Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A sta ako je istina ono sranje za stadion da mora da se otplacuje ,koga da udomimo da bi isplatili taj dug , Bendtnera ?
    Ne znam meni ovo nesto smrdi i to sam rekao na pocetku da je neka druga pozicija i ajde al ovako sam malo zabrinut ....
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Originally posted by Gangrena View Post
      A sta ako je istina ono sranje za stadion da mora da se otplacuje ,koga da udomimo da bi isplatili taj dug , Bendtnera ?
      Ne znam meni ovo nesto smrdi i to sam rekao na pocetku da je neka druga pozicija i ajde al ovako sam malo zabrinut ....
      To je i meni cudno. Mozda je Podolski doveden da bude zamena u slucaju eventualnog odlaska V.Persija(ovo sam napisao jos ranije).
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Ma jok, ne ide Persi nigde 100 posto,sta vam je.

        Comment


        • Postoje 2 opcije.
          Prva je da je Wenger doveo Podolskog da nam "zamaze oci", a druga je da ce stvarno malo odresiti kesu i ozbiljno se baciti u borbu za titule.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Originally posted by Topdzija View Post
            Postoje 2 opcije.
            Prva je da je Wenger doveo Podolskog da nam "zamaze oci", a druga je da ce stvarno malo odresiti kesu i ozbiljno se baciti u borbu za titule.
            Upravo tako , sve se plasim da je prva u pitanju zato nisam odusevljen ovim transferom .
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Ja bih pre reko da ovo znaci odlazak Volkota.
              Podolski moze da igra i krilnog napadaca sto igra u nemackoj reprezentaciji, a i naravno spica.Tu bi bio stavljen samo kada bi van Persi bio povredjen ili ako bude pauzirao zbog suspenzije.Previse ce to biti sumnjivo ako i Hojlet dodje.
              Gde biste vi stavili Hazarda da igra?

              Comment


              • Originally posted by Maric91 View Post
                Ja bih pre reko da ovo znaci odlazak Volkota.
                Podolski moze da igra i krilnog napadaca sto igra u nemackoj reprezentaciji, a i naravno spica.Tu bi bio stavljen samo kada bi van Persi bio povredjen ili ako bude pauzirao zbog suspenzije.Previse ce to biti sumnjivo ako i Hojlet dodje.
                Gde biste vi stavili Hazarda da igra?
                Plata od 100k je prevelika za jednog backup igraca.
                Hazarda AMC ili AML
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Originally posted by Gangrena View Post
                  A sta ako je istina ono sranje za stadion da mora da se otplacuje ,koga da udomimo da bi isplatili taj dug , Bendtnera ?
                  Ne znam meni ovo nesto smrdi i to sam rekao na pocetku da je neka druga pozicija i ajde al ovako sam malo zabrinut ....
                  Gluposti...Stadion ce se najbolje otplatiti dobrim igrama. Arsenal kao sto i sam znas ima jedne od najskupljih sezonskih karata...Titula bi im donela ogromne prihode...Nema mazanja ociju...Verujem da Arsene zaista hoce da pojaca tim...Poldi ce igrati prvu po mom misljenju, levo krilo verovatno...Moze levo ili desno, nije bitno, a ako Hazard dodje on ide na ofanzivnog veznog. Song i Jack u vezi i da se ozbiljno bore za titulu..

                  Mada, sta bi dao da Arsene pljune pare za Hummels-a...Auu...

                  EDIT: Gangrena brate, ne mislim da ti pises gluposti, nego to za otplatu stadiona mi je glupost..Da ne pomisli neko da tebi kazem da pises gluposti...
                  Last edited by D-Wade; 08-03-12, 22:49.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Gangrena, kada vidim zvanicno 100000 onda cu verovati.
                    A i ako van Persi predje u Siti, ova liga ce mi se skroz zgaditi.Samo sto nisam digao ruke.
                    Vejd, ja sam imao malo drugaciju misao, Hazard da bude na poziciji ofanzvnog veznog, a Podolski naravno levo krilo.Mada ako je ta plata od 100000 istinita, onda ne verujem da ce hazard preci zato sto sam siguran da ce traziti vecu platu.Dobro je za Podolskog da moze da igra na vise pozicija, ako bude zdrav moci ce puno da zakrpi rupa, a mislim da takav igrac najvise treba Arsenalu.

                    Comment


                    • Zar stvarno neko misli da ce toliku platu imati Poldi? Nemoj da se zezamo, imace oko 60-70 000, nema teorije da ce imati vise..On sad ima u Kelnu mozda 45-50 000 mada sumnjam da ima i toliko, nema Keln para da placa toliko jednog igraca, tako da nema teorije da mu Arsenal plati duplo...

                      Slazem se Maricu, Poldi levo, Ox desno i sada ko ce biti ofanzivni, to je jos pitanje..
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Originally posted by D-Wade View Post
                        Gluposti...Stadion ce se najbolje otplatiti dobrim igrama. Arsenal kao sto i sam znas ima jedne od najskupljih sezonskih karata...Titula bi im donela ogromne prihode...Nema mazanja ociju...Verujem da Arsene zaista hoce da pojaca tim...Poldi ce igrati prvu po mom misljenju, levo krilo verovatno...Moze levo ili desno, nije bitno, a ako Hazard dodje on ide na ofanzivnog veznog. Song i Jack u vezi i da se ozbiljno bore za titulu..

                        Mada, sta bi dao da Arsene pljune pare za Hummels-a...Auu...

                        EDIT: Gangrena brate, ne mislim da ti pises gluposti, nego to za otplatu stadiona mi je glupost..Da ne pomisli neko da tebi kazem da pises gluposti...
                        Ja se apsolutno slazem sa tobom al i sam znas sta radimo poslednjih nekoliko godina , naravno da bi voleo da i ove godine ne bude tako ali cisto sumljam -.-
                        Tojest svake godine se nadam "bice drugacije" i na kraju popusim batinu ...
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Arsenal rule out RVP exit
                          Wenger looking to retain striker regardless of extension talks

                          Arsene Wenger has ruled out the possibility of Arsenal selling Robin van Persie, even if their star striker does not extend his contract. The Holland international's deal is due to expire in the summer of 2013, leading to fears the club will look to broker a big-money transfer for his services at the end of the season.Manchester City, who have raided the club for the likes of Emmanuel Adebayor, Kolo Toure and Samir Nasri in the past, have been linked, along with Barcelona, with a move for the 28-year-old.Wenger now insists Arsenal will not be selling anyone to Roberto Mancini's men this summer, 24 hours after playing down City's interest in Van Persie.
                          The Gunners boss is known for his ability to get the best value possible for his players, although it now seems he is ready to dig his heels in and retain Van Persie next season regardless of his contractual situation.

                          "We will not lose anybody to Manchester City, or to anybody else because we want to keep our players," stated Wenger.

                          "I can only let people talk. We want to keep Robin Van Persie, that is clear, we will do everything possible to extend his contract, that is clear.

                          "I was very adamant but at the end of the day, it (Nasri) was a difficult situation to manage," he continued. "We had the players and we felt that [Aaron] Ramsey and [Jack] Wilshere could work.

                          "Would we keep Robin even if he doesn't extend? Yes, of course. Our plan is just to keep Robin van Persie, even if we buy any player."
                          http://www1.skysports.com/football/n...e-out-RVP-exit

                          Tako je bre to je onaj Wenger kakvog zelimo da ga vidimo
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Everton <3
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Mijaici igrac utakmice Bolton:QPR ,Vela postigao gol za Sosjedad veceras

                              Samo da nekako dobijemo Njukasl i eto nas na bod od pilica kako je dobar osecaj
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • a njihov sunovrat smo mi naceli i neka se tako i nastavi da nam komsije gledaju u ledja u najskorije vreme

                                Comment

                                Working...
                                X