Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Težak posao očekuje naslednika Arsena Vengera da pokrene klub sa "mrtve tačke" i uđe u ravnopravnu bitku za trofeje.
    Po nagoveštajima sa Ostrva čelnici Arsenala izdvojiće za letnji pazar 50 miliona funti, složićete se malo za današnji trend pa se postavlja pitanje koliko će novi menadžer moći učiniti ne bi li ekipa mogla u sazvežđe najboljih.
    Čak je jasno da ni novoizabrani kouč neće učestvovati u selekciji novih akvizicija, već se taj posao prepušta sportskom direktoru Svenu Minsetu (ili kako se već preziva) koji je isti posao obavljao u Borusiji iz Dortmunda.

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Ako bude Arteta, to je to, pozdrav od mene zauvek. Završavam i ja sa Vengerom priču sa Arsenalom.

      Comment


      • Vi ste mi bas pravi navijaci. Covek jos nije ni seo na klupu vec je pocela propaganda Arteta out.
        Ja sam za Artetu, mislim da ima potencijal za odlicnog trenera, radio je 2 god sa Pepom. Jeste ovo mozda preveliki zalogaj za njega ali tako je Pep poceo odma u Barsi ili Zidan u Realu. Treba im pruziti sansu.

        Mene zanima kolike su sanse da Arsenal pokupi Ryan Sessegnon-a jer bas nam je potrebno levo krilo i mogao bi da dobije prilican broj utakmica.
        Last edited by krele90; 16-05-18, 10:40.

        Comment


        • Originally posted by krele90 View Post
          Vi ste mi bas pravi navijaci. Covek jos nije ni seo na klupu vec je pocela propaganda Arteta out.
          Ja sam za Artetu, mislim da ima potencijal za odlicnog trenera, radio je 2 god sa Pepom. Jeste ovo mozda preveliki zalogaj za njega ali tako je Pep poceo odma u Barsi ili Zidan u Realu. Treba im pruziti sansu.

          Mene zanima kolike su sanse da Arsenal pokupi Ryan Sessegnon-a jer bas nam je potrebno levo krilo i mogao bi da dobije prilican broj utakmica.
          Pa nisu bas tako poceli Pep i Zidan. Pep je prethodno vodio Barsu B, a Zidan Real B. Treba podrzati onoga ko dodje, ko god to bio. Arteta je bio kapiten, znaci ima liderske sklonosti. Uz to je poput Pepa pasionirani fanatik fudbala, a sa njim je i radio dve godine. Ne vidim razloga da se ne pokusa sa njim. On se i ovako nece mnogo pitati oko transfera, tu glavnu rec vodi onaj lik iz Dortmunda sto je dosao. Za sada nas najvise povezuju sa Lenom, Sokratisem i Serijem. To bi bila opasna pojacanja.

          Comment


          • Slazem se za pojačanja, osim sa Sokratisa treba nam tu neko daleko jaci od njega, jer tu smo najtanji. Mislim da cemo do kraja meseca znati ko je trener, nema smisla da se odugovlaci.

            Comment


            • Originally posted by Princoni. View Post
              Pa nisu bas tako poceli Pep i Zidan. Pep je prethodno vodio Barsu B, a Zidan Real B. Treba podrzati onoga ko dodje, ko god to bio. Arteta je bio kapiten, znaci ima liderske sklonosti. Uz to je poput Pepa pasionirani fanatik fudbala, a sa njim je i radio dve godine. Ne vidim razloga da se ne pokusa sa njim. On se i ovako nece mnogo pitati oko transfera, tu glavnu rec vodi onaj lik iz Dortmunda sto je dosao. Za sada nas najvise povezuju sa Lenom, Sokratisem i Serijem. To bi bila opasna pojacanja.
              Pusti Real i Barsu,B to su timovi pre svega da se neki klinci koji su potencijal razigraju,bez imperativa pobede,jer i ne mogu u visi rang po pravilima...al sam svakako protiv toga da se ne podrzi,mozda bude dobar mozda los al mu ne treba suditi pre nego da je seo na klupu.e sad samo da nije povukao puno na Pepa...Alegri,koliko sam procitao trazio da se on pita,za pojacanje i 200miliona za njih da bi se borio za titulu...Sokratis,mislim da je zapelo oko kesa,Seri i ja sam procitao da je opcija,za Lena nisam..al ko za sve svasta se pise videce se na kraju prelzanog sve....Sesenjo gde kod ode bio bi vrhunski al i cifra tesko da bi bila mala,ne znam ukom ce pravcu ici AFC sto se para i transfera tice

              Comment


              • Ja mislim da posle Vengera moze samo bolje da bude, pa i sa Artetom na celu.
                Nerealno je ipak ocekivati neke velike ciljeve, pogotovo sto su konkurenti razradili masine i nastavljaju sa velikim ulaganjima, ali svakako je Arsenalu potreban jedan reset.

                Comment


                • Originally posted by krele90 View Post
                  Slazem se za pojačanja, osim sa Sokratisa treba nam tu neko daleko jaci od njega, jer tu smo najtanji. Mislim da cemo do kraja meseca znati ko je trener, nema smisla da se odugovlaci.
                  Pa on bi trebao da pokriva pozicije desnog beka i stopera. Po meni je on odlican izbor za rotaciju.
                  Originally posted by 61563 View Post
                  Pusti Real i Barsu,B to su timovi pre svega da se neki klinci koji su potencijal razigraju,bez imperativa pobede,jer i ne mogu u visi rang po pravilima...al sam svakako protiv toga da se ne podrzi,mozda bude dobar mozda los al mu ne treba suditi pre nego da je seo na klupu.e sad samo da nije povukao puno na Pepa...Alegri,koliko sam procitao trazio da se on pita,za pojacanje i 200miliona za njih da bi se borio za titulu...Sokratis,mislim da je zapelo oko kesa,Seri i ja sam procitao da je opcija,za Lena nisam..al ko za sve svasta se pise videce se na kraju prelzanog sve....Sesenjo gde kod ode bio bi vrhunski al i cifra tesko da bi bila mala,ne znam ukom ce pravcu ici AFC sto se para i transfera tice
                  Znam da ne mogu u prvu ligu ti B timovi, ali opet nisu bez ikakvog iskustva preuzeli Real i Barsu. Meni je od starta bilo jasno da od Alegrija nema nista. Jeste da ima losije odnose sa nekim igracima Juventusa, ali ne vidim razlog da sam ide iz najjaceg tima iz svoje zemlje sa kojim ima unapred titule u dzepu.

                  Tog Sesenjona nisam pratio, ali bi bio zanimljiva investicija. Mada bih ja najradije da se proba sa Marsijalom. A moze i Depaj koji opasno igra u Lionu. Samo sto ne verujem da ce se dovoditi bilo kakvo levo krilo jer moraju da igraju i Auba i Laka.

                  Comment


                  • Grehota je da se neko od njih 2 gura na krilo. Ako vec mora neko nazad onda bi ja stavio Lacu, posto mi je Auba nekako uboitiji napred, sjajno se snalazi u kaznenom. I jedan i drugi su pokazali da mogu mnogo i treba ih upariti nekako.
                    Ne bi to bio problem da nemamo Ozila, sa njim u timu se ne moze igrati sa dva spica jer bi duvalo na sredini.
                    Treba reci da je Xhaka imao solidnu sezonu, pogotovo drugi deo sezone. Nema vise nepromisljenih startova i crvenih kartona. Na početku je imao kikseve ali kasnije se itekako popravio. 7 asistencija za zadnjeg veznog uopšte nije lose, jos malo da poradi na toj sigurnosti, ako dodje Arteta to ce jos bolje izgledati. Ramzi takodje odlican i po meni igrac sezone. Sad jos dodati tog nekog DM koji ce biti osigurac pravi zadnji vezni. Seri mi je vise kao kreativac i organizator, treba nam neka masina sa fizikalijama tipa Viera, Gilberto Silva
                    Ndidi iz Lestera bi bio moj prvi izbor decko je masina bice bolji od Kantea.
                    Last edited by krele90; 16-05-18, 13:11.

                    Comment


                    • Niti Vijera, niti Alegri, Tuhel, najverovatnije ni Arteta... Ime trenera Lajpciga Ralfa Hasenhitla isplivalo kao prvi pik za preuzimanje štafetne palice od Vengera.
                      Najviše što iskusnog Germana povezuje sa klubom iz Londona jeste, pre svega što je slobodan, godinu dana pre roka završio uspešnu misiju u timu Red Bul Lajpciga i što gaji sličan fudbal kakav Tobdžije preferiraju - ofanzivan i atraktivan.
                      Kad se već znalo da legendarni Francuz napušta Emirejts morala se imati neka osnova za njegovog naslednika. Sve ovo mi deluje pomalo neodgovorno, bez plana i vizije.
                      Ime Arsenala, navijači i tradicija kluba zaslužuje vrhunsko ime da ih vodi u nove bitke/pobede.

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Laskava titula igraca sezone i gola sezone potpuno zasluzeno odlazi mom miljeniku Aron Remziju.

                        Comment


                        • Ornstejn kaze novi menadzer sledece nedelje, najvjerovatnije Arteta ali nije ni Alegri van price. ALi isto kaze novi menadzer da bi imao veliki budzet mora da proda neke igrace, pitanje je koje jer ne vidim za koje se to mogu uzeti neke velike pare sem za Remzija.
                          sigpic

                          Comment


                          • Max ostaje u Juventusu 100%
                            Originally posted by Vladan View Post
                            Ornstejn kaze novi menadzer sledece nedelje, najvjerovatnije Arteta ali nije ni Alegri van price. ALi isto kaze novi menadzer da bi imao veliki budzet mora da proda neke igrace, pitanje je koje jer ne vidim za koje se to mogu uzeti neke velike pare sem za Remzija.
                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • London bruji da će Arteta definitivno biti novi trener Tobdžija.
                              Venger je ordinirao za Patrika Vieru ali je na kraju pobedila Gazidisova struja.
                              Postoje indicije da će Artetin sunarodnik Ćabi Alonso biti njegov pomoćnik.

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Ornstejn kaze novi menadzer sledece nedelje, najvjerovatnije Arteta ali nije ni Alegri van price. ALi isto kaze novi menadzer da bi imao veliki budzet mora da proda neke igrace, pitanje je koje jer ne vidim za koje se to mogu uzeti neke velike pare sem za Remzija.
                                Ostaje Max u Juve. Nema tu nikakve dileme.

                                Comment

                                Working...
                                X