Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by D-Wade View Post
    Van der Wiel.

    Jos mu je sada pala cena nakon EP-a, mogao bi Arsenal dobiti odlicnog igraca za male pare.
    Volio bi ja, ali koliko je velikih timova zainteresovano za njega tesko. Wenger se nikada ne nadmece ali ako mu se svidja VDW nikada se ne zna. Bas mi je drago sto je Giroud potpisao za Arsenal. Nadam se da ce opravdati ocekivanja ali isto tako se nadam da ga Wenger nece drzati na klupi i kao zamjenu RVP, tad on nista ne bi mogao da pokaze.

    Arsenal definitivno moj drugi najdrazi tim! Prejaki su ljudi

    Comment


    • Ma i nije toliko jakih timova zainteresovano za njega. Koliko znam, Real i Chelsea su odustali od njega. Prvi hoce Debuchy-a, a drugi Piszczek-a.

      Tako da bi Arsenal trebao imati neku prednost u odnosu na druge, kada je u pitanju dovodjenje Van der Wiel-a. Mada, problem bi mogao biti taj sto mu Wenger ne moze garantovati mesto startera zbog Sagna-e.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Originally posted by D-Wade View Post
        Ma i nije toliko jakih timova zainteresovano za njega. Koliko znam, Real i Chelsea su odustali od njega. Prvi hoce Debuchy-a, a drugi Piszczek-a.

        Tako da bi Arsenal trebao imati neku prednost u odnosu na druge, kada je u pitanju dovodjenje Van der Wiel-a. Mada, problem bi mogao biti taj sto mu Wenger ne moze garantovati mesto startera zbog Sagna-e.
        I Carla Jenkinsona naravno

        Comment


        • Originally posted by D-Wade View Post
          Van der Wiel.

          Jos mu je sada pala cena nakon EP-a, mogao bi Arsenal dobiti odlicnog igraca za male pare.
          Dobar jeste, ali tesko da ce biti bolji, izgleda da od njega nece biti bog zna kakav igrac. Ocenjivali su ga kao velikog talenta, ali prosecnu sezonu je imao u Ajaksu, nimalo nije napredovao onoliko koliko se ocekivalo, mada stoji da je imao povredu, a EP je odigrao katastrofa, kao i cela ekipa Oranjea.
          Tako da ne treba ocekivati velike stvari od njega ako ga Arsenal dovede.

          Giroud je strasan igrac, samo da vidimo kako ce se uklopiti u tu Wengerovu filozofiju. Mada cenim da ce vama najvece pojacanje biti zdrav Wilshere.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Kad Arsenal pocinje pripreme, jel Wilshere spreman da od 1. dana ode na te pripreme?

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              Dobar jeste, ali tesko da ce biti bolji, izgleda da od njega nece biti bog zna kakav igrac. Ocenjivali su ga kao velikog talenta, ali prosecnu sezonu je imao u Ajaksu, nimalo nije napredovao onoliko koliko se ocekivalo, mada stoji da je imao povredu, a EP je odigrao katastrofa, kao i cela ekipa Oranjea.
              Tako da ne treba ocekivati velike stvari od njega ako ga Arsenal dovede.

              Giroud je strasan igrac, samo da vidimo kako ce se uklopiti u tu Wengerovu filozofiju. Mada cenim da ce vama najvece pojacanje biti zdrav Wilshere.
              Mene brine Wilshere. Ko zna kako ce igrati kada se oporavi od povrede, falice mu samopouzdanja. Ipak godinu dana neigranja nije mala stvar.
              Ja samo necu prezaliti sto AW nije doveo Vertrongena u ovom prelaznom roku.
              Iskreno se nadam da ce se dovesti desni bek i jos jedan-dva vezna igraca.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Originally posted by Topdzija View Post
                Mene brine Wilshere. Ko zna kako ce igrati kada se oporavi od povrede, falice mu samopouzdanja. Ipak godinu dana neigranja nije mala stvar.
                Mislim ako se bude potpuno oporavio, bice on dobro. Nije on takav karakter da se izbedaci iako nije igrao godinu dana, vidi se da je pozitivan, i mislim da vracanje nekog samopouzdanja nece biti problem, a pogotovo nece biti jer ima doktora za trenera.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • E pa cestitam za Oliviera momci

                  Jos Yann da vam dodje i to je to ;)
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Last edited by Paradox91; 26-06-12, 16:48.

                    Comment


                    • http://www.arsenal.com/news/news-arc...essional-terms

                      Almunija i zvanicno otisao. Voji oslobodjen broj 1. Kontam da bi 13 mogao uzeti Mijaci, ne znam zasto.
                      I Joel Kembel bi mogao dobiti radnu dozvolu, a ja mislim i da ce igrati za prvi tim, jer tvrdim da Rvp odlazi iz kluba.
                      Vela ce i definitivno ostati u spaniji, dok je oko Denilsona nastala zbrka. Arsenal zeli da ga proda, S.P. hoce da ga posudi ponovo, pa se mozda cak i vrati. Valjda nece.
                      Last edited by Ves; 30-06-12, 09:23.
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • Originally posted by Ves View Post
                        http://www.arsenal.com/news/news-arc...essional-terms

                        Almunija i zvanicno otisao. Voji oslobodjen broj 1. Kontam da bi 13 mogao uzeti Mijaci, ne znam zasto.
                        I Joel Kembel bi mogao dobiti radnu dozvolu, a ja mislim i da ce igrati za prvi tim, jer tvrdim da Rvp odlazi iz kluba.
                        Vela ce i definitivno ostati u spaniji, dok je oko Denilsona nastala zbrka. Arsenal zeli da ga proda, S.P. hoce da ga posudi ponovo, pa se mozda cak i vrati. Valjda nece.
                        Ja bas mislim da ce Rvp ostati. I Benajunu je danas istekla pozajmica tako da ce vraca u Chelsea. Denilson nam i ne fali on meni nije neki igrac. Vela je trebao dobiti vise prilike u Arsenalu, no sta je tu je.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • www.balkansimracing.com/forum

                          Real cars. Real racing. Dobrodosli

                          Comment


                          • Neki mediji su objavili da je Wenger odustao od Yann-a M'Ville.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Prenosim vam najnovije tračeve koje sam pročitao. Kao prvo, čini se da je transfer Mvile otpao, navodno se Arsenal okreće Tioteu iz Njukastla. Totenhem je zainteresovan za Wolkota. Na prvu zvuči nemoguće, ali i nije baš tako. Još sam na nekoliko portala pročitao da smo u igri za dovođenje golmana Udinezea, fudbalera čije vlasništvo dijele Palermo i Inter. Takođe, Lion prodaje Ljorisa, pa se i tu ime Arsenala spominje. Moje je mišljenje da će u klub doći još jedan golman i jedan igrač koji bi pokrio pozicije rezervnog štopera i desnog beka, i to je to. Recimo da su Vivijano i Mbiva moguća pojačanja.
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment

                              Working...
                              X