Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo poslje jos jednog gledanja mogu donjet odluku sta se desava. Mnogo gresaka u pasovima i na desnoj strani posebno zbog jenkinsona. Ja bih stavio coquelana na tog desnog beka. Diaby i arteta dobro brane zadnju cetvorku. Obrana po prvi put put u 6-7 godina izgleda cvrsto i samouvijereno cak i bez sldva kljucna igraca, koscienlog i sagne koji najvise fali.

    Ocekujem wengera da do utorka rijesi jedan transfer i jos jedan do deadlina..
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • treba pod hitno nać zamjenu jenkinsonu, to je valjda svima jasno (osim wengeru, bojim se)
      koja je uopšte prirodna pozicija tom liku?
      plus je trebalo dovesti još jednog krštenog centarfora,i opet ništa novo nisam rekao što do sad nije napisano, al wenger je izgleda ostario i počeo da se gubi.

      Comment


      • Moze se slobodno reci da nam je cela desna strana bila isuvise ocajna na utakmici protiv Stoke-a. Jenkinson i Gervinho definitivno ne mogu dejstvovati po istoj strani. Da su kojim slucajem na tom mestu bili Sagna i Walcott/Ox verujem da bi bilo drugacije.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Makar da je Coquelin ili Yennaris na desnom beku, ja onog idiota ne mogu da gledam... Treba mu vremena kao da je parna masina da krene u fazu napada, a u odbrani deluje kao da je ispao iz svemira...
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Realno niko ne funkcionise sa jenkinsonom.. walcotta potpuno zatvori a sa gerwinhom je spor u picku materinu.. Opcenito wenger ima "ozbiljan interes" za onog m'bwiu iz monpeljea a posto je nicolini popizdio na sve igrace mogo bi i doci.. inace moze igrati oba beka, stopera i zadnjeg veznog...

            onda sam procitao po medijima da je odjeknulo da wenger sprema 15m za cabaya.. ne vjerujem ali to bi bilo strasno pojacanje.. pravi tip onog deep lying midfieldera.. ali treba nama m'vila, taj momak ima potencijal jebemu svi vide samo onaj glavonja od wengera ne vidi
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Wenger: 'Defensively we had no problem. In the air we dealt very well - they have six basketball players!'

              Comment


              • Ako ovakva obrana bude i protiv liverpoola onda ne vidim kako mogu da daju go sem da se u potpunosti otvore, ali to daje nama sansu da ih ubijemo i damo koji go napokon.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Ne deluje mi da ce M'Vila doci, sve nas vise povezuju sa Cabaye-om i Tiote-om.
                  Bendtner na izlaznim vratima, kao i Chamakh.
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                    Ne deluje mi da ce M'Vila doci, sve nas vise povezuju sa Cabaye-om i Tiote-om.
                    Bendtner na izlaznim vratima, kao i Chamakh.
                    Pretpostavljam da zato Chamakh nije bio ni na klupi juce. Ja nekako mislim da Tiote ima najvise sanse da nam dodje. I dalje tvrdim da nam pod hitno treba napadac, jedino ako Walcotta stavi kao najisturenijeg. Voleo bih da ga vidim u toj ulozi.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • igracemo ko prosle godine samo sa jednim napadachem cele sezone...

                      Comment


                      • Ja se samo pitam da li bilo koji od nasih napadaca planira da proradi...
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Ne znam sto ste zapeli za mvilu,nista posebno.Po meni treba do kraja prelaznogroka napravimo reorganizaciju,walcota uvalimo negde,slaazete se sa mnom on samo blista protiv timova kao so su noric,reding i td,dovedemo batice hesusa navasa koji je za tog engleza bog i batina,dovedemo ericsona iz ajaxa i na konju smo ponovu ni barca nam nije ravna;););););)

                          Comment


                          • napadaci ce proraditi... valjda... a, ako ne svirace sudija neki penal valjda i nama...

                            Comment


                            • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                              Ne deluje mi da ce M'Vila doci, sve nas vise povezuju sa Cabaye-om i Tiote-om.
                              Bendtner na izlaznim vratima, kao i Chamakh.
                              Ja vise verujem da od ove dvojice nece biti nista.Obojica imaju solidnu cenu na trzistu i imaju jake ugovore koji isticu tek 2016 i 2017 godine.
                              Samo se plasim da M'Vilu ne uzme Totenhem, a sada nakon prodaje Modrica sigurno je da ce panicno kupovati.

                              Ko ce biti rezervni napadac ako ova dvojica odu?Nije valjda Park...

                              Comment


                              • Ocekuje se dolazak jednog univerzalca u odbrani. Twitterasi govore da je izbor pao na dva imena, Angel Rangel iz Swanse-a, i Mapou Yanga-Mbiwa iz Montpeillera. Mbiwu je Wenger gledao uzivo u ovoj sezoni.
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X