Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobar tim na papiru, ali niko tu ne može da drži vodu na sredini terena. Emeri je u Parizu igrao 4-3-3, ali ovde nema tog trećeg koji će Ramziju i Miktarijanu nositi vodu.
    Napred i pozadi izgleda solidno na papiru ali sam ja mišljenja da to nije za top 4.

    Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
    Last edited by La Jugoslavia; 20-07-18, 21:36.
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • Originally posted by La Jugoslavia View Post
      Dobar tim na papiru, ali niko tu ne može da drži vodu na sredini terena. Emeri je u Parizu igrao 4-3-3, ali ovde nema tog trećeg koji će Ramziju i Miktarijanu nositi vodu.
      Napred i pozadi izgleda solidno na papiru ali sam ja mišljenja da to nije za top 4.

      Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
      Ima Toreira i Xhaka. Na svim pozicijama smo pokriveni po prvi put ulazimo spremni u sezonu. A najveće pojačanje je Emeri. A sto se tice dometa zna se kako razmislja navijac Arsenala samo tripleta
      Last edited by krele90; 21-07-18, 12:47.

      Comment


      • Au da Toreira, zato je i doveden da pokrije tu poziciju. Nema ga gore u ekipi pa sam zaboravio.

        Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

        Comment


        • Ozil se povukao iz repke

          Comment


          • Mesut zavrsio sa repkom.

            Last edited by bici; 22-07-18, 20:53.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • http://www.mozzartsport.com/fudbal/v...avijaca/301425

              Comment


              • Iwobi bi mogao prodzuti ugovor,valjda ce pod novim sefom pokazati malo truda i talenta jbm.li ga

                sigpic

                Comment


                • Sve jace su glasine da da Gazidis odlazi u Milan, a stidljivo se pominje da hoce i Wengera u Milanu.

                  Nista mi tu nije jasno...
                  sigpic

                  #WengerOut

                  “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                  Come on you Gunners!

                  Comment


                  • sigpic

                    Comment


                    • Spominje se Nzonzi, ali necete klauzulu da isplatite.

                      Arsenal are still interested in signing Sevilla midfielder Steven Nzonzi but are unwilling to meet the £35m release clause.

                      Comment


                      • Kad bi postojala ikakva mogućnost da se uzme O. Dembele makar na pozajmicu, to bi bila prava bomba i pojačanje neophodno za napad na titulu, i stvarno mislim to. Ovako je neki top4 realnost.
                        Last edited by krele90; 25-07-18, 10:04.

                        Comment


                        • Realnost je borba za top4

                          Comment


                          • Ospina
                            Belerin-Mustafi-Kosjelni-Monreal
                            Toreira-Nzonzi-Ramzi
                            Ozil-Lakazet-Obamejamg

                            Na papiru to deluje solidno, ali je veliko pitanje na šta će to ličiti u praksi. Najveći problem je što nema navike da se pobeđuje, a to se ekstremno teško stvara i gradi.
                            Teško do top 4, konkurencija je brutalna u Premijer ligi.

                            Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • Gelson Martins završio u Atletiku. Očekujem barem jos neko pojacanje do kraja upravo na toj krilnoj poziciji. Realno tu smo najtanji. Prodali smo OX-a koji nije ni hteo da igra krilo, Wallcota i Alexisa. A zamenu nismo doveli. Krila nam igraju Ivobi, Miki, Velbek i slicni igraci. Ove sezone verovatno Lopez ostaje ako se ne dovede neko krilo. Auba vrlo verovatno krece sa levog krila a Ozil sa desnog, sto znaci da ce Laca u sredini. Barem meni tako izgleda. A mozda cemo i bez krila s obzirom da ih ni nemamo. Gusto i jako u sredini. A napred dva spica iza njih Ozil. U tom slučaju nam treba Nzonzi kao podrška u sredini. Vidim da cemo jos dovedti to je jedno pojačanje u zavisnosti sta prodamo

                              @La Jugoslavia
                              Kakav Ospina na golu? On je faktički treći golman [emoji23] a Koss je povređen...
                              Last edited by krele90; 25-07-18, 11:17.

                              Comment


                              • Ako dođe Nzonzi, imate vrlo solidnu ekipicu. Dobiće se potrebna stabilnost i balans na sredini, koja je falila nekoliko sezona.

                                Toreira/Dzaka-Nzonzi-Remzi je balansirana sredina. Imaš Nzonzija koji će da štiti odbranu, a ima i solidan pas. Nisam mnogo pratio Toreriru, pa ne znam kakav je tip igrača, ali Dzaka koji ima manje defanzivne zadatke može da bude dobar za link up. A Remzi će da bude motor, neka 8 koja se ubacuje iz drugog plana u šesnaest. To uopšte ne zvuči loše.

                                Uklopiće to fino Emeri. Očekujem neki novi Arsenal.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X