Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slažem se da takvih primera ima more, samo nisam znao niti nigde pročitao da se Arsenica interesovao za Ronalda.

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Zato sto Juventus obozava da dovodi takve neke igrace.
      Kada su mogli Kediru Samija, evo sada Emrea Cana, pa se ozbiljno prica i o Darmijanu, Di Silja su doveli prosli prelazni rok.... Uzimajuci sve to u obzir ne bi me cudilo da zagrizu za Ramzija.
      Ramzika bi pokidao u Juveu. Odlucan bi to bio trio na sredini sa Dzanom i Pjanicem. Velika steta za njega sto mu Venger nije nasao adekvatnu rolu u timu gde bi ispoljio sav svoj kvalitet.

      Santi se vraca u Spaniju .

      Comment


      • Odmah bih potpisao Remziku. Ne bih razmišljao sekunde.

        Kako bi se on uklopio u Kloppov sistem, nestvarno.

        Fali njemu trener koji će mu dati svrhu i rolu.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Originally posted by Princoni. View Post
          Ramzika bi pokidao u Juveu. Odlucan bi to bio trio na sredini sa Dzanom i Pjanicem. Velika steta za njega sto mu Venger nije nasao adekvatnu rolu u timu gde bi ispoljio sav svoj kvalitet.

          Santi se vraca u Spaniju .
          Santi se vraca - video sam to danas. Jbg.
          A neka vama Remzike, neka.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Bio bi dobar Remzika, nebi imao nista protiv njegovog dolaska. Ali valjda nisu ludi u Arsenalu da prodaju jedinog kvalitetnog (centralnog) veznjaka, barem jedini koji pokazuje kvalitet.

            Comment


            • Nije Arteta baš toliko siguran za klupu Arsenala kako se naširoko priča. Isplivalo ime Unai Emerija kao ozbiljnog kandidata za Vengerovog naslednika.
              Bivši igrač Arteta prihvatio sve osobne uslove ali dao ultimatum upravi da ima potpunu autonomiju u transfer politici kluba.
              Iz sličnog razloga nije došlo do dogovora sa Luis Enrikeom.


              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                Nije Arteta baš toliko siguran za klupu Arsenala kako se naširoko priča. Isplivalo ime Unai Emerija kao ozbiljnog kandidata za Vengerovog naslednika.
                Bivši igrač Arteta prihvatio sve osobne uslove ali dao ultimatum upravi da ima potpunu autonomiju u transfer politici kluba.
                Iz sličnog razloga nije došlo do dogovora sa Luis Enrikeom.


                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                Imal neki post da je dosao iz tvog mozga, a ne samo kopiras tudje misli?

                Arteta je trener, sve ostalo je lupetanje.

                Enrike ce vjerovatno u Celzi.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • A kako ti možeš tvrditi da je Arteta u Arsenalu? Jer se čuješ sa Gazidisem pa ti on potvrdio? Ako je tako, onda sorry, ne ljuti se.
                  Jbt imaš veze i sa Romanom pa znaš za Enrikea. Čini mi se da si i ti preneo tuđe misli.

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Nista se ti ne brini s kim se ja cujem, ja bar svoje recenice konstruisem sam.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Auuuu izvini Kafka što sam preneo natpis iz britanskih i srpskih medija.
                      Nemoj me streljati vrsni Tobdžijo.


                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Nemam nista protiv angazovanja Artete, jer realno ispod 6-og mesta ne mozemo kako god da se okrene. A i ovo je najlosija sezona otkad pratim Arsenal, za pocetak da se dovede u red odbrana i da neki smisao igri da to lici na nesto, ovako se nije znalo ko gde udara.
                        Remzi komotno zasluzuje da bude kapiten. Po meni bi se on najbolje snalazio iza napadaca na mestu gde igra Ozil.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • #GazidisOUT
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Emery?

                            Comment


                            • sigpic

                              #WengerOut

                              “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                              Come on you Gunners!

                              Comment


                              • Neka vam je Bog na pomoci.

                                Comment

                                Working...
                                X