Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Wilshere_10 View Post
    http://www1.skysports.com/football/n...ers-midfielder

    Ovi iz Milana su ludi. Hoce Banderu i Denilsona...
    Mozgovi im se pozlatili ako otkupe ove dvije bandere
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Ljungberg završio igračku karijeru

      Bivši fudbaler Arsenala i švedski reprezentativac Frederik Ljungberg zvanično se oprostio od fudbala u 35. godini života.



      Ljungberg je tokom karijere nosio dresove Vest Hema, Seltika, Halmštada, Čikaga, Sijetla, najveći uspeha imao je u Arsenalu, gde je proveo devet sezona.

      Bio je član čuvene ekipe sa Hajberija koja je u sezoni 2003/2004 osvojila titulu u Premijer ligi bez poraza.

      "Još mi je zanimljivo da igram velike utakmice, ali kada nemate želju za treningom, vreme je da prekinete. Hvala svim ljudima koji su bili uz mene tokom moje karijere", rekao je Ljungberg.

      Za reprezentaciju Švedske odigrao je 75 utakmica i postigao 14 golova, a u penziju je otišao kao slobodan igrač, pošto je u februaru raskinuo ugovor sa japanskim Šimicuom.
      Sve najbolje LEGENDO, hvala ti na svemu sto si pruzio nama Tobdzijama i voljenom nam klubu!!

      By the way

      Freddie Ljungberg @ljungberg_f

      I am happy to reveal to you that i've been asked to join and accepted the coaching staff role for the 2013/14 season with Arsenal.

      Comment


      • "If someone really top, top class comes up… I do not need to buy an average midfielder," said Wenger on his options for deeper midfield role. "If someone top, top class turns up, completely defensive, we will consider it.
        Znaci, ako dovede DM, taj mora da bude vrhunski, i da bude potpuno posvecen defanzivi. Ako taj podatak nesto znaci, Yann M'Vila je na 110 utakmica za Rennes dao samo 2 gola...
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Ostaje samo da se vidi da li ce Arsen hteti, ili bolje rec' da li ce Gazidis dozvoliti da se da 20m za njega. Mada ne vidim problem posto za sada poslujete u plusu, cak 10m u plusu ste, tako da ne bi trebalo da predstavlja probleme, ali videcemo.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Ma, i da ga plate 30m, isplatio bi nam se kroz jednu sezonu, treba nam neki razbijac na sredini...
            Inace, Jean II Makoun, iz Ville otisao na pozajmicu u Rennes, pretpostavljam kao zamena za M'Vilu. U naredna 2-3 dana ce situacija oko njega biti daleko jasnija, to je makar neka moja logika...
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • A sta ako ga Siti ugrabi ?? Njima treba zadnji vezni ko leba, vec ih je De Rosi odbio, vrlo moguce da se i oni interesuju za njega.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • A sta ako Hulku slome obe potkolenice?
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                  A sta ako Hulku slome obe potkolenice?
                  Pa to je nemoguce, zato sto je on Hulk...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • A sro ako se cityu povrijedi yay n 3-4 mjeseca

                    Yann ide u unnamed klub, to sigurno nije arsenL jer mi imamo ime zar ne
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • http://www1.skysports.com/football/news/11670/8016464/
                      Polako, ali sigurno se vraca...
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Sutra jebeni stoke. Evo ne mogu da docekam tekmu toliko sam se zazelio arsenala preko ljeta da je to nenormalno

                        Sutra okrsaj dva najvisocija igraca u pl, pere i glavonje krauca. Zanimljivo ce da bude.
                        Persie naglo se u mancesteru osjeca kao kod kuce i dade go strasan u debiu od prve minute, valjda ce i poglavica giroud da demonstrira silu huthu i shawcrossu siledjiji, jedino mi zao onog begovica morat cr novu mrezu da sasije

                        Ocekujem sutra girouda u sredini ljevo princa desno gervinja indijanca ili walcotta bogatuna. U obrani bi volio vidjeti le coqa na desnom beku radije nego onog tupana jenkinsona koji svojim trkovima naprijed zatvori i krilo i cm koji je na toj strani

                        Valjda ce napokon i taj jebeni stoke napunit nisu dugo
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Mannone; Jenkinson, Mertesacker, Vermaelen, Gibbs; Arteta, Diaby, Cazorla; Podolski, Gervinho, Giroud.

                          Martinez, Santos, Walcott, Oxlade-Chamberlain, Ramsey, Djourou, Coquelin

                          Nema Walcotta.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                            Mannone; Jenkinson, Mertesacker, Vermaelen, Gibbs; Arteta, Diaby, Cazorla; Podolski, Gervinho, Giroud.

                            Martinez, Santos, Walcott, Oxlade-Chamberlain, Ramsey, Djourou, Coquelin

                            Nema Walcotta.
                            Golman i desni bek me najvise zabrinjavaju. Sta je sa Chamakhom ?
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Znaci Podloski i Gervinho krila,bas me zanima kako ce ih rasporediti Wenger jer obojica preferiraju lijevu stranu,mislim da ce Gervinho da ispasta i ide desno...
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Uce on sigurno oko 60te minute
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X