Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Citao sam transkript Q&A koji je odrzao Gazidis, i zgadio se. Nista ne rece covek, a ja se ubio citajuci.
    http://www.arsenal.com/news/news-arc...ull-transcript
    Naravno, prica o tome kako ce sve da krene nabolje cim dodje FFP, cim obnovimo ugovore 2014. , kako je Wenger majka i otac, kako imaju potpuno poverenje u njega, i najbolje, kako smatraju da je sistem plata u Arsenalu dobar.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • http://www.youtube.com/watch?v=DO8dNI1b__M

      Ostavicu sve, ali Arsenal nikad ne, neke ljubavi se u zivotu jednom dogode !
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Prica se da ce Coquelin umesto Diabyja, a da ce Gervinho biti centarfor danas. Sta li je Wenger smislio, niko ne zna...
        AFCAMDEN ‏@AFCAMDEN

        Arsenal's Starting XI: Szcz; Gibbs Verm Mert Jenko; Coq Arteta Cazorla; Gerv Podolski Ox. Giroud and Mannone drop to bench, Diaby out. #afc
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Originally posted by Wilshere_10 View Post
          Prica se da ce Coquelin umesto Diabyja, a da ce Gervinho biti centarfor danas. Sta li je Wenger smislio, niko ne zna...
          AFCAMDEN ‏@AFCAMDEN

          Arsenal's Starting XI: Szcz; Gibbs Verm Mert Jenko; Coq Arteta Cazorla; Gerv Podolski Ox. Giroud and Mannone drop to bench, Diaby out. #afc
          Ovo mi je ipak realnija opcija

          http://www1.skysports.com/football/l...261591/preview
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Arsenal.com @Arsenal
            Arsenal team: Szczesny, Jenkinson, Mertesacker, Vermaelen, Gibbs, Coquelin, Arteta, Cazorla, Oxlade-Chamberlain, Gervinho, Podolski #AFCvSFC
            Substitutes: Koscielny, Santos, Giroud, Walcott, Ramsey, Arshavin, Mannone

            Zvanicno je ovako, ne znam zasto nije pustio Girouda. Umor, lose partije, manjak samopouzdanja?
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment




            • Idemooooooooooooo
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Samo jos nesto da dodam

                Some intresting facts about Arsenal; which suggests that they gonna win alot this season:

                1) Last time Arsenal faced Sunderland in the opening game, they won the league.

                2) Last time London hosted Olympics, they won the league.

                3) Last time Arsenal was in group "B" of CL they reached the final.

                4) Last time when we had 4 different grand slam champions, Arsenal won the league.

                5) Last time Arsenal beat Southampton 6-1, Arsenal went a whole season unbeaten & went on not lose 49 games in a row.

                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Necu nista posebno da komentarisem, osim da su bili fantasticni ! Delimicno mi se obistinio san(nije bilo bas 5:0, ali ipak 5 golova razlike).
                  Sada i LS da pocnemo sa pobedom, nisam siguran ali mislim da prvu gostujemo Monpeljeu. Nadam se da to mozemo dobiti. Eto neka Giroud zabije prvenac svom bivsem klubu.

                  @Wilshere10 - Sta kazes na onaj prijem i prodor Ramseya kada je pogodio stativu i kad je Gervinho zabio ?
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Cini se da imamo neuporedivo jaci tim nego prosle sezone, uz Kazorlu i Podolskog koji odlicno igraju, ceka se da proradi Ziru. Kad se vrati Vilsir, ima to da bude paklena ekipa! Posle dva remija na pocetku protivh neugodnih ekipa, dosle su i dve sjajne pobede! U cetiri utakmice imamo samo jedan primljen gol uz datih osam, najbolja gol razlika u ligi. Za ostale ne znam, ali ja ne mogu da se zalim nikako! Sad jurimo pobedu u LS, jedva cekam utakmicu sa Monpeljeom!

                    Comment


                    • Odgledao reprizu, sad mogu mirno da prokomentarisem, nisma objektivan tokom gledanja tekme, makar bilo i 4-1 na poluvremenu.
                      Voja-jezivo los, ne znam sta mu je, nema ni trunku samopouzdanja, katastrofa kod gola, ispucavanja na nivou pocetnika, i govor tela i drzanje mu je mlitavo, bez samopouzdanja, sto mi je bilo neverovatno za njega. Definitivno su ga povreda i los nastup na EP unistile, mora da se vrati, ne sumnjam da hoce.
                      Jenkinson-traktor najobicniji, kad se igra sporo, on je prihvatljiv, cim se krene u jak tempo i trcanje, postaje nemi posmatrac, nije kalibar za Arsenal, definitivno
                      Verma i Per- sigurni, bez gresaka, ugusili Lamberta u skoku, Verma odlican prodor na kraju meca, Per pokazuje zasto je istisnuo Koscielny-a iz prve postave
                      Gibbs- ponovicu posle svake tekme, strasno napredovao, klizeci fenomenalan, u napadu konacno upotrebljivi centarsutevi, ponovo se sjajno ubacivao
                      Arteta-uobicajeno dobar, bez gresaka, dobro se snalazi u ovoj deep lying ulozi
                      Coquelin-izrasta u pravog veznjaka, sigurno napreduje, ne pravi gluposti i ne rizikuje previse
                      Santi-kao sto rece Akan, madjionicar, dusa ove ekipe posle samo 4 meca, vuce sve konce, i bez njega ne moze nista da prodje, na kraju upisao asistenciju za Thea, igrac meca za mene
                      Ox-probojan, slaba zavrsnica, dobro razmislja i odlucuje za krilo, biser ove ekipe uz Jacka
                      Poldi-fenomenalan gol, borbenoscu kupuje navijace redom, odlican tandem sa Santijem
                      Gervinho-znajuci da mu je zavrsnica uzasna, danas se dobro snasao u ulozi centarfora, cim se izvuce na krilo, pokaze svoj vrhunski dribling
                      Izmene:
                      Remzika-opravdao ocekivanja brata Topdzije, borben, "grizao", sjajno prosao, nije imao srece da postigne gol
                      Theo-nista psoebno sem gola, i sebicnosti pri sansi da doda Giroudu za stopostotnu priliku (sto ne znaci da bi Giroud realizovao )
                      Giroud-nece ga, najjednostavnije receno. Trudi se, ali nece.

                      Kad se sve sabere, nakon 4 kola, vidi se da je Arsenal kompaktniji nego prosle sezone, ne zavisimo od jednog coveka u tolikoj meri (Santi je ove sezone motor ekipe), odbrana nam je napredovala, ovo ne deluje nimalo lose, ali i dalje, idemo na TOP 4, dosta je.
                      Last edited by Wilshere_10; 16-09-12, 01:14.
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Ubica!

                        Comment


                        • Golcina!

                          Comment


                          • Ja imam neki osecaj da ce Giroud da zabije prvenac svom Montpellieru. Jedva cekam utakmicu i nadam se da ce Giroud igrati od pocetka. Cim zabije prvi, verujem da ce lako nastaviti sa golovima.
                            Kako kaze Wilshere_10 cilj je TOP4 !
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • http://www.youtube.com/watch?feature...&v=Q6HUJ2rHPi8

                              Bog!
                              Cekamo da se vrati u januaru, cisto da bude tu, neka sedi na klupi, samo da opet obuce dres Arsenala.
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Simpy the best sad sam video njegov gol znaci majstor ostaje majstor

                                Comment

                                Working...
                                X