Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cekam Juniora da se usaglasi sa svojim izvorima pa da izdaju javno saopstenje oko toga
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Nema nista za Arsenal, barem ne jos od one navodno odbijene ponude od 40m funti.

      Evo United doveo oca u veznom redu, sad se mora pojacati i Arsenal. Dva igraca i spremni smo.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Atheltic Bilbao remain keen on Nacho Monreal and will look to sign the Spaniard if Arsenal bring in a new left-back, reports Marca.

        Monreal has been on Athletic’s agenda for several months and the Basque club want to sign him up on a three-year deal.

        However, their hopes of bringing the defender back to Spain rest on whether or Arsenal manage to land a new left-back themselves.

        According to Marca, Arsenal boss Arsene Wenger wants to bring in Napoli’s Faouzi Ghoulam.
        Što bi narod rekao pišanje uz vetar , po meni nema potrebe za ovim i mislim da od toga ništa nema



        Čudi me da niko nije okačio , Čehov prvi trening

        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Monreal se protekle sezone bas iskazao. Brutalno je igrao, puno mu pomogla ona epizoda na CB da postane defanzivno stabilniji. Ostaje on skoro sigurno.

          Sto se tice ostalih vijesti, cijena za Campbella je 12m funti, pa ko hoce nek izvoli, momak je potpisao novi ugovor prije nego sto je otisao na pozajmicu u Villareal. Nadam se da ce Flamoni biti deportovan iz kluba, a ostalo vlada potpuna tisina, nista se ne zna.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Last edited by Lion; 11-07-15, 21:43.

            Comment


            • Ima jedno pola godine vec seremo ti i ja o tripletama i evo ga prvi znak
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Haha, kakav ludak. Nisam ga dovoljno gledao, ali vama verujem .

                  Šta sve pišu za Benzemu, postajem mator za ove prelazne rokove, odoše živci u.......

                  Comment


                  • Jesmo li pisali do sad o Muziju Ozcanu?

                    Comment


                    • ^
                      Jesmo ovde, što?
                      sigpic

                      #WengerOut

                      “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                      Come on you Gunners!

                      Comment


                      • https://www.periscope.tv/w/aHGBRzU1M...Ea0NHe20AJ3Q==
                        Zbog ovoga..

                        Comment


                        • Originally posted by Dimitrije View Post
                          Šta ti je to , neće uopšte da mi otvori
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Samo klikni ''play'' i pustice ti njegov intervju u restoranu nekom. Kaze da Arsenal sigurno dovodi nekog igraca za velike pare, nece da kaze kada, ali da je dogovor blizu. On smatra da je igrac fantastican, ali da se navijaci nece sloziti s tim..

                            Comment


                            • Originally posted by Dimitrije View Post
                              Samo klikni ''play'' i pustice ti njegov intervju u restoranu nekom. Kaze da Arsenal sigurno dovodi nekog igraca za velike pare, nece da kaze kada, ali da je dogovor blizu. On smatra da je igrac fantastican, ali da se navijaci nece sloziti s tim..
                              Juce je prvi najavio Sterlinga...a i neki dan je rekao United dovodi ekstra igraca i doveo ga je

                              Sad je na redu Arsenal
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Neće da odreaguje na play uopšte net mi izgleda u autu danas
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X