Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma kakav yann evo citam oce wenger 15m za tiotea da nudi. To bi strasno bilo ali bi jebo onaj africki kup svako malo
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Ako je Sky objavio, a ne dodje, ubicu se.
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Billy Liddell ‏@Liddellpool
        Mourinho on Sahin move: "I just hope it happens soon for him, as it is best for him. LFC, Arsenal or Spurs,I have no preference. via @ESPNFC
        Opet smo na pocetku, tako barem izgleda...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Jamie Sanderson ‏@YoungGunsBlog

          Told Sahin will be season-long loan with no clause to buy, but first option if Madrid sell. Arsenal pay wages and €2m loan fee.


          Nista meni ovo nije jasno.
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Uveliko svi objavljuju da je Sahin pozajmljen Arsenalu.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • http://www.arsenal.com/news/news-arc...layed-against-

              Saglasni smo Santi i ja oko mnogih stvari. Izmedju ostalog i oko toga ko je najbolji fudbaler svih vremena.
              Last edited by Ves; 22-08-12, 18:25.
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Ubi me cekanje oko Sahina. Cena za otkupnu klauzulu od 14m je realna, prihvataj Arsene, i dovodi ga...
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Sutra bi trebao potpisati
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Moze Sahin u kratkim crtama, vrlo malo sam ga gledao? Slusao sam svasta, ali sazvacite mi malo . Hvala.

                    Comment


                    • SAHIN SAGA - The on-going transfer saga of Real Madrid's Nuri Sahin has taken another twist as Liverpool and not Arsenal look set to land the midfielder. The player's agent, Reza Fazeli, travelled to meet the Anfield club’s hierarchy and iron out the details of the deal. On Monday it looked as if a deal had been done to take the player from the Bernabeu to Arsenal but Madrid changed the course of events when it told the playmaker that the Gunners were unwilling to accept a loan deal and were pushing for a permanent transfer.

                      Jamie Sanderson ‏@YoungGunsBlog

                      Sad story from Russia that Yann M'Vila has snubbed move to Zenit after clubs ultras sent him racist death threats. Appalling.

                      Kakva ludnica, neverovatno...
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Sunce ti jebem kolika prasina se digla oko jedne pozajmice. Sahin izdominirao ovo ljeto.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • ocemo Wilshere da ostanemo bez M'Vile i bez Sahina jao Wengeru pa sta cekas vise u pm

                          Comment


                          • Brate, Sahina ne treba da dovedemo da bi ga razigravali Realu, treba da ima i ta klauzula, ako je tacna cifra od 14m funti, trebali smo to da prihvatimo. Joe Allen je placen 15. :lud
                            A M'Vila ce, ako bude dosao, doci zadnjeg dana prelaznog, minut pre kraja prelaznog...
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • ah da 31 avgusta ce biti zanimljivo ajde Wengeru dresi kesu i uzimaj M'Vilu
                              koga ono jos Wenger trazi navodno u Sevilji? totalno sam zaboravio

                              Comment


                              • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                                Brate, Sahina ne treba da dovedemo da bi ga razigravali Realu, treba da ima i ta klauzula, ako je tacna cifra od 14m funti, trebali smo to da prihvatimo. Joe Allen je placen 15.
                                Ne bi ni bila klauzula od 14m, vec od 30m, da je on igrao uopste prosle sezone, tako da je neukusno porediti ga sa Alenom, momkom koji je odlicno igrao za Svonsi prosle sezone. Ali procitaj ponovo tekst koji si okacio. U tekstu se negira da je Arsenal imao tu opciju od 14m da ga otkupi na kraju leta, indirektno, jer Real nije hteo da to bude permanent deal, dakle loan sa opcijom da se otkupi na leto, vec samo pozajmica. O cemu ja vec pricam od kako je Mou to i naglasio, decko ce se posle jedne sezone vratiti u Real, ili nece ici na pozajmicu uopste.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X