Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako si se nasao uvredjenim, izvini. U pravu si da sam se lose izrazio, nisu protivnici smesni, svaki klub zasluzuje postovanje, vec je njhov kvaltiet u odnosu na Arsenal smesan. Cela Arsenalova turneja je sprdnja, sto se mene tice. Uostalom, prilicno sam siguran da je nase ucesce na ovom turniru deo nekog dogovora pri transferu Ox-a. Mene ne zanima ni Southampton, ni Anderlecht, meni je samo problem sto nemamo malo jace kontrolne utakmice.
    A ovo za Vermu je cisto zbog toga sto previse gotivim coveka, a skoro je bio neki Vertonghenov slican klip, pa da se vidi da i mi imamo nase adute.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Ok.Ok, sve je cool!

      Comment


      • Ray Parlour izjavio da Arsenal treba dovesti Dzeku...
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Uskoro pocinje najvaznija sedmice za Arsenal ove sezone..

          Da li M'villa zbilja dolazi ili je opet cista glasina da li ce ostati Persie i Walcott.. sve u sljedecoj sedmici...

          UZIVAJTE
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Nekako mi nije realno za Mvilu velika je guzva na sredini terena Arteta,Song,Remzika mocni ,Rosicki,Wilshere i Frimpong ako se oporave i Lansbury koji je imao dobru sezonu u West Ham-u , jeste da Mvila igra DM tojest na Songovom mestu koji je gotovo celu sezonu igrao kao CM jedino da dodje kao zamena Songu kome ugovor istice za godinu,dve
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Za Mvilu bi svakako bilo mesta.Iz vise razloga:
              -Songova nerezonska istrcavanja napred su nam svakako donela nekoliko vaznih golova,ali smo zbog istih primili bar 1/4 ukupnog broja primljenih golova
              -Songu ugovor istice za dve sezone i ja licno ne verujem da ce ga produziti.
              -Frimpong,iako je tobdzija od malena,jednostavno nije dovoljno kvalitetan za ovaj klub
              -Remzi je kreten.

              Ja se do kraja prelaznog roka nadam dolasku njega,jednog ofanzivnog veznog fudbalera,kao i trosenja kesa u slucaju odlaska persija i djurua na igrace na njihovim pozicijama.

              Comment


              • ROBERTO MANCINI has dismissed the reports linking his forwards Tevez and Dzeko

                “Tevez and Dzeko will stay at Manchester City. They are my strikers and are part of the squad and this project,” Mancini is quoted as saying on the Italian media. Tevez has already expressed desire to stay at the Citizens but Dzeko has been linked with an exit in this weeks as City target Arsenal’s Robin Van Persie.

                Comment


                • Originally posted by dart gunner View Post
                  Za Mvilu bi svakako bilo mesta.Iz vise razloga:
                  -Songova nerezonska istrcavanja napred su nam svakako donela nekoliko vaznih golova,ali smo zbog istih primili bar 1/4 ukupnog broja primljenih golova
                  -Songu ugovor istice za dve sezone i ja licno ne verujem da ce ga produziti.
                  -Frimpong,iako je tobdzija od malena,jednostavno nije dovoljno kvalitetan za ovaj klub
                  -Remzi je kreten.

                  Ja se do kraja prelaznog roka nadam dolasku njega,jednog ofanzivnog veznog fudbalera,kao i trosenja kesa u slucaju odlaska persija i djurua na igrace na njihovim pozicijama.
                  Ako je Ramsey "KRETEN" onda ti veze nemas o fudbalu. CINJENICA

                  Covjek cija je noga bukvalno polomljena na 2 djela prije samo 2 godine, nasao se u poziciji da mora da bude zamjena za Fabregasa, a svi znamo ko je Fabregas bio i ko je Fabregas sada.. Pored Fabregasa morao je i da mjenja Jacka Wilshirea koji je povrijedjen.. Ogroman pritisak za mladog igraca koji je imao STRASNU povredu samo sezonu prije...

                  Ajde sada malo da objasnim zasto je Ramsey igrac koji ima potencijal da postane STRASAN IGRAC:

                  1. Nestvaran dugi pas. Covjek sa lakocom prebaci 30-40 m po sirini ili duzini direktno u noge saigraca, ako ne vjerujes pogledaj snimke od prije povrede i snimke sa pocetka sezone..

                  2. Strahobalan sut. Sut koji nema mnogo rotacija, odnosno ravan je i ima popularni DIP.. Pogledaj go protiv Sundrlenda, Boca Juniorsa i jos par golova u Kupovima..

                  3. Mladost.
                  Aaron James Ramsey (born 26 December 1990)
                  Ko je to postao strasan igrac poslje povrede sa samo 22 godine?


                  Nadalje sto se Frimponga tice:

                  Emmanuel Yaw Frimpong(born 10 January 1992)
                  , 20 godina dvije STRASNE povrede koljena(ligamenti). Momak koji je pomalo psihicki cudan ali ipak strasan igrac kada se gleda srcanost na terenu... Za cetiri pet godina on ce biti sigurno na veoma dobrom nivou ako se popravi psihicki i bude slusao wengera i njegovu backroom staff..

                  Eh SONG, on ce da produzi ugovor nemoj se brinuti. Jednom prilikom je Song izjavio kako Wengera smatrim pravim ocem, njegov preminuo dok je bio dijete, zbog toga sto svaki put kada dodje na trening Wenger ga upita kako je porodica, da li mu treba neka pomoc... Song koji je izjavio da obozava Arsenal i da ne postoji nijedan drugi klub za njega i da zeli da osvoji trofej samo sa arsenalom pa makar ga nikada ne osvojio.. Song je osoba koja je imala 10 asistencija prosle sezone, cineci ga jedinim zadnjim veznim sa takvim statistikama.. Istina te aasistencije su bile skupe jer su nekada primljeni golovi radi toga sto ostane naprijed i ne vrati se na vrijeme... Arteta je bio tu da glumi tog zadnjeg veznog koji je cuvao zadnju cetvorku pa je tako dok je arteta igrao manje golova primljeno i vise dato...

                  Kupovina M'vile bi znacilo sljedece.. Wenger zeli Artetu isturenijeg naprijed i m'vilu da cuva prostor kada song krene u napad... Odlican rezon i samo da napomenem da je Arsenal sve svoje trofeje uzeo kada je igrao sa 2 zadnja vezna.. (Viera, Gilberto je najzvucnije)
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Postoji informacija da Arsenal zeli Berbatova! Ala cete se usreciti
                    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                    Comment


                    • Originally posted by Liverpool FC View Post
                      Postoji informacija da Arsenal zeli Berbatova! Ala cete se usreciti
                      Postoji isto tako informacija da Arsenal zeli svakog igraca na planeti
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by Liverpool FC View Post
                        Postoji informacija da Arsenal zeli Berbatova! Ala cete se usreciti
                        Ne daj Boze. .
                        Ajnstajne u pravi su sve sto si napisao za Ramseya. Ja verujem da ce on postati odlican igrac! Ima vremena za njega, a pogotovo za Frimponga. Kad sam vec kod Frimponga jer ste videli sta je napisao na Twitteru navijacu Tottenhema ?
                        Napisao je tom liku da je "zidovsko smece".
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Originally posted by Topdzija View Post
                          Ne daj Boze. .
                          Ajnstajne u pravi su sve sto si napisao za Ramseya. Ja verujem da ce on postati odlican igrac! Ima vremena za njega, a pogotovo za Frimponga. Kad sam vec kod Frimponga jer ste videli sta je napisao na Twitteru navijacu Tottenhema ?
                          Napisao je tom liku da je "zidovsko smece".
                          Ramsey ce biti strasan ali me iritirao ove sezone, ali oprastam mu

                          Dalje sto se tice Frmpsa hahaha.. pa nije mu rekao da je zidovsko smece, to samo neuki mogu da kazu.. Rekao mu je
                          Fuck you, yids scum
                          YIDS je bio naziv navijaca Totenhema i on ih je nazvao imenom kojim su se nazivali.. Jeste vezano za religiju, ali prilikom osnivanja Totenhema u osnivanju su ucestvovali uglavnom zidovi i zidovi su bili i navijaci tog kluba, zbog toga su prozvani "YIDS"... A treba pomenti da je taj isti navijac koji se nasao uvrijdjenim rekao Frimpongu
                          I prayed for you to break your limbs
                          pri limbs misli i na noge i na ruke.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment




                          • Ne zamerite, modovi, nije do mene ssto ovako kacim, ako mozete, zakacite "lepo".
                            Posle ovog meca, Oliver Kahn je izjavio da je jedini igrac svetske klase na terenu bio Wojcieh Szczesny. VOJA OTAC!
                            Last edited by Ljuba90; 17-07-12, 00:38.
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Arsenal.com objavio da ce se sudbina Carlosa Vele resiti veceras, jer je u pregovorima sa Real Sociedadom. Bilo bi super da uzmemo 5-6m za njega.
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Originally posted by Wilshere_19 View Post
                                Arsenal.com objavio da ce se sudbina Carlosa Vele resiti veceras, jer je u pregovorima sa Real Sociedadom. Bilo bi super da uzmemo 5-6m za njega.
                                Izgleda je otisao, ne znam za koju sumu novca. . Steta, on je po meni veoma gotivan igrac i trebao je dobiti vise prostora u Arsenalu. Zelim mu sve najbolje u nastavku karijere !
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X