Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nesto mi se ne svidja ideja Gomesa u Arsenal, ali dobro za ove nase mogucnosti nije lose...samo da se zavrsi ovaj mali iz Urugvaja

    Comment


    • Najnovije informacije kazu da se JW seli u komšiluk i to cekicare, sto se mene tiče to mu je mnogo bolji izbor nego Turska. Ako vec ima nameru da se dokaže engleskoj javnosti treba da ostane u PL a sa druge strane nedavno je dobio novo dete tako da selidba stvarno nema smisla.

      Comment


      • Originally posted by krele90 View Post
        Najnovije informacije kazu da se JW seli u komšiluk i to cekicare, sto se mene tiče to mu je mnogo bolji izbor nego Turska. Ako vec ima nameru da se dokaže engleskoj javnosti treba da ostane u PL a sa druge strane nedavno je dobio novo dete tako da selidba stvarno nema smisla.
        Pametna odluka, mada i ocekivana...
        Mislim da za promjenu mozemo biti bas jaki na startu lige...Obamejang, Miki i Lakazet od pocetka priprema...plus Rambo

        Comment


        • Sto je najbitnije odbrana će biti u punom sastavu, i svi transferi su obavljeni na vreme. Bice malo frke na sredini terena, jer Xhaka i Torreira neverujem da ce biti u protokolu za prvu tekmu protiv Sitija.

          Comment


          • Last edited by Adams; 06-07-18, 17:54.

            Comment


            • Last edited by Dejan78; 06-07-18, 19:12.
              sigpic

              #WengerOut

              “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

              Come on you Gunners!

              Comment


              • Kada bi jos Nzonzija doveli uz Toreiru, to bi bio vrhunski prelazni rok.

                Comment


                • sigpic

                  #WengerOut

                  “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                  Come on you Gunners!

                  Comment


                  • Originally posted by Dejan78 View Post
                    Gde nadjose ovog Tarzana

                    Nzonzaru hocu ja

                    Comment


                    • Originally posted by Princoni. View Post
                      Gde nadjose ovog Tarzana

                      Nzonzaru hocu ja
                      Ahahahahahahaha - slicnost sa Lordom Grejstokom je zaista ocigledna
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Koliko ovo čudno izgleda

                        Comment


                        • sigpic

                          #WengerOut

                          “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                          Come on you Gunners!

                          Comment


                          • Taj tarzan ako bude u rangu Koselnog kojeg smo isto doveli iz Lorijena davnih dana za totalnu sicu, bice pun pogodak. To ce biti 5 pojačanje a jos mesec dana do prve zvanične tekme [emoji4]

                            Comment


                            • Torreira je novi broj 11

                              https://arsenaldirect.arsenal.com/sh...RREIRA_2018-19






                              Last edited by Dejan78; 10-07-18, 15:14.
                              sigpic

                              #WengerOut

                              “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                              Come on you Gunners!

                              Comment


                              • Beli Kante dobrodošao!

                                Comment

                                Working...
                                X