Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Topdzija View Post
    Nabavite mi stream !
    Biraj

    http://livetv.ru/rs/eventinfo/109209_arsenal_newcastle/
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Ja uvek idem na www.atdhe.tv

      Comment


      • Od koga cemo da krenemo ?
        Odbrana je odigrala savrseno, Koscielny i Vermelen su fantasticni i stvarno dobro funkcionisu. Sagna i Gibbs takodje odlicni(s tim sto je Sagna imao vise posla, posto se napadalo po desnoj strani). Song je po meni danas bio najlosiji(napisao sam vec da imam osecaj da vidi samo v.Persija, ali dobro). Rosicky opet sjajan, doktor. Arteta standardno dobar, Oxlade dobijao malo lopti. Ramsey i Gervinho ok(iako se Gervinho malo video), Robin sjajan kao i uvek.
        I za kraj za mene man of the match Theo Walcott ! Fantasticno je odigrao danas. Trcao, borio se, asistirao !

        3. mesto je sve blize !
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Dovoljno je samo reci, doktorska igra! Da nismo dobili, to bi zlocin bio.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Konacno sam dosao sebi ja ne verujem kakve mi utakmice igramo sa njima ovo skidam koliko veceras i rezem na disk.Ljudi su igrali klasicnu bunkericu i videlo se iz aviona da su dosli po bod prakticno smo igrali viktoriju desna strana ubila u pojam ali ubila zajedno sa doktorom Rosickim ! Jedan bod od pilica a bili smo na -10 pre neku nedelju sta reci koju posluku porati
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Bas je otoplilo ovo prolece,ovde -6,u Engleskoj -1....Samo nek se tako nastavi,docice i tropske vrucine
              СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

              Comment


              • Originally posted by Gangrena View Post
                Konacno sam dosao sebi ja ne verujem kakve mi utakmice igramo sa njima ovo skidam koliko veceras i rezem na disk.Ljudi su igrali klasicnu bunkericu i videlo se iz aviona da su dosli po bod prakticno smo igrali viktoriju desna strana ubila u pojam ali ubila zajedno sa doktorom Rosickim ! Jedan bod od pilica a bili smo na -10 pre neku nedelju sta reci koju posluku porati
                ti pod hitno da delite taj sugavi steam

                Comment




                • Persijeva faca
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • dosta se ovaj golman kezio

                    Comment




                    • To je to.

                      Comment




                      • Evo i gola hvala Swedji za snimak
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Pogotkom odličnog defanzivca u četvrtom minutu nadoknade Arsenal ušao u istoriju kao prvi tim koji je uspeo da napravi preokret na četiri uzastopne utakmice u Premijer ligi – 2:1..
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Originally posted by Mags Serbia View Post
                            Oficijalno, za mene je Arsenal najsmrdljiviji tim u istoriji Engleskog fudbala, baš kao i njihov kapiten, govno od čoveka Robin Van Persie. Neću da kunem, ali...
                            Ju al nas blate Bitno je da je Krul svetac samo mu oreol i krila fale i pravi andjeo
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Krul-a nisam spominjao, daleko od toga da je svetac. Problem je u tome što su njih dvojica reprezentativne kolege i što se Van Persie onako ponašao. Ako je sudija Howard Webb dozvolio Krul-u da odugovlači sa ubacivanjem lopte u igru, šta se tu Van Persie meša? Uostalom, Webb je to Krul-ovo odugovlačenje kompenzovao sa misterioznih pet minuta sudijske nadoknade umesto sa realnih tri. Baš u petom minutu Arsenal i postiže gol.

                              Međutim, nije sporan Arsenal-ov gol u nadoknadi vremena već ponašanje Van Persie-a, koji je ujedno i kapiten. On treba da bude primer ostalim igračima, zar ne? Slažete li se da je Laurent Koscielny trebao da dobije drugi žuti karton u 91. minutu utakmice? Webb mu je kroz prste progledao.

                              Realno, Arsenal je imao više od igre, bolje prilike za gol, konstantno je napadao, posebno u drugom poluvremenu, ali, možda je, ponavljam možda je remi bio realan ishod ovog meča.

                              No, nije to sada toliko ni bitno, znam samo da me ovaj poraz jako, jako boli. Jbg-a.
                              "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                              Comment


                              • Iskreno krivi su i jedan i drugi Krul sto odugovlaci napad ,Persi sto se primio a to da smo najsmrdljiviji tim u istoriji Engleskog fudbala zbog toga sto je nadoknadio 5 umesto 3 minuta jbg sad.
                                Sto se Koscelnog tice mozda je i trebao da dobije drugi zuti a sta bi sa onim djonom Djemba Be u prvom poluvremenu zbog onoga se u Spaniji dobija crveni , to naravno nisi video
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X