Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Previše neozbiljno po meni. Dati takvu odgovornost čoveku koji ima 0 dana kao trener...nisam pametan.

    Preveliki rizik, kad se vidi šta je na kocki. Potreban je neko da vrati Arsenal u vrh.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Baš ogroman rizik, očekivao bi posle Junajtedovog izbora Mojesa da će Arsenal opreznije birati. Mada može ispasti i pun pogodak.

      Mišljenja sam da bi Dijego Simeone legao Arsenalu bolje nego iko, ali niti je njega lako dovesti niti ga izgleda razmatraju. Zategao bi odbranu, doveo nazad potrebna pojačanja i Arsenal bi lagano bio konkurent za titulu, siguran sam. Ali previše je to drugačiji stil fudbala u odnosu na ono što su navikli, zato je realnost Enrike ili Arteta.

      Comment


      • Pa i nije neki rizik. Arsenal je i ovako sesti na tabeli, tesko da od toga moze biti gore. Drugacija je bila situacija sa Fergusonom, on je otisao kao sampion i postavio prethodno najvise standarde.

        Comment


        • Pa dobro ali valjda žele da se izvuku iz tog blata i vrate u vrh.

          Comment


          • Najblizi navodno Enrike, sto po meni nije ni dobro ni lose, ali ipak sam za to da se dovede Lev ili Alegri ako je ikako moguce.

            Comment


            • sigpic

              Comment


              • Kako je odigrao mladjani Mavropanos?
                (Odgledao sam samo highlight-se)
                Xhaka mogu slobodno reci veoma popravio svoje igre pogotovo u drugom delu sezone, sipa asistencije, nema vise nepotrebne nediscipline i glupih izleta (nepotrebni crvenih i zutih) igrac koji moze jos da dobrano da napreduje, uspeo je sa 25 da bude kapiten i u svom proslom klubi i repki a evo juce u Arsenalu.
                Miki se brzo vratio lepim golom i nekim bravurama poput ove
                Last edited by krele90; 30-04-18, 08:00.

                Comment


                • Najveca glupost je bila prodaja Zirua zimus. Jedino takav tip napadaca moze da razgrne timove poput atletika. Nidje veze dovdjenje Obamejanga koji nema pravo nastupa u LE i pustanje Zirua. Taj transfer su nekako trebali da odloze za leto. Maneken je najbolji plan B na svetu.

                  Comment


                  • Jos jedna razocaravajuca sezona je zavrsena, a ni naredna ne obecava nista bolje

                    Comment


                    • ....

                      sigpic

                      Comment


                      • Od cega li odmara Ozila?
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Možda je opet bolestan.

                          Ne video bolesnijeg čoveka od tog Ozila.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Gazi sirotinju!!

                            Comment




                            • Last edited by Lion; 06-05-18, 20:26.

                              Comment


                              • Trebao je da ode ranije, ali svakako zaslužuje sve pohvale. PL sigurno neće biti ista bez njega.

                                Biće čudno gledati Arsenal bez čikice na klupi koji se igra sa jaknom. Iako je prošao svoj zenit, neki je osećaj kao da deo DNK-a Arsenala nestaje sa Vengericom.

                                Bilo je lepo gledati te u PL-u Arsene.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X