde moze da prodaje svoje finte za 3. razred osnovne, ne da meni dize pritisak.
            Remziku necu da komentarisem, samo da se Jack vrati, a Remzika neka ide na pozajmicu u Radnicki Nis, makar da mogu da se smejem uzivo njegovom "umecu".
            Pohvale Coquelinu, bio vrlo dobar danas, treba da igra u prvoj dok se ne vrati Jack, Arteta moze na poziciju iz prosle sezone.
            Vec vidim izgovor da su nas povrede omele u nastavku dobrih igara. Tako se ne pravi tim za velika dela. Bilo bi dino da Wenger otvoreno kaze da su usrali, da su u kanalu, ali to nikad nece da se desi. Profesorova je krivica za sve ovo sto se desava. Ne menja se van Persie koji strpa 30 golova u PL jebenim Gervinhom, momkom koji ima problema sa sutiranjem lopte na distanci vecoj od 2m. Njegova je krivica sto se oslanja na Diabyja kao box-to-box veznjaka, i steka se za jednog kvalitetnog, zna se da mislim na M'Vilu, koji bi nam znacio, nas ce povrede uvek da sahrane, treba nam rotacija.
            Opet se nadam da ce stvari da se promene. Vraca se Jack, vracaju se Gibbs, Walcott i Ox. Sa njima je to druga prica. Gervinho tad sigurno ide na klupu, a Remzika ne znam gde ce, ni ne zanima me previse.
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • TV5 admitted on British tv recently he doesn't speak up in the dressing room.

              Odlicno, Remzika za kapitena.
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Ako...kad mu igraju Zervinjo i Remzi,ko ih jebe,mi ovde kidamo zivce,nerviramo se,njih boli ona stvar,dobijaju pare sta god da urade.....i 100 puta sam rekao da necu da se nerviram zbog jebenog fudbala,a i dalje ista prica...
                СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                Comment


                • Katastrofalna utakmica Arsenala. Svaka cast igracima Salkea i njihovim navijacima, fantasticna podrska. E, pa ovako...
                  Remzi definitivno ne treba da igra, covek nista ne zna, ni da sutne, ni da doda, nikakav prodor, borben je, ali operisan od fudbala. Gerv katastrofa igrac, koji ce nam on uopste? Pa nek igra Arshavin, bolje je da on suta na gol celu utakmicu pola kilometra od gola, nego da gledam operisanog Gervinha kako se gubi sa loptom i upropastava svaku kontru i polu sansu koju stvorimo. Cazorla isto los, slabo je odigrao, mada sada je sva paznja nasih protivnika usmerena ka njemu.
                  Gerv pocinje, a Giroud na klupi? Zasto? Ne znam zasto on ima prednost u odnosu na bilo kog igraca? Taman nesto napravimo on sve usere, konj, treba mu otkaz odmah dati, ne zasluzuje da igra u Arsenalu.

                  Coquelinu dobar, stoperi solidni.

                  Dobije nas Norwich, pa Salke, timovi koji su za klasu ile dve iza nas. Definitvno je forma spala na minimum, nadam se da cemo uspeti da je bar malo podignemo u naredne dve utakmice...
                  If you do not believe you can do it then you have no chance at all.

                  Comment


                  • U slucaju da izgubimo od QPR-a i nastavimo sa ovako losom igrom, bojim se da ce se ponoviti 8:2 na Old Trafordu.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Sa ovakvom igrom i onakvim napadom Machestera, vrlo moguce...
                      If you do not believe you can do it then you have no chance at all.

                      Comment


                      • Na početku sezone sam rekao da neću direktno kritikovati Wengera i njegov rad, ali ono što sam uočio definitivno nije subjektivno mišljanje, već činjenično stanje. Profesor posjeduje isuviše strpljanja! To potvrđuje prvenstveno njegov plan o izgradnji mlade neafirmisane ekipe, startovanju od nule i minimalnom ulaganju. Do prošle sezone su se rijetko trošile pare na pojačanja starija od 25 godina. Sad više nije tako. Predugo je trajalo Wengerovo tvrdoglavno nastojanje da ne kupuje gotove proizvode. Naravno, ne odstupam od svog mišljenja da nije on taj koji odlučuje o tome koliko će se novca i kad potrošiti na pojačanja. Ali, mislim da samo on odlučuje o tome koga će dovesti. Međutim, kad je u pitanju profesorova tvrdoglavnost, ona se ističe kako na duge staze, tako i na samim utakmicama. Njegov veliki problem je što ne praktikuje izmjene do neke 60. - 70. minute. Zašto ne na poluvremenu? Ako Ramzi i Žervinjo ne znaju, nisu u formi ili šta već, zašto ne uvesti AOCa i Aršavina, a jednu izmjenu ostaviti za nedajbože? Pa, nije Arsenal reprezentacija Srbije da mu igrači na zvaničnim utakmicama nabijaju formu (pr. Jovanović)!
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Izgleda da je Adidas od sledece sezone sponzor kluba, a ne Nike.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Nista se ne moze porediti sa Adidasom,Nike je ipak za sabane

                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Je l' ovo fan made dres, ili ce ovako izgledati sledece sezone ?? Izgleda sjajno, bez obzira...

                              Kako stoje stvari sa Volkotom i njegovim produzenjem ugovora ?? Brendan bas se nameracio da ga uzme za dzaba u januaru...
                              Last edited by Freshman; 26-10-12, 17:19.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Nista se ne moze porediti sa Adidasom,Nike je ipak za sabane

                                Kako je dres do jaja.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X